Abp Jędraszewski: Wobec presji "ulicy" i "zagranicy" Piłat okazał uległość

Musimy tworzyć w sobie i wokół siebie cywilizację prawdy i miłości. To wielkie zadanie jakie stoi przed nami, przed Kościołem w Polsce, przed Polską - mówił w Wielki Piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

wróć do artykułu
  • ~XYZ
    (2018-04-04 17:15)
    Ten biskup ma 100% racji.
  • ~krakowianka
    (2018-04-02 16:52)
    udał nam się ,to nie jest pierwszy popis tego pożąl się Boże kapłana
  • ~Ten
    (2018-04-02 12:44)
    Biskup probuje gasic ogien benzyna? No , bardzo madre, bardzo!
  • ~obseerve
    (2018-04-02 10:15)
    Dlaczego krytyguje sie chlopine ? niech-ze se pogodo i tak to, te madrosci o du... rozbic .
  • ~yuioyttyui
    (2018-04-02 09:23)
    I teraz będzie tak samo, waszym Piłatem będą kobiety.
  • ~ik
    (2018-04-02 06:59)
    poco polacy chodza do swiatyn i sluchaja tych z wypasionymi brzuchami
  • ~Ulli
    (2018-04-01 20:04)
    Pontius Pilatus.widzac Chrystusa powiedzial : ecce homo ( oto czlowiek) , wiadomo co to znaczy. Moze polscy rassisci, antysemici, ksenofoby powinni sobie.tez powiedziec przeciez kazdy na swiecie, niezaleznie od wiary, koloru skory, : ecce homo !
  • ~jj24
    (2018-04-01 19:34)
    BEŁKOT.
  • ~obseerve
    (2018-04-01 17:39)
    Jakby wtedy nie by Handy to dzisiaj bysmy o tym nie wiedzieli
  • ~By lud skrócić
    (2018-04-01 09:18)
    Pomylił wszystko, wyszło mu że Piłat był porządnym gościem
  • ~Kauzperda
    (2018-04-01 07:34)
    Kto tego człowieka zrobił biskupem.Może to dobrze jak ludzie widzą i słyszą kto rządzi w Kościele.Kraków niby miasto inteligentów a chodzą do Kościoła i słuchają takich kazań.W Krakowie nie powinno być ani jednego człowieka w Kościołach jak chcecie się mienić inteligencją.Ale cóż z Krakowa mamy Prezydenta który daje przykład swojego przywiązania do Purpuratów niepomny historii Polski i co nam zgotowali Purpuraci w przeszłości i co nam gotują teraz jak choćby zagarnięte majątki bezprawnie
  • ~epizod
    (2018-03-31 20:56)
    Czy cos sie zmienilo z ludzmi na dobre przez te 1000 lat waszych kazan?
  • ~Precz z KK
    (2018-03-31 19:47)
    Przewielebny - powiedz jakim samochodem jeździsz ???? Tym sugerowanym przez Jezusa ???
  • ~ZXCQVB
    (2018-03-31 18:09)
    Wszystkie religie – słuchać, płacić, słuchać, płacić – niszczyć przeciwników – dla posłusznych z lewa, prawa i ze środka mniej żarłoczne robaki.
  • ~Toll
    (2018-03-31 16:31)
    Czy sa jeszcze naiwni , ktorzy tego sluchaja i w to wierza? Ludzie, ludzie....
  • ~:)
    (2018-03-31 15:18)
    Z dedykacją dla PAD
  • ~Gosc juz stary
    (2018-03-31 11:12)
    Jezus byl opozycjonista i zostal skazany na smierc na krzyzu bo takie byly u Rzymnian 2 ooo lat temu kary ! Nasi opozycjonisci 2 ooo tys lat pozniej w koniec XXw byli INTERNOWANI po Osrodkach odosobnienia a Jarek Kaczynski na Zolibozu w willi zdobytej przez ojca RAJMUNDA zasluzonego dzialacza spal spokojnie a mamuska mu przyniosla kakalko do lozeczka i tak to bywa z OPOZYCJONISTAMI
  • ~Wczesny emeryt
    (2018-03-31 08:33)
    Cywilizacje milosci przez ochrone przed diabelskim pieniadzem kosciol wdraza od 2000 lat. To znaczy kosciol mowi ze dobra doczesne i pieniadz psuje maluczkich i powinni sie ich pozbyc, przekazujac kosciolowi. Dzieki temu, kosciol chroni maluczkich przed pokusa i grzechem, Madry ksiadz wie co z pieniadzem zrobic w zbożnym celu.
  • ~Polak z Polski
    (2018-03-31 07:33)
    Żenada, żenada i jeszcze raz żenada - to jest pokaz miłosierdzia Bożego rzekomego kapłana. Ukażcie choć raz prawdę o sobie, brak pokory i szacunku dla wiernych widać jak na dłoni.
  • ~obseerve
    (2018-03-31 07:28)
    Wtych dniach powinnismy miec czas do oddychniecia :Niestety jak co roku sa ludzie religi katolickiej z zamyslami i kazaniami "kazdy h... naswoj stroj" Ci po 60-siatce powinni isc na emeryture !"Biydule "ucharowali sie przez lata i i odpoczynek w tym wieku juz sie im nalezy -bezzwlocznie Amen

Może zainteresować Cię też: