Opozycja grzmi: Ministerstwo robi różańce dla o. Rydzyka. Resort dementuje: Nie zlecaliśmy żadnej produkcji

| Aktualizacja:

Poseł PO Marcin Kierwiński złożył w Sejmie interpelację, pytając Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii o treści publikowane w mediach związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, tj. "Naszym Dzienniku", Telewizji Trwam i Radiu Maryja. Odpowiedź może zaskakiwać.

wróć do artykułu
  • ~Bakier z Szwajcarii
    (2018-05-30 10:53)
    Rozpisuje konkurs dla 10 pierwszych, po 10 tys frankow szwajcarskich.W ktorym miejscu w Biblii jest mowa o rozancu,oraz kto na nim sie modlil !.Place natychmiast gotowka,przypominam kasa dla 10 tych ,ktorzy sie wpisza z tym na forum.
  • ~olik
    (2018-05-30 00:08)
    A po co je robi, do bicia opozycji?
  • ~moherek
    (2018-05-29 16:41)
    Panie Kierwiński, czemu się pan martwi tymi różańcami. Przecież to tylko dla pana dobra. Ojciec Rydzyk zapowiedział, że właśnie na tych różańcach ludzie będą się modlić o rozum dla pana. Tylko się cieszyć.
  • ~LEO
    (2018-05-29 21:27)
    POLSKO , w końcu opamiętaj się !!!!!!!!!!!
  • ~Nauczyciel akademicki
    (2018-05-29 16:17)
    Kierwiński powinien zostać zdelegalizowany natychmiast!NATYCHMIAST!
  • ~j
    (2018-05-30 08:11)
    Nie mogę patrzeć na opasłe cwaniactwo ale on nie jest wieczny i kiedys odejdzie na łono Abrahama i krzyż mu na tą drogę niech go dzwiga do wiecznosci.
  • ~stańczyk
    (2018-05-29 20:15)
    No i oto chodzi.Zamiast okrętów,helikopterów i tp i td są różańce i alleluja i do przodu.
  • ~tak tak zlodzieje
    (2018-05-30 09:56)
    sk----syny zlodzieje
  • ~Z dziubka
    (2018-05-30 05:39)
    Każdy magister zatrudniony w tym Ministerstwie pewnie testował wspomniane różańce przed wysyłką do zamawiającego?. Taka kontrola jakości przecież była potrzebna bo produkt miał mieć znak najwyższej jakości "Q
  • ~Wacław
    (2018-05-30 08:56)
    Za dawnych czasów płacenie przedmiotami było normalne. Teraz też tak jest. Jak jedna i druga strona się zgodzą. Wymiana towarów to jest najstarsza forma płatności spotykana na całym świecie.
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-05-29 17:25)
    Panie poseł Kierwiński opowiedz nam Pan lepiej jak to wyprowadzało się publiczne pieniądze za rządów PO-PSL, bo to jest dopiero ciekawy temat.
  • ~lon
    (2018-05-29 23:06)
    Państwowa spółka która produkuje różance podlega Ministerstwu , urzędnikom ministerialnym, ---------przeciez to parodia . Szkoda , że ministerstwa nie hodują jeszcze trzody chlewnej.
  • ~Nie wkierwaj mnie człowieku.
    (2018-05-29 15:40)
    Rydzyk u mnie punktuje za pragmatyzm myślenia. Popatrzcie na ustawę RODO, przed którą ostrzegł. 2 tygodnie dostajemy śmieci do skrzynek klasycznych i emailowych. Bo jakiś chowany na Marksie nie może zrozumieć, że jeśli szukam aktywnie firmy, piszę do niej CV i LM to... nie po to, aby kierwopodobny usuwał to teraz z bazy danych u pracodawcy.
  • ~MarlenaKon
    (2018-05-29 18:48)
    serio? nie macie ważniejszych tematów?
  • ~Jose
    (2018-05-31 09:06)
    A B S U R D Y S T A N!
  • ~Brak słów.
    (2018-05-30 13:13)
    Państwo PISOWSKIE w panstwie
  • ~Wacław
    (2018-05-30 13:20)
    Pewnie co poniektórzy są źli ze nie dostali takich różańców i dlatego tak krytykują :)
  • ~taktotak
    (2018-05-31 10:46)
    Ministerstwo nie zleciło żadnej produkcji... Różańce wyrabiają urzędnicy po domach, chałupniczo...
  • ~Marian
    (2018-05-29 20:09)
    Tak została dobrana forma zapłaty za świadczoną usługę. Macie problem z 200 tys. różańców, zacznijcie się czepiać wyprzedaży należących do państwa spółek, zamykaniem stoczni, czy aferami pokroju amberbold gdzie przekręty kosztowały miliony.
  • ~ Kornelia
    (2018-05-30 19:14)
    Premier powiedział,że będziemy uruchamiać nowoczesną produkcję na miarę naszych możliwości- to może to różance z GPS?Bareja by tego nie wymyślił