Znana jest data wmurowania kamienia węgielnego pod pomnik Lecha Kaczyńskiego. Wojewoda mazowiecki wydał zgodę

| Aktualizacja:

Postument ma stanąć przy Placu Piłsudskiego, od strony Domu bez Kantów.

wróć do artykułu
  • ~obseerve
    (2018-04-09 05:26)
    Otwatcie nowych miejsc pracy! Za pare lat te monumety bedzie sie burzylo (zna sie to) co podniesie stope zyciowa w Kraju .Praca -praca panie dziejaszku
  • ~Wścibski
    (2018-03-29 08:00)
    A tak z czystej ciekawości.Co ma symbolizować ten pomnik????Oczywiście oprócz kabaretu i jadu wylewanego na Tuska????No chyba że słynną na cały świat walkę stoczoną w fotelu we Włoszech????No to był prawdziwy horror.Cenzura PiS zabroniła podawać czy zakończona -z treścią czy bez????A szkoda.
  • ~zaczęli od kradziezy księżyca
    (2018-03-29 07:30)
    Oparcie najlepszej intencji na przestępstwie burzy cały zamysł. Kropka. Tak stwierdzi każdy sąd.
  • ~gs
    (2018-03-29 05:55)
    to jest Polska wlasnie , ciemny lud to kupi, ale chyba nie na dlugo
  • ~pesymista
    (2018-03-29 00:36)
    Syndrom budowania pomnikow, stawianie patriotyzmu, dumy narodowej i historii na pierwszym miejscu to choroba skrajnej prawicy i narodowcow. To bardzo ciekawa droga do dobrobytu i lepszej przyszlosci.
  • ~mitex
    (2018-03-28 22:56)
    PiS w prezencie od warszawiaków dostał odbudowaną z ruin Warszawę i teraz nią zarządza wojewoda mazowiecki i stawia pomniki nadaje nazwy ulic,rond,placów,parków i inne wielkiemu Polakowi ukraińskiego pochodzenia który na śmierć ze swoim bratem do Smoleńska wysłali 95 osób,warszawiacy obudzicie się to nie jest PiS-u i wojewody ale wasze miasto
  • ~ABSMAK+
    (2018-03-28 20:40)
    Ten pomnik to jak plucie na grób Lecha Kaczyńskiego. Stawiany z użyciem łgarstwa, wymuszeń, intryg - dzięki przejęciu przez pisowskich aparatczyków jednego z najważniejszych placów w Warszawie na partyjny użytek. PO się nie popisała nie umiejąc dogadać się z PiSem w sprawie tych pomników, ale to co zrobił PiS przerosło wszystko. To popis arogancji, bezczelności, kompletnego braku klasy i zasad. Przejaw mentalności chłopa pańszczyźnianego walczącego o miedzę przy pomocy każdej dostępnej metody.
  • ~motek
    (2018-03-28 20:27)
    Będą pieski miały na co sikać :-)
  • ~xxl
    (2018-03-28 20:24)
    Pomnik Lecha niech postawią w lesie pod Legionowem a nie na placu .
  • ~farsz
    (2018-03-28 20:20)
    Czym ten człowiek się zasłużył? Że dokonał swojego żywota w wypadku komunikacyjnym?
  • ~o.S..
    (2018-03-28 20:04)
    Nic się nie stało, to się potem rozbierze.
  • ~chryst.
    (2018-03-28 19:52)
    a pomnik dla Marty Kaczynskiej co juz trzecie dziecko nieslubne niedugo wyda na swiat ta grzesznica jedna to zapomnieliscie, co ?
  • ~max power
    (2018-03-28 19:50)
    Bareja nic lepszego by nie wymyślił. Masowo nadaje się nazwy ulic i stawia pomniki jedynemu prezydentowi Polski, który zginął przez głupotę. A jego polityczni koledzy za wszelką cenę starają się wmówić, że to był zamach.
  • ~marek z małkinii
    (2018-03-28 19:42)
    Następny będzie pomnik Błogosławionej Pochwy Jadwinii K. z Żoliborza.Tej co spłodziła Jacka i Placka.
  • ~Eu
    (2018-03-28 19:38)
    Lech Kaczynski nie byl bohaterm chyba tylko dla brata nieudacznika
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-28 19:16)
    A datę burzenia tych pomników - jak ongiś Lenina - poznamy po zmianie rządzących na wniosek społeczeństwa ? że zapytam ??
  • ~broda
    (2018-03-28 19:12)
    Najpierw nalezy wyjaśnić, co doprowadziło do katastrofy, a następnie budować pomnik. Gen. Błasik zameldował gotowość do startu, a załoga była nie przeszkolona. Żona generała mówi, że generał wiedział , że będzie zamach.Ile wydano na podkomisję Macierewicza i co wyjaśnila??? Dlaczego nie opublikowano rozmowy Lecha z Jarosławem. Ta rozmowa jest tak bardzo tajna???
  • ~jacekb 654
    (2018-03-28 19:12)
    Ogrodzić ten plac i zamknąć dla PIS

Może zainteresować Cię też: