Podatek od deszczu. Kto musi go zapłacić?

| Aktualizacja:

Od początku tego roku w każdej gminie wprowadzono tzw. podatek od deszczu. Kto powinien martwić się nową opłatą?

wróć do artykułu
  • ~Ton
    (2018-04-20 16:51)
    Mnie nie napad a, bo mam takie uzebienie, fornal szczeka wysunienta do przodu! No to nie ma prabljema,
  • ~żart
    (2018-04-20 17:57)
    Już dawno płacę za deszczówkę spływającą z dachu domu i podwórka do kanalizacji ściekowej (rozcieńczam ścieki). Pomimo tego mam przy rynnie beczkę (zapas), na czas suszy (w razie braku piwa). Co wymuślą,to po kieszeni (nic nie dają,tylko doją).
  • ~ewa koby
    (2018-04-20 18:35)
    ewa koby najwiekszym skandalem w pl to podatek od deszczu potem wprowadza ci podatek od slonca czy oddychania skandal nieludzkosci politycy do dymiscji
  • ~ewa koby
    (2018-04-20 18:38)
    ewa koby najwiekszy skandal pl to podatek od deszcu potem bedzie podatek od slonca od chmur i innych dziur
  • ~guest
    (2018-04-20 20:49)
    proponuję podatek od uprawiania polityki... zaraz by cwaniaki jeden z drugim spokornieli.
  • ~tttt.
    (2018-04-20 21:52)
    Juz nie maja co pisac.
  • ~jj25
    (2018-04-20 22:27)
    A kiedy podatek od głupoty PiS-u? 😣
  • ~madry
    (2018-04-21 03:22)
    Tak podupczonych skrobipiorkow jak w kochanej Polsze -nie znajdziesz na Naszej Planecie-Matce Ziemi!!!
  • ~eu
    (2018-04-21 06:20)
    Podatek prosze przesylac do Torunia
  • ~$$
    (2018-04-21 09:29)
    Polska norma ...
  • ~SOLIDARNA HAŃBA
    (2018-04-21 11:53)
    proletariat niech żyje ! wywalczył sobie pod tak znamienitym przywództwem ustrój marzenie ! hahaha PRL się nie podobał klasie robotniczej to niech teraz świętuje swoją głupotę.
  • ~Dom
    (2018-04-21 19:05)
    Oznaka braku wykrztalcenia biznesowego politykow, a ludzie jeszcze glupsi bo sie godza ja bym dal podatek dla wrzystkich za wrzystko od domu jednorodzinnego i za slonce i za wiatr, moze wtedy by sie leniwi ludzie ruszyli bo dalej zyja jak w komunie i mysla ze niemaja prawa do strajku
  • ~Elka
    (2018-04-22 10:03)
    Papieże przeklęli prezerwatywy i wprowadzili zakaz stosowania. Należy zakazać sprzedaży i produkcji. Czy dla ofiar pękniętych prezerwatyw premier wprowadzi przymusową ,,daninę solidarnościową?"
  • ~ewa koby
    (2018-04-28 22:39)
    ewa koby uniewazniam wszystkich politykow w polsce ktorzy wprowadzili podatek od deszczu !!!!!skandal dla powodzian!!!!