Polacy wracają na Wzgórza Golan. Rosyjskie prowokacje najgorszym scenariuszem

| Aktualizacja:

Polska zgłosiła chęć wysłania wojska na misję ONZ przy granicy izraelsko-syryjskiej. Jeśli organizacja zaaprobuje propozycję, plutony biało-czerwonych mogą tam być już w marcu 2019 r.

wróć do artykułu
  • ~slowianin
    (2019-03-26 22:21)
    za okupację Serbii - jej części - przyjdzie Polakom słono zapłacić, taka zbrodnia na przyjaciołach słowiańskich nie ujdzie bez srogiej kary.
  • ~Gość.
    (2018-12-29 23:54)
    Ten Polski rząd to pewnie pali marihuanę. I dlatego rządzący mają usmażone rozumny.
  • ~rezerwistaPL
    (2018-09-26 18:12)
    "Fort Tramp" na syryjskich Wzgórzach Golan obsadzony przez zawodowych polskich żołnierzy, których w Polsce zastąpią wojska amerykańskie???
  • ~Wrocek
    (2018-09-25 21:37)
    Zrobią z polaczków żywe tarcze na syryjskich Wzgórzach Golan. A sąsiadów muzułmanów z Syrii wyślą do ...Europy ?
  • ~ analogia
    (2018-09-25 18:45)
    Gazeta Wyborcza i TVN prowadzi nabór. Pod redakcją i siedzibą duże zainteresowanie i tłumy rodaków zgłaszających się do WOT Isr aela.
  • ~pies ogrodnika.
    (2018-09-25 08:55)
    bez rusofobiisie nie obeszlo ,to rosyjska zandarmeria oslania sily onz na wgorzach golan pismaku.jak byli tam islamisci trzeba bylo wyslac naszych zolnierzy .
  • ~tttt.
    (2018-09-25 07:24)
    Polacy musza odpracowac 500+na ktore dal Soros.
  • ~Piotr
    (2018-09-25 05:36)
    Chciałbym by Polską...rządzili Polacy. Tylko tyle. Dlaczego zawsze grupa ( parunastu) polityków wbrew narodowi robi co chce przez wiele lat. Otrzymują władzę absolutną i tak czynią.
  • ~tttt.
    (2018-09-24 23:16)
    Zydzi wciagaja Polske w wojne.
  • ~tad
    (2018-09-24 21:37)
    Ale się kacapów nazlatywało :)
  • ~dracov6664
    (2018-09-24 19:50)
    12 zmiana pos. 68 Jurek Killer pozdrawia
  • ~kaloo
    (2018-09-24 17:00)
    1 dowódcą będzie gen Polko,a zastępcą sam Sz.Antek.Może wtedy dowie się kto wysadził TU 154.
  • ~oni chcą umierać za Izrael
    (2018-09-24 16:45)
    Posłać na judowski zbrodniczy front wojenny Michników i innych antypolskich judów. Oni na pewno marzą o tym, by umrzeć za swoją prawdziwą ojczyznę.
  • ~NIE dla ludobójstwa w Syrii
    (2018-09-24 16:34)
    To zbrodnia.! Polacy w żaden sposób nie powinni się miesza w brudne, ludobójcze judowskie geszefty.
  • ~Boby
    (2018-09-24 15:28)
    Czuje smród troli z Moskwy.
  • ~emeryt 10
    (2018-09-24 14:14)
    Czy my wszędzie musimy pchać się w nieswoje sprawy ? A potem,gdy my będziemy potrzebować pomocy,to nikt nam nie pomoże ? Znamy to już z historii naszego kraju. Przyjaciela należy szukać blisko,a wroga daleko. My robimy dokładnie na odwrót. Amerykanie bezinteresownie nam nie pomogą. Prezydent USA powiedział,że każdy sam musi płacić za swoje bezpieczeństwo. Coś takiego jak obrona cywilna u nas zupełnie nie istnieje. Za koszmarnej komuny były jakieś schrony,sygnały alarmowe,instrukcje,szkolenia w gminach i na Przysposobieniu Obronnym w szkołach. Teraz tego nie ma ? Nie wiem,czy po wybuchu jądrowym ludzie zamiast kryć się,nie podziwialiby pięknego grzyba ? Teraz wystarczy w okresie zimowym na dwa tygodnie wyłączyć prąd i gaz i nie potrzeba wojny ? Gdzie są alternatywne żródła prądu i energii ?
  • ~rot
    (2018-09-24 13:50)
    ..wyślijcie tam swoich synów , Matki jeszcze nie przestały opłakiwać tych którzy zginęli w Afganistanie , Iraku czy Kosowie .To nie nasza wojna.Jeżeli jesteście tacy odważni to jedżcie tam sami.
  • ~w
    (2018-09-24 13:36)
    A dlaczego POlactwo nie chca wrocic na Wzgorza Golan,tylko wysylaja POLAKOW.
  • ~Ktt
    (2018-09-24 12:11)
    Doprawdy, obawia się pan rosyjskich prowokacji na Wzgórzach Golan? Pan żartuje czy pracuje na froncie propagandowym?
  • ~Precz z Judą
    (2018-09-24 10:45)
    Taaak...teraz będą przelewali krew za naszych szytów ,którzy skrzętnie korzystają z przyjażni Polsko USA. No i mamy następną okupację Polski szytowską.Ta będzie najgorsza....