Opozycja grzmi: Ministerstwo robi różańce dla o. Rydzyka. Resort dementuje: Nie zlecaliśmy żadnej produkcji

| Aktualizacja:

Poseł PO Marcin Kierwiński złożył w Sejmie interpelację, pytając Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii o treści publikowane w mediach związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, tj. "Naszym Dzienniku", Telewizji Trwam i Radiu Maryja. Odpowiedź może zaskakiwać.

wróć do artykułu
  • ~Mieszkaniec
    (2018-05-31 12:57)
    Jak się okazuje jednak nie płacono różańcami za reklamę ! To był zwykła fałszywa informacja jak to ostatnimi czasami często bywa. Okazuje się że Nasz Dziennik za różańce zapłacił oddzielnie, a firma je produkująca za reklamę w gazecie zapłaciła oddzielnie ! W necie można znaleźć sprostowanie jakiego udzielił Nasz Dziennik (chciałem zamieścić tu link ale na tym forum nie można, więc każdy musi poszukać sobie sam)
  • ~taktotak
    (2018-05-31 10:46)
    Ministerstwo nie zleciło żadnej produkcji... Różańce wyrabiają urzędnicy po domach, chałupniczo...
  • ~Jose
    (2018-05-31 09:06)
    A B S U R D Y S T A N!
  • ~obseerve
    (2018-05-31 07:59)
    Ten rydzyk to nie taki buc na jakiego Wyglada
  • ~Uczciwy Polak
    (2018-05-31 07:12)
    "Bóg jest martwy od ponad 120 lat gdy rozkminił go Nietzsche. Zwasalizowani Polacy wciąż wierzą w urojenia i gusła. Uczciwi i rozsądni w prawa nauki i szacunek dla życia .
  • ~ Kornelia
    (2018-05-30 19:14)
    Premier powiedział,że będziemy uruchamiać nowoczesną produkcję na miarę naszych możliwości- to może to różance z GPS?Bareja by tego nie wymyślił
  • ~Wacław
    (2018-05-30 13:20)
    Pewnie co poniektórzy są źli ze nie dostali takich różańców i dlatego tak krytykują :)
  • ~Brak słów.
    (2018-05-30 13:13)
    Państwo PISOWSKIE w panstwie
  • ~Bakier z Szwajcarii
    (2018-05-30 10:53)
    Rozpisuje konkurs dla 10 pierwszych, po 10 tys frankow szwajcarskich.W ktorym miejscu w Biblii jest mowa o rozancu,oraz kto na nim sie modlil !.Place natychmiast gotowka,przypominam kasa dla 10 tych ,ktorzy sie wpisza z tym na forum.
  • ~tak tak zlodzieje
    (2018-05-30 09:56)
    sk----syny zlodzieje
  • ~Wacław
    (2018-05-30 08:56)
    Za dawnych czasów płacenie przedmiotami było normalne. Teraz też tak jest. Jak jedna i druga strona się zgodzą. Wymiana towarów to jest najstarsza forma płatności spotykana na całym świecie.
  • ~j
    (2018-05-30 08:11)
    Nie mogę patrzeć na opasłe cwaniactwo ale on nie jest wieczny i kiedys odejdzie na łono Abrahama i krzyż mu na tą drogę niech go dzwiga do wiecznosci.
  • ~Eurokołchoz cuchnie grzechem
    (2018-05-30 08:08)
    Jak to dobrze, że Watykan nie jest w Eurokołchozie, lewactwo może Panu Bogu naskoczyć na rąbek jego szaty
  • ~Z dziubka
    (2018-05-30 05:39)
    Każdy magister zatrudniony w tym Ministerstwie pewnie testował wspomniane różańce przed wysyłką do zamawiającego?. Taka kontrola jakości przecież była potrzebna bo produkt miał mieć znak najwyższej jakości "Q
  • ~olik
    (2018-05-30 00:08)
    A po co je robi, do bicia opozycji?
  • ~pepe
    (2018-05-29 23:57)
    Teraz ten innowacyjny, technologicznie zaawansowany produkt odkupi od rydzyka jakaś kolejna instytucja dojnej zmiany, np Lasy Państwowe, bo bez różańca w lesie ani rusz.
  • ~tolo
    (2018-05-29 23:46)
    A WAT od tej transakcji opłacili kulkami analnymi dla rydzyka
  • ~lon
    (2018-05-29 23:06)
    Państwowa spółka która produkuje różance podlega Ministerstwu , urzędnikom ministerialnym, ---------przeciez to parodia . Szkoda , że ministerstwa nie hodują jeszcze trzody chlewnej.
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-05-29 22:33)
    Jak firma robi różańce to nie może nimi płacić ? a nie słyszeliście o takich przypadkach ? ja słyszałem jak np. wydawnictwo płaciło za czynsz książkami. I to jest normalne, ważne by obie strony się dogadały i jest wszystko ok.
  • ~tvkur
    (2018-05-29 21:37)
    Paskudztwo i Smród (PiS) tyle podłości, pychy, kłamstw, złodziejstwa, cynizmu, rozdawanego szmalu i smrodu musi prowadzić do namnożenia się bakterii i robaków.

Może zainteresować Cię też: