Sędzia Trybunału Stanu twierdzi, że legalna jest konstytucja... z 1935 roku

| Aktualizacja:

Sędzia TS twierdzi, że konstytucja z 1935 r. wciąż jest legalna, a do niedawna popierał rzekomego prezydenta RP, tropiącego żydowskie spiski - pisze "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-09-27 09:24)
    Takie kliniczne przypadki mogą zdarzyć się wszędzie i przytrafić wszystkim!
  • ~Ojczulek
    (2018-09-27 09:48)
    Śmiać się ,czy płakać. A może Konstytucja 3 Maja do dziś OBOWIĄZUJE????????????????
  • ~dociekliwy
    (2018-09-27 09:58)
    Może i kliniczne, ale chciałbym wiedzieć, jak to jest z konstytucją, czy rzeczywiście jest wymóg prawny 50% frekwencji, bo jeżeli tak, to konstytucja z 1997 jest nieważna
  • ~Zepp
    (2018-09-27 10:16)
    To może też i pańszczyzna wciąż obowiązuje?
  • ~Dr On
    (2018-09-27 10:44)
    Robi się niebezpiecznie, Zaleszczyki się przybliżają. Rozum w odwrocie. Szaleństwo w natarciu. Czas wyjeżdżać póki nie jest za późno. Szkoda bo była nadzieja na normalność.
  • ~zin
    (2018-09-27 10:48)
    tacy ludzie obejmuja stanowiska w tych chorym kraju do ktorego doprowazil PIS gdzie norma sa klamstwa premier Szydlo teraz Morawieckiego obrazanie polakow od zlodzieji i dzielenie polakow na gorszych i lepszych Gdzie honor i kultura nie znana jest tym ludziom
  • ~POKODWON
    (2018-09-27 10:52)
    Wyobraźmy sobie, że obecnie PO wzywa niemieckie wojsko na pomoc i przejmuje władzę a potem organizuje sfałszowane wybory w których oczywiście wygrywa 99% . Nastepnie zmienia Konstytucję. Czy taka Konstytucja byłaby legalna?
  • ~gwiazda davida
    (2018-09-27 10:07)
    Wymieszany narod to ..... nie narod!
  • ~W
    (2018-09-27 11:24)
    Juz Pilsudski mowil ,ze polska Konstytucja to konstytuta i mial racje.
  • ~Zahnarzt A. Knochenbrecher
    (2018-09-27 11:48)
    Tez tak mysle, ze panstwo polskie jest panstwem nielegalnym. Ksiestwo Warszawskie bylo panstwem legalnym, Generalna Gubernia tez !
  • ~[ ╲╱]☻[├─┤]
    (2018-09-27 11:02)
    Przecież to są fakty... Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej z 2 grudnia 1939 roku Nr 102 opublikował dekret prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 30 listopada 1939 o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych. A jeśli chodzi o getta to przecież i dziś ortodoksi zamykają się w gettach na terenie państwa Izrael - dobrze wiecie o tym ze dzielnice - getto jest sposobem na omijanie zakazu podroży w szabas - dzięki temu wydzieleniu cale getto staje się domem i można się poruszać w jego obrębie.
  • ~kaaa-c
    (2018-09-27 13:21)
    Kiedyś ludzie potrafili ugryźć się w język, zanim palnęli coś głupiego. Jakoś zanika odpowiedzialność za słowo - więc jęzor lata jak łopata. A zresztą, co tam, "dr ekonomii" Ryszard twierdził, że nadal obowiązuje Konstytucja 3 Maja - więc z dwojga złego wolę już tę z 1935r.
  • ~vce hrabia De Bragelone
    (2018-09-27 14:38)
    Nie zmieniam zdania nawet na takie diktum sędziego i pana Potockiego .Najważniejszym i największy wynalazkiem IV RP jest prezes ,bez niego takie bzdety by się nie pojawiły.
  • ~leo
    (2018-09-27 23:43)
    ilu takich mędrców jeszcze mamy co jeden to większy buc a może znajdziemy rodzine Piast czyżby Tworki nie ubiegały się o takich Napoleonów
  • ~Jaro
    (2018-09-27 19:07)
    Kukiz15 i wszystko jasne. Marsjanie atakują.
  • ~kukulskiew
    (2018-09-27 13:23)
    Historia jawi się jak prostytutka: jednym daje , drugim zabiera. Zlikwidujemy niebawem ipn i wszysttko będzie ok.