Skatowanie psa Fijo. Zapadł wyrok

| Aktualizacja:

Karę 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności wymierzył w czwartek toruński sąd 30-letniemu Bartoszowi D. za pobicie ze szczególnym okrucieństwem psa Fijo. Zwierzę ma uraz kręgosłupa i paraliż tylnych łap. Będzie już zawsze niepełnoprawne. Mężczyzna otrzymał również 10-letni zakaz posiadania zwierząt.

wróć do artykułu
  • ~wielki nieinternowany z powodu przypadku
    (2018-03-03 19:02)
    PiSowskie byd le, nie człowiek!
  • ~Jawor
    (2018-03-03 19:06)
    Po złapaniu zbira zamknąć w klatce i wpuścić do niej ze dwa wygłodniałe pittbule.Taki łotr nie zasługuje na sąd i po sprawie utrzymanie na koszt państwa.
  • ~Pół-panek
    (2018-03-03 19:17)
    Zastosować to samo wobec Niego ,co zrobił psu.
  • ~Duszan Be
    (2018-03-03 19:39)
    Wygląda mi na kulsona.
  • ~Gościna
    (2018-03-03 22:20)
    Jeżeli tu nie będzie kary bezwzględnego więzienia, to ja nie wierzę w zmiany w sądownictwie.
  • ~PiotrKzOrzesz
    (2018-03-03 22:40)
    Dlaczego nikt nie zajmie się problemami bliźnich ? Dlaczego każdy zwraca uwagę na zwierzęta a nikt nie widzi w jakim stanie są biedni ludzie którzy nie maja gdzie mieszkać ? Dlaczego człowiek który skatował zwierzę jest ścigany listem gończym a ludzie którzy zabijają swoich bliźnich nie pójdą do wiezienia ? Moim zdaniem w złych czasach żyjemy ponieważ ludzie przejmują się bardziej zwierzętami niż ludźmi... Dlaczego nikt nie jest tak wrażliwy na krzywdę ludzką i nie odda krwi albo będzie honorowym dawcą szpiku przecież to nic nie kosztuje !!!!! Nikt nie zwraca na to uwagi żeby pomóc innym ... Nie jestem przeciwny obroną praw zwierząt ale zastanówcie się bo zwierzęta są dla was ważniejsze niż istnienie ludzkie... :)
  • ~TARGOWICA MORDUJE
    (2018-03-03 23:39)
    TYPOWY ELEKTORAT NOWOCZESNEGO PO...
  • ~Rondon
    (2018-03-03 23:55)
    To jeden z tych kretynów uważających, że "nie musi się nikomu z niczego tłumaczyć"?
  • ~ef2000
    (2018-03-04 08:08)
    Temat koszulki na miarę poziomu intelektualnego typowego wyborcy jedynie słusznej partii tfu! P tfu! is!! Tfu!!!
  • ~sdsd
    (2018-03-04 10:50)
    PiS koszulka! I wszystko jasne.
  • ~jhgfds
    (2018-03-04 11:18)
    Prawdziwy Polak, zakatować psa, podpalić stodołę, pis koszulka.
  • ~Zza kulis
    (2018-03-04 11:35)
    Prawdziwy pisPolak... nosi patriotyczną koszulkę, pije piwo, bije psa to i żonę pewnie za chwilę będzie. A z niczego tłumaczyć się nie musi. Jakim typem trzeba być żeby wyżywać się na biednej bezbronnej istocie
  • ~norland
    (2018-03-04 12:07)
    A czemu tu się dziwić? Ryba gnije od głowy! Pisowska władza od rana do wieczora demonstruje tylko jedno: "ROBIMY CO CHCEMY!". Non stop przekonują nas że nie liczy się prawo, zasady, przyzwoitość - że oni mogą i robią to co chcą i nikt im nie podskoczy. No się się taki młot tego naoglądał i uwierzył, że na tym polega "wstawanie z kolan", że to mu da "godność" jak powie że robi z psem co chce i nikomu nic do tego. Nie wiem na kogo głosował, ale wiem że to PiSowskie kulsony ukształtowały jego myślenie. Przerażające.
  • ~to burak narodowiec
    (2018-03-04 13:16)
    należy tego sadystę jak najszybciej zaprosić do domu i osadzić w więzieniu
  • ~Mg
    (2018-03-04 16:34)
    Za mało jest kar
  • ~To ja.
    (2018-03-05 07:28)
    Tej tłustej szmacie też złamać kręgosłup i niech się tapla we własnych odchodach do śmierci.
  • ~zimny Lech
    (2018-03-05 15:15)
    Gó***o mnie to obchodzi.
  • ~lek. wet.
    (2018-03-05 15:16)
    Dajcie mnie tą osobę. Będę wiedział co z nim zrobić. Zrobię to fachowo i bardzo dokładnie. Gwarantowane.
  • ~Nic dziwnego
    (2018-03-06 06:11)
    Już na pierwszy rzut oka, widać że niedorobiony.
  • ~z
    (2018-03-06 16:28)
    Powinien oddac wszystkie pienidze oddane na operacje Fijo i pieniadze na jego utrzymanie do konca zycia. .