Misiewicz o "paszkwilu" tygodnika "Sieci": Dlaczego nie ma zarzutów dla Karnowskiego, że znał Urbana?

Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadzi śledztwo ws. nieprawidłowości finansowych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Zdaniem tygodnika "Sieci", w aferę ma być zamieszany Bartłomiej Misiewicz. Ten odpiera zarzuty.

wróć do artykułu
  • ~Atak na misia
    (2018-05-12 08:12)
    Jeżeli misio wycyckal milion to co zrobili mądrzejsi od niego?
  • ~yan
    (2018-05-11 11:31)
    Salceson a kto cię aktualnie pos..a ???
  • ~trebor
    (2018-05-09 14:49)
    Mlody,plecy tylko u antka!!! Moim zdaniem on beknie najwiecej.Stare wygi jakos sie wytlumacza.
  • ~hello
    (2018-05-09 12:17)
    W sieci same śmieci.
  • ~cobra777
    (2018-05-08 20:25)
    Uch!!! W końcu nastąpi kres badań katastrofy Smoleńskiej. Geniusz misiek wyjaśni przyczyny fikołka tutki. A trzeba było tak już w 2010 roku i misio nie miałby kłopotów.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-08 20:18)
    wspaniay meszczyzna z zasadami. na pewno ma jaja ze stali. ech..
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-05-08 19:50)
    Co za zawiść do młodych i zdolnych. Pan Misio jest cool i możecie go tylko cmoknąć.
  • ~prost46
    (2018-05-08 18:41)
    Podpowiedź dla "mega". PO kradło... i udało się ukraść aż 1%, więc trzeba dokraść resztę, tylko takie tam 99%. Należy im się! prawda?
  • ~Wik.
    (2018-05-08 11:22)
    Brak słów na to całe szambo które przelewa się przez Warszawę.
  • ~WERA
    (2018-05-08 05:26)
    Podobno jak rządzi PiS to nie ma afer !!! A tu co ?afera za aferą ..w ciągu 2.5 lat rządzenia wyciagnieto tyle pieniędzy do swoich kieszeń rządzących w PiSie i we wszystkich urzędach i spółkach skarbu państwa że trzeba połowę wieku aby im dorównać w w grabieży.Mam nadzieję że w przyszłości oddadzą to wszystko z procentami i będą odpowiadac sądownie.
  • ~Julka
    (2018-05-08 03:03)
    Dawno mówili, że PiS to mafia
  • ~Zocha z WOT
    (2018-05-07 20:58)
    Misiek, jesteś cool !
  • ~To by się zgadzało!!!
    (2018-05-07 20:46)
    Była to misja specjalna w celu rozpracowania sitwy w PGZ! - Mianowicie Misiewicz "zasiadał" w organach PGZ lub kręcił się w budynkach PGZ od września 2017 do kwietnia 2018 - po czym "rozwiązał umowę" na własne żądanie - a więc baz żadnej odprawy! - Czyli zrobił swoje i jako człowiek sprawdzony i zaufany mógł zostać rzucony na inny odcinek! _______________ Czyli - jak to zwykle w Polsce - wszystko wygląda z pozoru zupełnie inaczej niż jest w rzeczywistości! - Warto przebadać wszystkie tropy!
  • ~Jaro
    (2018-05-07 20:44)
    Sami swoi.
  • ~mega
    (2018-05-07 20:37)
    odpier... się od PiS, Macierewicza i Misiewicza. Oni nie kradli ,to PO kradło.
  • ~wKorycie.pis
    (2018-05-07 20:31)
    Coś czy ktoś tu cicho pi sia
  • ~Sprawa jest rozwojowa i trwa już kilka miesięcy!
    (2018-05-07 20:27)
    - Mianowicie już 8 lutego 2018 prasa podała następującą wiadomość: - "Nowa rada nadzorcza odwołała w czwartek zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej z prezesem Błażejem Wojniczem, pełnienie obowiązków prezesa powierzyła Jakubowi Skibie - poinformowała PGZ.". --------------- czyli wszystko się zgadza, gra i buczy - a Misiewicz to tylko zając-pozorant-przynęta!
  • ~Czyli nie jest wykluczone, że ...
    (2018-05-07 20:15)
    Czyli nie jest wykluczone, że Misiewicz odgrywając rolę młodego, naiwnego i niedoświadczonego gł-uptaka pełnił w PGZ na polecenie Macierewicza funkcję oka i ucha Prezesa - i oto teraz widzimy skutki jego misji specjalnej! - To nic nowego w PiS! - Przypomnijcie sobie agenta Tomka!
  • ~motek
    (2018-05-07 18:57)
    Nie ma problemu, Duda ułaskawi moherowych bandytów.
  • ~jj25
    (2018-05-07 18:45)
    To i Antoś jest w tym upaprany! O "święty" Antoni, ale jaja! ;)