Ile... nie ma ojciec Rydzyk. W sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

Podmioty związane z Radiem Maryja dysponują kapitałem blisko 200 mln zł. Imperium? Wyniki finansowe raczej na to nie wskazują . Ale w sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

wróć do artykułu
  • ~Ktos
    (2018-11-24 17:52)
    Dlaczego w wyliczeniu nie uwzględniono 160 mln dolarów (~700mln zł) zebranych na ratowanie stoczni?
  • ~Ela
    (2018-09-01 22:20)
    W tej trudnej sprawie nic nie poradzimy.Jestesmy za "malutccy "Ojciec jest biedniutki jak mysz koscielna Ojczulek tupnie i wszyscy tanczą. Biedny i ciągle nienajedzony klecha.
  • ~Mieszkaniec
    (2018-08-12 14:51)
    Tekst ten pokazuje ewidentnie że wszelkie pogłoski o wielkich kokosach fundacji i zyskach z dotacji państwa to nieprawda !!!
  • ~jj25
    (2018-08-12 13:23)
    Cwaniaczek kręci niezłe lody i nikt jakoś tego nie dostrzega!
  • ~Magdatatarczyk
    (2018-08-12 12:50)
    I o co tyle krzyku bo nie rozumiem ? Chyba ludzie nie widzą z czego te sumy są. Bo to nie jest tak jak każdy myśli "własny majątek Rydzyka"
  • ~Sprawiedliwosc Boza
    (2018-08-12 11:39)
    Znowy zniknal moj wpis,jak zwykle.Ten co wprowadzil zamordyzm w Polsce wkrotce stanie przed sadem Bozym.
  • ~Armo
    (2018-08-12 10:37)
    Taki biedny że aż puchnie z głodu i naiwnym śmieje się w twarz.
  • ~Zabrać ludziom bez studiow prawa wyborcze!
    (2018-08-12 10:10)
    Drużyna wielkiego mistrza ojca dyrektora imperatora Judasz von Rydzynungena już pewnie rozgrzewa się do meczu rewanżowego pod Grunwaldem
  • ~co laska
    (2018-08-11 20:16)
    Slowo Bog to skarbonka bez dna.
  • ~hetek
    (2018-08-11 19:34)
    Rydzyk jest taki polski: ktoś robi garaże z blachy,ktoś ma firmę budowlaną, w Polsce nie płacą podatków,ci co ocieplają domy, hydraulicy,elekrtrycy,posadzkarze, wszyscy walą to państwo w rogi.Nie wystawiają faktur, kontestują piso zemstę na tych co ukradli nieruchomości. Mają siedzieć.Ale sami nie chcą siedzieć.Bo to że okradają państwo to normalka.Taki jest pisowski naród.
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-08-11 18:34)
    Pieniądze z dotacji państwowych poszły na cele na które były przyznane np. na konferencje, szkolenia, wystawy itp. Pieniądze z dotacji nie stanowią dochodu Fundacji i wyraźnie widać to czytając powyższy tekst. Większość pieniędzy Fundacji Lux Veritatis to datki ludzi.
  • ~ mirek
    (2018-08-11 15:41)
    lewactwo tonie to czepia sie plotek ale to juz dno
  • ~ZbigniewKlinek
    (2018-08-11 15:16)
    Fundacja jak każda inna. To że ma zyski to nic dziwnego.
  • ~Mieszkaniec
    (2018-08-11 12:21)
    Tekst ten pokazuje ewidentnie że wszelkie pogłoski o wielkich kokosach Fundacji Lux Veritatis i zyskach z dotacji państwa to nieprawda !!!
  • ~chciałem być księdzem ,nie wiedziałem że to taki interes
    (2018-08-11 09:25)
    Uszyłem sobie sutannę ( inwestycja) ale teraz będę kradł ,naciągał mamił i będę miał immunited i pełny azyl .
  • ~Ks. K. Piotrowski
    (2018-08-11 00:37)
    Panie Redaktorze, ktoś wreszcie napisał prawdę. Każdy kto zarządza jakimś ogólnopolskim medium wie, że budżety nawet tych wszystkich fundacji to niewielkie pieniądze w stosunku do koniecznych kosztów dla takich przedsięwzięć. Dla jednostki to są duże pieniądze, dla takiego zadania , niewielkie. Pytanie, dlaczego już kiedyś ogłoszono, że to imperium Rydzyka? Cel był prosty, wylansować, że ten człowiek opływa w luksusu, ergo nie wspierać jego dzieł.
  • ~md
    (2018-08-10 21:12)
    Ja bym wolał wiedzieć ile ma Tusk na tajnych kontach.
  • ~Magdatatarczyk
    (2018-08-10 19:43)
    To jest normalna rzecz, że jak się coś robi to obroty pieniędzmi są. Fundacja dostawała pieniądze na projekty, to i jej kapitał rósł. Nie rozumiem tych co się czepiają nie wiadomo czego.
  • ~Wrrr
    (2018-08-10 19:04)
    Oto tajemnica wiary funty złoto i dolary
  • ~Kati
    (2018-08-10 16:46)
    Biedaczek ten rydzuś aż mi go żal!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: