Skatowanie psa Fijo. Zapadł wyrok

| Aktualizacja:

Karę 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności wymierzył w czwartek toruński sąd 30-letniemu Bartoszowi D. za pobicie ze szczególnym okrucieństwem psa Fijo. Zwierzę ma uraz kręgosłupa i paraliż tylnych łap. Będzie już zawsze niepełnoprawne. Mężczyzna otrzymał również 10-letni zakaz posiadania zwierząt.

wróć do artykułu
  • ~ANNA
    (2019-07-12 07:46)
    Bezbronnemu szczeniakowi wyrządził okrutna krzywdę, będzie do końca życia kaleką z problemami zdrowotnymi i niewyobrażalne cierpienie( piesek nie powie,że go coś boli). Wybita szczęka, powybijane zęby, zmiażdżony kręgosłup itd. świadczą,że oprawca działał z premedytacją - to bezwzględny szubrawca, kara nie jest adekwatna do czynu.Nie ma znaczenia czy to pies czy człowiek. Dożywocie by było lekką karą, jedynie zrobić mu to samo może by nieco zrekompensowało tragedię psiny.
  • ~Adasiowa
    (2019-03-29 15:35)
    Trochę wyższe kary sa za katowanie dzieci. Kto jest chętny do adopcji pieska z wózkiem?
  • ~Kujawiak
    (2019-03-29 15:30)
    Za znęcanie się nad zwierzętami należy karać .Jednak ratowanie życia kalekiego pieska w zagranicznych ośrodkach medycznych i skazanie go na ciągnienie za sobą wózka zakrawa na brak litości nad zwierzęciem. Jestem ciekach kto, po reklamowej hecy w TV, podejmie się trudu opieki przez co najmniej 10 lat życia tego pieska z wózkiem.Pieska należało uśpić w sposób humanitarny. A pieniądze wydane na jego leczenie przeznaczyć na chore dzieci.
  • ~Ktt
    (2019-03-28 16:41)
    Na marginesie pragnę zauważyć, że sędzina to żona sędziego. Natomiast pani, która w sądzie wydaje wyroki, to sędzia.
  • ~RS
    (2019-03-28 14:25)
    Chętnie skatowałbym sam tego polaczka. Typowy elektorat nowoczesnego PO.
  • ~ ~~
    (2019-03-28 13:50)
    1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności... ten wyrok to jakaś kpina! Za "znieważenie" pomnika pewnego prezydenta są większe kary!
  • ~ewelina
    (2018-12-06 14:52)
    Udowodniono dawno temu ze zwyrodnialcy zaczynaja od zwierzat a potem beda ludzie.Ludzie zadajcie od wladzy wiezienia i bardzo wyskoiej kary pienieznej tzn.pokrycia kosztow leczenia.Ci co mu pomagali sie ukrywac powinni byc ukarani tysiacami zl a nie setkami,a kasa ta powinna byc przekazana dla ochronek zwierzat. Adwokat ktory go bronil powinien sie wstydzic,to nie jest czlowiek a bestia.
  • ~JJa
    (2018-05-26 10:18)
    Czekam z niecierpliwością na surowy wyrok dla tego bandziora bohatera co katuje szczeniaka oprócz więzienia oczekuje wysokiej kary pieniężnej jak obiecuję ustawa czyli od 50 do 100tyś.Piesek wymaga specjalistycznego leczenia i ten **** ma za to zapłacić a jeśli sąd Ho uniewinni to może znajdzie się ktoś kto jemu przetraci kręgosłup
  • ~uwaga na psychopatow
    (2018-03-24 12:58)
    Taki czlowiek jest rowniez niebezpieczny dla ludzi w sprzyjajacych mu warunkach
  • ~Oksymoron
    (2018-03-20 07:01)
    Od zwierząt się zaczyna na ludziach kończy. Najsmutniejsze w tym jest to, że taki delikwent ma jeszcze, żonę i dzieci. Gdzie te baby mają oczy? W macicach?
  • ~Fazi
    (2018-03-19 16:51)
    "Udowodnię wam to !" I udowodnił...
  • ~Zet
    (2018-03-19 11:23)
    Ukarac przykladnie tego polaczka bo na leczenie psychiatryczne szkoda pieniedzy.
  • ~xyz
    (2018-03-19 11:07)
    O jak ja chciałbym się przewrócić na tego pajaca... Wymówka z trudnych spraw....
  • ~Mark Twain
    (2018-03-19 10:55)
    Przewrocil sie na psa i tak sie przestraszyl, ze uciekl i zaczal sie ukrywac?
  • ~Beata
    (2018-03-19 10:51)
    Jakbym ***** dorwała, to nie ręczę za siebie.
  • ~Jawor
    (2018-03-19 10:38)
    Do czasu uprawomocnienia się wyroku jesteś chłopie niewinny,ale jeśli sądy stwierdzą inaczej,to już się przygotuj,że tak w kiciu jak i potem na wolności lekko ci nie będzie,a szczególnie w kiciu.
  • ~Genitaliusz
    (2018-03-12 14:07)
    Niech teraz tyra w kamieniołomach
  • ~Bogdan
    (2018-03-12 07:46)
    1000 zł grzywny, a pies do uśpienia.
  • ~Helena
    (2018-03-09 20:11)
    Dobrze być psem albo wielorybem.
  • ~katon
    (2018-03-09 18:47)
    =Im więcej poznaje ludzi tym mocniej kocham zwierzęta= George Bernard Shaw .

Może zainteresować Cię też: