Premier Morawiecki: Jeżeli zapomnimy o polskiej wsi, to niech uschnie nasza prawica

| Aktualizacja:

Podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa w Przysusze premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że rząd nie zgodzi się na żadne zmiany, które pogarszałyby sytuację wsi.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-03-12 20:08)
    Prawica? Czy bardziej zdrobniale nie mozna?
  • ~Andreas W.
    (2018-03-12 11:53)
    Katc-chynsky nakazał rozpoczęcie kampanii wyborczej do samorządów i Morawiecki wybrał się do Przysuchy (na kacu???) realizować polecenia pryncypała. Najbardziej żenująca była jego gadka o miłości, o pamięci (do czasu wyborów, a potem - paszli wy won !!!) i o jeszcze kilku kilogramach wazeliny. Oczywiście zadbano również o "miłe" wypowiedzi sołtysowe (szczególnie frankowiczów na których ów premier sowicie zarobił). Takie to ładne, składne i elyganckye, na zasadzie - świat nas już nie chce, nikt nas nie słucha, więc w zamian będzie PIS Przysucha ! ! ! !
  • ~Vas
    (2018-03-12 06:22)
    No przypomnial sobie o wsi przed wyborami czy on ma pojecie jak tam sie zyje czy taki bogacz moze miec pojecie o trudach marsze smolenskie to tak
  • ~żart
    (2018-03-11 19:26)
    Wsi spokojna, wsi wesoła PiSał (cyt. J.Kochanowski). Na wieś wrócę (miastowy) z powodu smrodu (smogu) w mieście. Dobrze wspominam pobyt u Dziadków (za dziecka-tylko w wakacje). Inne zmartwienia, inne kłopoty "mieli" długo żyli Bez prądu,telewizora,radia itd... Karmili dobrze - swojskie wyroby (zawsze zgrubłem - chudzielec).
  • ~Klop
    (2018-03-11 19:01)
    G o o p....ek, ob jeszcze nic madrego nie powiedzial!
  • ~Wiesniak
    (2018-03-11 18:59)
    Patos, patos, patos, slowa, slowa, puste slowa, nic jak slowa! Czyny sie licza, czyny , panie , czas dzialac! Wsie czekaja i male miasteczka tez, bo juz wymieraja. . W malych miasteczkach tylko jeszcze stare babcie, bo dziadkowie juz powymierali. Mlodziez ucieka bo nie ma pracy, albo do duzych miast, albo na Zachod!
  • ~On
    (2018-03-11 18:52)
    No, juz sucha galazka do ampuracji, panie Morawiecki?
  • ~lll
    (2018-03-11 18:51)
    Skrzyżowanie głupoty z patosem. Cała Polska.
  • ~kkkk
    (2018-03-11 18:31)
    ,,...niech uschnie nasza prawica ? " co na to prezes JK szef zjednoczonej prawicy ?
  • ~fajfus
    (2018-03-11 18:01)
    Panie premierze, a jak tam kwiaty które złożył Pan na grobach zdrajców mordujących Polaków i kolaborujących z hitlerowskimi najeźdźcami? Dobrze się trzymają?
  • ~jj23
    (2018-03-11 17:46)
    Już ci usycha - rozum!
  • ~sondor
    (2018-03-11 17:45)
    Oj Morawiecki, Morawiecki - młody jesteś to nie pamiętasz, już był jeden premier który też twierdził, że może rękę uciąć podniesioną. Ty twierdzisz że może uschnąć, twierdziłeś też że Polskę stać na podwyższenie kwoty wolnej od podatku i co? stać czy nie. To samo będzie ci z ręką - zapomnicie i to zaraz po wyborach a i rączki wam nie uschną - więc radzę nie kłam, bo dostaniesz przydomek "KŁAMCA MORAWIECKI"
  • ~chłop
    (2018-03-11 17:32)
    WODOLEJ
  • ~qqq
    (2018-03-11 17:29)
    Wystarczy że UE odetnie rolnikom dopłaty i leżycie
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-11 17:23)
    Panie Morawiecki - jaki człowiek, jaki inteligentny człowiek przejdzie z biznesu/prezesostwa za dziesiątki tysięcy złotych na stanowiska za kilkanaście tysięcy złotych? Coś tu mi nie pasuje. Coś to nawet na patriotyzm nie wychodzi ? że zapytam ??
  • ~Zorro
    (2018-03-11 17:18)
    Niech uschnie. I prawica i lewica. Słuszna koncepcja.
  • ~cyklista
    (2018-03-11 17:05)
    Jeżeli pan premier będzie tak pamiętał o obietnicy rozwoju wsi jak obiecywał konieczność chrystianizacji Europy, ,,to czekaj chłopie latka". Pan premier ma zawsze w pogotowiu wszelkie obietnice, jakie społeczności chcą usłyszeć.Co do chrystianizacji Europy to należałoby zlecić to zadanie T. Rydzykowi za godne miliony dolarów.Ten ma możliwości , bo ma stacje nadawcze w putinowskiej Rosji.
  • ~sic.
    (2018-03-11 17:04)
    Daj Boze. Amen.
  • ~stefan4
    (2018-03-11 16:59)
    > Sztuką jest w Brukseli mówić [...] tak byśmy byli zrozumiani i słuchani Pańskiemu Rządowi i Partii jest bardzo daleko do opanowania tej sztuki. Może podpowiem: nieważne, w jakim języku, oni sobie i z polskim poradzą; ważne, żeby do rzeczy.
  • ~sdf
    (2018-03-11 16:59)
    Ale z bankstera ludowiec :--))))