Rząd się cieszył, aż przyszły dane ze stycznia... Sygnał zadyszki w baby boomie

| Aktualizacja:

Dane GUS i PESEL pokazują, że w końcówce roku urodziło się mniej dzieci niż rok wcześniej, podobnie mogło być w styczniu.

wróć do artykułu
  • ~gosa
    (2018-02-13 14:12)
    niech się rodzą będzie miał kto tyrać na nygusów i obiboków no i na dojną zmianę
  • ~kama
    (2018-02-13 13:39)
    ....dla mnie wniosek jest prosty....wszyscy członkowie pis-u z mocy ustawy powinni posiadać co najmniej 4 dzieci ...inaczej "fora ze dwora"....pis tylko dla dzieciatych!!!
  • ~cebier
    (2018-02-13 12:06)
    Brak żłobków i przedszkoli, bajzel w szkołach, nacisk kładziony na historię i religię a nie nauki matematyczno-przyrodnicze czy języki obce zaprowadzi Polskę na manowce cywilizowanego świata.
  • ~sofija
    (2018-02-13 11:45)
    Pis caly czas klamnie i sciemia wstyd na caly swiat kiedy to sie skonczy
  • ~sanczez
    (2018-02-13 11:24)
    Co się dzieje? A co ma się dziać? Nic - to zwykła propagandowa ściem, jak wszystko w państwie PiS...
  • ~xyz
    (2018-02-13 10:24)
    500+ to nie wszystko. nie ma żłobków, przedszkoli, służba zdrowia do d..... Matek małych dzieci nie zatrudniają, bo to kłopot dla pracodawcy. Taki jest obraz dziecęcej polski okupanta piSSowskiego.
  • ~Babcia
    (2018-02-13 10:18)
    Dajcie 2000+,to nawet babcie będą rodzić
  • ~? ? ?
    (2018-02-13 09:58)
    I dlatego w związku z tym mamy wpuścić isis? W tym rzecz, drogi Der Denniku?
  • ~Polinus
    (2018-02-13 09:58)
    Bardzo dobra wiadomość, będą znaczne oszczędnosci na 500+ i będzie można zadośćuczynić ż y d o w s k i m r o z s z c z e n i o m
  • ~Synek
    (2018-02-13 09:34)
    Co za belkot
  • ~Frase
    (2018-02-12 22:00)
    Dajcie nam 1000+ .Wtedy znowu zaczniemy rodzić i jeszcze na was zagłosujemy. Polcy i W(P)olacy.
  • ~Vandale
    (2018-02-12 21:50)
    Sprowadzić Polaków z Wysp, problem się rozwiąże się wtedy, po za tym w zimowych miesiącach zawsze rodzi się mniej dzieci
  • ~MKoro
    (2018-02-12 20:55)
    Z uśmiechem od ucha do ucha czekam czasu, kiedy polskie ksenofobiczne społeczeństwo stanie przed prostym wyborem: albo multi kulti, albo emerytury po sto złotych, trzeciego wyjścia nie ma. Mimo, że sam będę wtedy w wieku emerytalnym, będę się zaśmiewał do łez.