Polska jest zalewana nowym prawem. Ekspert: Nie wiadomo, co gorsze - ilość przepisów, czy ich zła jakość

| Aktualizacja:

Prawodawca zbyt często korzysta z nauki jak pijak z latarni. Nie szuka światła, tylko oparcia. Więc uchwalane prawo jest marnej jakości i musi być ciągle zmieniane.

wróć do artykułu
  • ~Co to znaczy 'ZBYT CZĘSTO'?
    (2018-04-03 04:16)
    I jak często jest "W SAM RAZ CZĘSTO"? - Kolejne perdoły pismaka na poziomie bolszewickiej nowomowy!
  • ~ঝদতেকো রােূ জীা্া ৈেবেূকগস োতাৈোলো
    (2018-04-03 04:11)
    খদতারলবসগ ূেহলোসগ ুহজদূব
  • ~wqw
    (2018-04-02 17:48)
    Kiedy jaki pisze ustawy jakie ma być? Dobre?
  • ~piśor
    (2018-04-02 17:01)
    Za PO uchwalono ponad 6000ustaw i zmian do ustaw ( słownie : sześć tysięcy) !!!
  • ~PIŚOR
    (2018-04-02 17:00)
    "....Ministerstwo zaproponowało podniesienie opłaty wstępnej z 30 do 100 zł. Propozycji tej towarzyszyła przekonująca argumentacja (opłata jest na niezmienionym poziomie od 12 lat),"- to jest podwyżka ponad 3 razy - a czy w ciągu 12 lat place wzrosły ponad 3 razy ??
  • ~nie ma co panikowac
    (2018-04-02 09:54)
    Spokojnie panowie. Jak Polska poradzi sobie ze zmora zakamuflowanych spadkobiercow PRL, wszystko wroci do normy i bedzie duzo lepiej
  • ~jj24
    (2018-04-02 09:25)
    "Prawem"? Szyba SZAMBEM PiS-owskim!
  • ~pieniek
    (2018-04-01 16:57)
    Lex Szyszko to było jedyna regulacja, przywracajaca prawo wlasnosci. Cala reszta to socjalistyczne nakazy i zakazy tworzone dla przestepcow gospodarczych.
  • ~Gg
    (2018-04-01 11:49)
    Wesele za minimum 20tyś a rozwód za 2tyś to rozsądna promocja, nie możemy utrzymywać z naszych podatków rozwodów
  • ~Zorro
    (2018-04-01 11:26)
    Pisowska kasta liczy na to, że w mętnej wodzie łatwiej będzie łowić rybki. Ale prawda jest taka, że w mętnej wodzie można niechcący trafić na coś znacznie gorszego niż smaczna rybka. Bezmyślne, nieudolne pisowskie kulsony wystawiają na to ryzyko nie tylko siebie, ale wszystkich Polaków. Zaczną za to wkrótce płacić kolejną obsuwą w sondażach.
  • ~Polak.
    (2018-04-01 10:47)
    Mnie się wydaje że w RZONDZIE MAMY ZA DUŻO IDIOTÓW.