Opozycja grzmi: Ministerstwo robi różańce dla o. Rydzyka. Resort dementuje: Nie zlecaliśmy żadnej produkcji

| Aktualizacja:

Poseł PO Marcin Kierwiński złożył w Sejmie interpelację, pytając Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii o treści publikowane w mediach związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, tj. "Naszym Dzienniku", Telewizji Trwam i Radiu Maryja. Odpowiedź może zaskakiwać.

wróć do artykułu
 • ~Mieszkaniec
  (2018-05-31 12:57)
  Jak się okazuje jednak nie płacono różańcami za reklamę ! To był zwykła fałszywa informacja jak to ostatnimi czasami często bywa. Okazuje się że Nasz Dziennik za różańce zapłacił oddzielnie, a firma je produkująca za reklamę w gazecie zapłaciła oddzielnie ! W necie można znaleźć sprostowanie jakiego udzielił Nasz Dziennik (chciałem zamieścić tu link ale na tym forum nie można, więc każdy musi poszukać sobie sam)
 • ~Uczciwy Polak
  (2018-05-31 07:12)
  "Bóg jest martwy od ponad 120 lat gdy rozkminił go Nietzsche. Zwasalizowani Polacy wciąż wierzą w urojenia i gusła. Uczciwi i rozsądni w prawa nauki i szacunek dla życia .
 • ~obseerve
  (2018-05-31 07:59)
  Ten rydzyk to nie taki buc na jakiego Wyglada
 • ~Waldek.Kecki
  (2018-05-29 22:33)
  Jak firma robi różańce to nie może nimi płacić ? a nie słyszeliście o takich przypadkach ? ja słyszałem jak np. wydawnictwo płaciło za czynsz książkami. I to jest normalne, ważne by obie strony się dogadały i jest wszystko ok.