Nie radzimy sobie z falą gości ze Wschodu. "System jest dziurawy, a jego słabości są skrzętnie wykorzystywane"

| Aktualizacja:

Dwie, góra cztery minuty – tyle czasu ma urzędnik konsularny na rozpatrzenie wniosku o wizę pracowniczą złożonego przez cudzoziemca.

wróć do artykułu
  • ~Ukrainer
    (2018-03-15 09:14)
    Polskie służby konsularne też chcą "żyć"
  • ~koklusz plamisty
    (2018-03-15 09:46)
    Miejsce "Bulby" jest w sadzawce.
  • ~hipokrytów u nas dostatek
    (2018-03-15 09:48)
    No i o co ten kwik ? Pracują, nie robią zbytnio problemów. Dziennik pewnie wolałby żebyśmy zaczęli przyjmować tych z Afryki, albo Bliskiego Wschodu - to są dopiero super pracownicy, a jacy przyjaźni wobec chrześcijan. Pracują na czarno, bo państwo polskie jest pazerne na kasę - chce się ozusować i opodatkować każdego nie dając nic w zamian (no chyba, że mówimy o tej śmiesznej jałmużnie zwanej polską emeryturą). Wielkie oskarżanie Ukraińców o kombinatorstwo, a sami zapomnieli co robili w RFN 20-30 lat temu.
  • ~Pół-panek
    (2018-03-15 09:54)
    Zamknąć granice przed Ukrami.Wprowadzić SELEKCJE dla pozostałych ,praca dla Lekarzy ,itd.czyli dla FACHOWCÓW.
  • ~E
    (2018-03-15 10:08)
    Polakom srubuja wymagania w pracy i wymyslaja zatrudnienie nieetatowe .zmniejszenie godzin na zlecenie .a sprowadzaja ukraincow. Gdzie tu jest sens?
  • ~ajax
    (2018-03-15 10:25)
    Ukraińców sprowadzają już milionami, a w dalszym ciągu żadnych działań, żeby w końcu Polacy przestali emigrować, nie mówiąc o tym, żeby w końcu robić cokolwiek, żeby Polacy zaczęli wracać z emigracji zarobkowej?!Ciekawe czy rządzący w ogóle zastanawiają się dokąd to doprowadzi jak za jakiś czas okaże się, że mamy w Polsce 5. milionową mniejszość Ukraińską, a Polaków mieszkających w kraju będzie mniej jak 30 milionów?
  • ~obseerve
    (2018-03-15 10:58)
    Jest B:dobrze ze:ludziom z sasiednich Panstw daje sie prace i pomaga !ale - powinno sie to robic z rozsadkiem -nie na hurabura! mysle
  • ~abcd
    (2018-03-15 11:01)
    Czy sprzątaczka ma prawo do udziału w sukcesie gospodarczym kraju? Zastanów się, nim napiszesz, że powinna zastąpić ją tańsza Ukrainka.
  • ~Filip
    (2018-03-15 11:17)
    Polska świetnie wykorzystuje potencjał młodych ludzi ze wschodu. Tak trzymać.
  • ~antysjonista
    (2018-03-15 11:20)
    Wolę uchodźców ze Wschodu niz uchdźców spod góry Synaj
  • ~okop
    (2018-03-15 11:41)
    Ukrainców w polsce więcej jak polaków w angli a ukrainy nie jest w unii i ciekawe ilu polaków było by w angli jakby to polska miała takich bohaterów jak bandera i prowadziła by taką anty brytyjską politykę jak ukraina do polski pewnie mniej niż rosjan
  • ~jung
    (2018-03-15 11:48)
    Jesli system nie pracuje to go zmienic w trybie przyspieszonym lub zamknac. Ponadto nadmiar Ukraincow w Polsce jest szkodliwy.
  • ~jung
    (2018-03-15 11:54)
    Nadmiar Ukraincow w Polsce jest szkodliwy. Niech jada na Slowacje , do Czech albo Niemiec.
  • ~PITERSO
    (2018-03-15 11:58)
    Jesteśmy coraz bogatszym narodem dzięki PIS. Coraz więcej cudzoziemców przyjeźdza za pracą jak na zachodzie. To pokazuje że jesteśmy bogatszym narodem. DZIĘKUJĘ CI PIS!
  • ~skoczek toczek~
    (2018-03-15 12:00)
    Z fala gosci ze Wschodu sobie nie radzimy i bat na swoj tylek krecimy.
  • ~Bodzisław
    (2018-03-15 12:07)
    Nie dawać żadnego obywatelstwa Ukraińców oraz żadnych praw. Tylko praca i do domu. Bo potem będą przykre konsekwencje mniejszości narodowych.
  • ~hhihi
    (2018-03-15 12:09)
    Merkel zatrudniła kogo ???
  • ~kuminioż
    (2018-03-15 12:25)
    Gdzie pieniądze z OFE???
  • ~yupi
    (2018-03-16 11:50)
    zarzynanie i upadlanie polskiego pracownika idzie pisowi doskonale kwestię czasu jest tylko kiedy gospodarka padnie na pysk i co wtedy będziemy mieć kilka milionów ludzi ze wschodu ludzi bez perspektyw nienawidzęcych polski i polaków dopiero wtedy się zacznie bajzel kto pracuje z ludzmi z ua ten wie co to za narod
  • ~Flanet