Petycje do papieża ws. Rydzyka. Przeciwników redemptorysty jest trzy razy więcej niż zwolenników, ale wciąż za mało

| Aktualizacja:

Mija rok od rozpoczęcia zbiórki podpisów pod petycją ws. "ukrócenia działalności politycznej" o. Tadeusza Rydzyka. Pomysłodawcy akcji zapowiadają, że poinformują o niej Watykan, nawet jeśli nie zbiorą zakładanych 100 tys. podpisów.

wróć do artykułu
  • ~Obywatel Gorszego Sortu.
    (2019-01-13 00:30)
    Dość łamania zasad chrześcijańskiego życia. Całe toruńskie imperium powinno być zlikwidowane. A tadeusz za kratkami za wyłudzenia.
  • ~ass
    (2018-05-07 11:03)
    1000% poparcia dla o. Rydzyka, przyjdzie czas i będziecie żałować niewierni judasze.
  • ~cf
    (2018-05-07 06:26)
    a gdzie można się podpisać pod petycją,bo nic na ten temat nie piszecie, chętnych jest naprawdę wielu, więcej niż zwolenników bogacza
  • ~wilga
    (2018-05-07 00:38)
    gdzie mozna sie dopisac do tej petycji przeciwko rydzykowi???????
  • ~ZXCQVB
    (2018-05-05 21:06)
    Ten anty Redemptorysta działa wbrew idei powołania zakonu, a zakon tak jak w 1808r, powinien być wyrzucony z Polski.
  • ~Toruniak
    (2018-05-05 00:05)
    Pogonić chciwego dziada, agenta Putina. To Putin pozwolił nadawać mu z Rosji.
  • ~Guliwer
    (2018-05-04 19:44)
    Wartość tego Gościa dla KK polega na jego zdolności do generowania kasy. Dlatego podziwiają go i wielbią. Jest jak biblia biznesu: pokazuje jak łoić wiernych w sytuacji gdy niebo nie potrafi wspomóc brzęczącą mamoną.A w końcu to pieniądz rządzi światem: przydaje się na dobre autka, jedzonko, rozpustę wieczorną, ukryte dzieciaki i inne brewerie.
  • ~Hela
    (2018-05-04 15:56)
    Wspaniały, przystojny mężczyzna z zasadami. Nie jak te chore chomo obdyty
  • ~Dariusz
    (2018-05-04 15:43)
    Bzdury,nie-bzdury,ale Papież zdaje się mówił coś o ubóstwie życiu nie w przepychu,sorry ale nasz kler postępuje wręcz odwrotnie oczywiście są wyjątki,ale na ścianie wschodniej to nawet strach umierać i liczyć na pochówek -koszt np.1500 zl+organista 500-700. W 400 tyś.mieście opłata dobrowolna dałem w kopercie 200 zł i ksiądz nawet nie zaglądał do środka czyli można-nie trzeba się bogacić na cudzej tragedii
  • ~Bwa
    (2018-05-04 12:57)
    Co to jest redemptorysta?
  • ~Tu mowi Biblia
    (2018-05-04 12:02)
    Kto zatem stworzyl wszechswiat ?,skoro Maryja Czarna Madonna jest matka boska ?.Wedlug Biblii Bog jest duchem,a ten nie ma ciala ,ani kosci i krwi,Syn Bozy przyjal cialo od stworzenia Bozego Maryji,przyszedl w ciele,poddany byl Bogu Ojcu Swietemu.Ew.sw Jana rozdzial 17.Boga poza Jezusem Chrystusem nikt z ludzi zyjacych nie widzial !.Pan Jezus sie modlil do kogo ?,nie do swietych,blogoslawionych czy nawet swojej matki, tylko do Boga Ojca !.
  • ~Czekam na odpowiedz,skad Czarna Madonna !.
    (2018-05-04 11:52)
    Dobrze skoro tak wszyscy ufacie cnotom i madrosci o.T.Rydzyka to ,on ma radio i TV.Moze w koncu wyjasni z Biblia w reka skad sie wzial okult maryjny ?.Bog stworzyl wszechswiat,mezyczyzne i kobiete.Adama i Ewe,a ta stala sie matka wszystkich zyjacych w tym i Maryji.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 - 7 i rozdzial 1 wiersz 7 - 9.Kto z was potrafi to przepisac z Biblii na forum ?.Ew.sw.Lukasza rozdzial 1 wiersz 46 - 47 i List do Rzymian rozdzial 3 wiersz 22 - 25.Biblijna Maryja miala siostre,podobnie jak Syn Bozy Jezus 4 braci i siostry z malzenstwa Jozefa i Maryji.Prosze powiedziec mi ,ze w Biblii tego nie ma,ja to szybko ,szybciej zadarmo wam przepisze.O.T.Rydzyk ma szersze pole do poPiSu,majac niecenzurowane media !.
  • ~wdowa
    (2018-05-04 11:10)
    Ustawa o przyznaniu 10 tys. zł rekompensaty za deputat węglowy dla górniczych emerytów i rencistów została przyjęta ponad 4 miesiące temu. Pieniądze przyznano też wdowom i sierotom po emerytowanych pracownikach kopalni. Wyrównania nie należy się jednak grupie prawie 20 tys. osób - wdowom i sierotom po zmarłych górnikach, w tym ofiarach wypadków na kopalniach. Czy Ministerstwo Energii znowelizuje ustawę?
  • ~Józio z Tworek
    (2018-05-04 10:54)
    Słyszałem , że podobno w najbliższym czasie w toruńskiej TV ma być wyemitowany program o naukowych wynikach badań na temat mechanizmu "nadprzyrodzonej ruchomości" diabelskiego ogona. A może dowiemy się nawet czy, tak jak u samców jeleniowatych, czarcie poroże jest zrzucane tylko raz w roku..... ? - codziennie sprawdzam ramówkę toruńskiej TV ... i już nie mogę się doczekać...
  • ~LEO
    (2018-05-04 10:27)
    Ludzie opamiętajcie się , czy nie macie rozumu na temat pana Rydzyka !!!!!! Przecież to jest jeden WIELKI BIZNES .
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-04 08:42)
    Myśleć BUCE.Bo nie Boli. Odwołanie Oj.Rydzyka to ROZŁAM w Polskim Kościele Katolickim. Tzw. Konserwatywni Biskupi ,i Konserwatywni Wierni ( około 60% wyznawców to mieszkańcy wsi )poprą Oj.Rydzyka
  • ~cub
    (2018-05-04 08:26)
    totus tuus maria to powinno przyswiecac pasterzom czestochowy lichenia a szczegolnie pastuszkowi torunia. w 21-stuleciu pasterz,coz to za profesja? bankster to dopiero cos. zaprawde,zaprawde powiadam wam, w moim odczuciu to ogromna obraza uczuc religijnych
  • ~wadi 51
    (2018-05-04 08:14)
    Dopóki stare mohery będą słać kasę spaślakowi zamiast dobrze się odżywić to tak będzie, wolę dać kasę menelowi niż muchomorkowi.
  • ~demokrata
    (2018-05-04 06:51)
    Ojciec Rydzyk jest polskim faszyzoidem wspierajacym ONR i dlatego ma zostac objety ekskomunika.
  • ~kom uch y i POstk omuchy
    (2018-05-03 21:28)
    na Madagaskar, wszystkie, s p ie ral ać, dawaj, dawaj rebiata sorosiata

Może zainteresować Cię też: