Misiewicz o "paszkwilu" tygodnika "Sieci": Dlaczego nie ma zarzutów dla Karnowskiego, że znał Urbana?

Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadzi śledztwo ws. nieprawidłowości finansowych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Zdaniem tygodnika "Sieci", w aferę ma być zamieszany Bartłomiej Misiewicz. Ten odpiera zarzuty.

wróć do artykułu
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 14:30)
    "Dojna zmiana" czyli afera goni aferę!!! To już nie są ośmiorniczki czy jakiś śmieszny zegarek... tak wyciekają miliardy złotych do PiSich kolesiów, rydzyków i innych oszustów!!!
  • ~E
    (2018-05-07 14:48)
    Przy korytku super jest!
  • ~Nauczyciel akademicki
    (2018-05-07 14:55)
    Afera się zaczęła za czasów gdy w PGZ rządzili przedstawiciele totalnej opozycji. Teraz po prostu jom wykryli bo za totalnych by nie wykryli!
  • ~Radio Maryja!głos prawdy w twoim domu
    (2018-05-07 14:59)
    Tak się kończy gdy jakiś pomocnik aptekarza z nadania partyjnego zostaje członkiem Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej! Jestem przekonany że ruski szpion Macierewicz maczał też w tym wałku paluchy! Niestety przy ogromie pazerności i złodziejstwa obecnej władzy i mimo obstawienia przez PiS całego aparatu ścigania i sądownictwa swoimi funkcjonariuszami zawsze coś ujrzy światło dzienne. Strach pomyśleć ile złodziejstwa wyjdzie na jaw gdy PiS dostanie kopa od suwerena i władzę wreszcie przejmie ktoś uczciwy walczący z takimi patologiami jakimi co trochę obdarowuje nas rząd!!!
  • ~to afera PO_PSL
    (2018-05-07 15:06)
    a nie PiS-ale manipulacja
  • ~Lolo
    (2018-05-07 15:06)
    Dalczego tej afery z kochankiem najlepszego Ministra Obrony w całym tysiącleciu w/g Szydłowej nie ujawniono wcześniej jak Antek był jeszcze ministrem?Teraz Antek udaje ze całkiem zeszwirował i chce w miejsce Pałacu Kultury postawić pomnik Madonny Hetmanki
  • ~ojtam
    (2018-05-07 15:22)
    Odczepić się ! Pani Be ata powiedziała przecież z Sejmowej trybuny , że " należy się ". Przecież było widac i słychać ! Ileż to milionów "ośmiorniczek " !
  • ~Honornybartek
    (2018-05-07 15:35)
    Bartłomiej to swój chłop . Jak obiecywał na dyskotece w Białymstoku - to załatwiał .
  • ~bbb
    (2018-05-07 15:52)
    W ministerstwach rządu premiera Donalda Tuska (56 l.) się nie próżnuje. Robota wręcz się pali. Nie chodzi jednak niestety o pracę na rzecz Polaków. W resortach bowiem tempo jest ekspresowe tylko, gdy chodzi o rozdawanie nagród. 13 ministerstw potrzebowało zaledwie czterech miesięcy, aby rozdać swoim urzędnikom prawdziwą fortunę. Do końca kwietnia na nagrody poszło już 3 mln zł! rząd to fragment artykułu z Faktu -13 czerwiec 2013,polecam, ciekawe
  • ~V-kolumna TUSKiPO
    (2018-05-07 15:58)
    Q R W Y PEŁO wskie tylko kraść ,kłamać i oszukiwać POtrafią :-)
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-05-07 16:35)
    Odczepcie się od Pana Misia. Chłop się zna na broni jak mało kto !
  • ~Lodzia
    (2018-05-07 17:01)
    Śliczna menszczyzna ten Misiewicz , nawet w aptece zrobiŁ wrażenie , a przy okazji ciekawe co pan Anton kupował może płaszczyki a Misio doradzał ?
  • ~Zorro
    (2018-05-07 17:04)
    CBA może sobie prowadzić śledztwa, a pisowska prokuratura i tak je umorzy - jak w wypadku afery spółki Solvere, której udziałowcy - oddani propagandziści pisowscy - naruszyli wg CBA przepisy antykorupcyjne. Ale czyż nie na tym polega pisowska "równość wszystkich wobec prawa"...?
  • ~sd2017
    (2018-05-07 17:20)
    Nie ma co się podniecać. Przecież ci co piszą, ci co łapią i ten łapany to właśnie są sami swoi. Nic z tego nie będzie. Dopiero jak stracą władzę, a kiedyś stracą, rozliczeni zostaną oni wszyscy. I to w dodatku wg tych reguł, które oni nam narzucili. Ich reguły i zasady Konstytucji dotyczyć nie mogą.
  • ~jj25
    (2018-05-07 18:45)
    To i Antoś jest w tym upaprany! O "święty" Antoni, ale jaja! ;)
  • ~motek
    (2018-05-07 18:57)
    Nie ma problemu, Duda ułaskawi moherowych bandytów.
  • ~Czyli nie jest wykluczone, że ...
    (2018-05-07 20:15)
    Czyli nie jest wykluczone, że Misiewicz odgrywając rolę młodego, naiwnego i niedoświadczonego gł-uptaka pełnił w PGZ na polecenie Macierewicza funkcję oka i ucha Prezesa - i oto teraz widzimy skutki jego misji specjalnej! - To nic nowego w PiS! - Przypomnijcie sobie agenta Tomka!
  • ~Sprawa jest rozwojowa i trwa już kilka miesięcy!
    (2018-05-07 20:27)
    - Mianowicie już 8 lutego 2018 prasa podała następującą wiadomość: - "Nowa rada nadzorcza odwołała w czwartek zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej z prezesem Błażejem Wojniczem, pełnienie obowiązków prezesa powierzyła Jakubowi Skibie - poinformowała PGZ.". --------------- czyli wszystko się zgadza, gra i buczy - a Misiewicz to tylko zając-pozorant-przynęta!
  • ~wKorycie.pis
    (2018-05-07 20:31)
    Coś czy ktoś tu cicho pi sia
  • ~mega
    (2018-05-07 20:37)
    odpier... się od PiS, Macierewicza i Misiewicza. Oni nie kradli ,to PO kradło.