Mafia śmieciowa podpala Polskę

Nawet nie zwożąc odpadów z zagranicy, i tak mamy w Polsce jeden wielki śmietnik. Sami go sobie robimy. I nic nie wskazuje na to, że szybko przestaniemy

wróć do artykułu
  • ~Tusk ma talenty do sprowadzania **********
    (2018-06-11 19:38)
    Bardzo kochali te śmieci z zagranicy Niemieckiej nasze POprzedniki aż im zaśmierdziały i zaczeli się nad nimi znęcać
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-06-11 19:35)
    POlszewiki mówili że ULICA i ZAGRANICA o ŚMIETNIKACH im nie wypadało bo to sprawa ŚMIERDZĄCA
  • ~Jak mozna sadzic
    (2018-06-11 06:05)
    Polska smietnikiem do wynajecia.Jedno z wiekszych osiagniec ekipy PiS. Polska istotnym Smietniskiem do wynajecia.
  • ~Ha, ha, ha, ha, ha, ha...!!!
    (2018-06-11 01:56)
    Macie jakieś zastrzeżenia w kwestii tych "POżarów"? Prosimy zgłaszać do Prokuratury Apelacyjnej... Najlepiej w charakterze świadka koronnego... Tam was postawią do apelu! Należy przynieść zmianę bielizny, kapcie i przybory toaletowe... Wąski i mocny pasek od spodni też może się przydać!
  • ~Wojtek z Chomiczówki (wpis z 29 maja 2013r.)
    (2018-06-11 01:42)
    Chcecie wiedzieć jakie firmy wygrały przetarg na odbiór śmieci w Warszawie? To w skrócie wielkim informuję: 2 firmy, które odebrane śmieci będą składowały ( tak, tak! NIE UTYLIZOWAŁY!!! ) NA KUPIE POD PLANDEKAMI!!! A po wysuszeniu ( zmniejszeniu gabarytów ) przerzucały na wysypisko!!! Czyli WYGRAŁY FIRMY, KTÓRE BĘDĄ Z A T R U W A Ł Y nasze środowisko zmieszanymi odpadami!!! A z "przetargu" wywalono firmę, która ma najnowocześniejszy zakład utylizacji śmieci w Polsce!!! Przetarg ustawiony był właśnie pod te 2 firmy, tj.: MPO i LEKARO. Lekaro, które dziwnym trafem w ciągu ostatniego półrocza zakupiła wielkie ilości plandek! Czyżby znowu Struzik wziął w łapę od właścicieli Lekaro?! To prawda, że właścicielka Lekaro zapisała się 3 lata temu do PSL?! A "wpisowe" wyniosło 2 mln złotych?! To prawda, że dofinansowano MPO kwotą 300 mln złotych z zysku MPWiK?! WIELKIEGO PRZEWAŁU CIĄG DALSZY. Jeśli rzeczywiście do tego w końcu dojdzie ( składowanie, a nie utylizacja śmieci ), to kwota 19 zł od osoby jest WIELKIM SKOKIEM NA NASZĄ KASĘ!!! Eksperci oszacowali, że przy tej metodzie powinniśmy płacić MAKSYMALNIE 5 zł/osobę!!! I znowu warszawskie PO kręci lody, że aż rury w MPWiK piszczą. Jedyna szansa, że HGW wywalą w referendum, na wysypisko razem z kolesiami i rodziną, która już się koło "śmieci" zakręciła.
  • ~ksut
    (2018-06-10 22:11)
    Już za PO pisowcy podpalali Polskę, no i są teraz tego efekty.
  • ~Marchewkowe pole,,,,,
    (2018-06-10 21:16)
    Pewnie dotacje unijne trafiły gdzie indziej.....
  • ~soros
    (2018-06-10 18:40)
    A tak miało być idealne jak PO wprowadzało "podatek" śmieciowy
  • ~śmieciowa Polska
    (2018-06-10 17:07)
    W 2016 r.wydano w Polsce zezwolenia na import śmieci z UE na 654 535 ton oraz na 65 766 ton spoza UE. Przyjmujemy śmieci prawie z całej Europy, a nawet z Afryki, Nowej Zelandii i Australii.
  • ~Bruner
    (2018-06-10 15:56)
    Za poprzedniej władzy mafie miały się dobrze. Rządzący po spokojnych 8 latach przegrali wybory inni uciekli wszyscy donoszą . Trudno niektórym żyć uczciwie.
  • ~pollock
    (2018-06-10 14:45)
    To Tusk i Komoruski poluzowali na rozkaz Berlina przepisy w 2011 roku, aby ich szefowie z Niemiec mogli przewalić do Polski śmieci
  • ~sanm
    (2018-06-10 12:31)
    to platfomrmiane szambiarze robią śmietnik teraz podpalają bo interest trzeba zamknąć bez pozwolenia a recykling to fikcja w ich wykonaniu
  • ~Demaskator
    (2018-06-10 10:29)
    Po rządach Pisu polska pozostanie śmietnikiem jak wcześniej byla ruiną.
  • ~czy leci z nami pilot?
    (2018-06-10 08:57)
    Gdzie jest rząd, jego służby, inspekcje, policje, prokuratury, CBA, CBŚ itd.? Czy w państwie teoretycznym ktokolwiek panuje jeszcze nad czymkolwiek?
  • ~HAŃBA I ZDRADA
    (2018-06-10 08:24)
    a czego innego ludzie co obalali socjalizm spodziewali się po kapitalizmie ? wysokich standardów ? hahahaha ! znali bandyctwo tego ustroju, może nie spodziewali się się, że solidarni tak szybko i bez skrupułów sprzedadzą ich i kraj bandytom, oddadzą im wszystko co wypracował naród. To zdrada !!! ale skoro naród walczy o koryto dla solidarnych gangów to znaczy że odpowiada suwerenowi takie niewolnicze życie.
  • ~Papierek z cukierka
    (2018-06-10 06:04)
    Cha ,cha ! Zbior smieci bedzie zwalczal podpalaczy smieci? Dowcip .
  • ~haman
    (2018-06-09 23:19)
    Polska zaczyna byc jednym wielkim smierdzacym, latwopalnym smietnikiem z pieknymi domami i aquaparkami. Wielu umrze wczesniej - ale czym sie tu przejmowac.
  • ~Logiczne
    (2018-06-09 22:02)
    Jeśli nawet śmieci za PO były sprowadzane do Polski,to dlaczego po dojściu do władzy pis nie zakazał ustawą całkowitego ich wwozu.Ustawę Szyszki przegłosowano ekspresowo podobnie jak o wycince Puszczy Białowieskiej.Wygląda na to że przez 2 i pół roku pis zrobił na śmieciach dobry interes tak jak na pozyskanym drewnie.
  • ~Tusku wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-06-09 21:28)
    tak sobie sekta smoleńska z tym radzi, jak z niczym, pisowskie kloce chcą się tylko nachapać bo kadencja będzie tylko jedna
  • ~Pozary zniszcza polska ekonomie
    (2018-06-09 21:22)
    A by sie wydawalo, ze jestesmy soecjastami od smieci. 90% polskich emigrantow pracuje przy smierci ach albo jezdzi na szmacie. A 40% Polakow w kraju wybieraja ze smietnikow.

Może zainteresować Cię też: