Dziecko może mieć dwie mamy. Przełomowy wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego

Polskie urzędy nie mają prawa odmówić wydania aktu urodzenia dziecka tylko dlatego, że rodzicami są dwie lesbijki - wynika z przełomowego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego.

wróć do artykułu
  • ~ollo
    (2018-10-11 09:57)
    Zaczyna się. Eurokomunizm chyba już zżarł mózgi sędziów... .
  • ~Z
    (2018-10-11 09:37)
    To chyba jakis zart NSA
  • ~Mark Twain
    (2018-10-11 10:14)
    Czy znaczy, ze teraz prawo będą stanowić członkowie knajackiej, czerwonej nadzwyczajnej kasty a parlamet będzie je stosował ?
  • ~Jam
    (2018-10-11 10:29)
    Nie wiem czy to na pewno będzie dobrze dla dziecka - lepiej byłoby napisac "ojciec nieznany" bo to dziecko nie bedzie miało życia np. w szkole.. I co wtedy? Znów "mamy" będą latały po sądach żeby zamknąć usta innym dzieciom? To jest wzorcowa dyktatura, lewacka.
  • ~t.
    (2018-10-11 10:39)
    Uwielbiam wyroki polski sadow !!! Czyli teraz ja bedac mezczyzna poczuje nagle, ze jednak jestem kobieta, bede mogl przejsc szybciej na emeryture ???
  • ~40
    (2018-10-11 11:21)
    To byłoby prawdą gdyby plemniki jednej mamy połaczyły się z jajkiem drugiej mamy. Ale tak nie było. Nie wiem jak wygląda sytuacja - czy ojciec zrzekł się praw rodzicielskich ale to nie jest logiczne by były 2 mamy
  • ~skoblar
    (2018-10-11 11:53)
    Informuję, że w der dziennik cenzurują posty. Mój wycięto bo krytykowałem NSA za łamanie Konstytucji, praworządności i demokracji.
  • ~Musi być kontrola społ. nad sędziami
    (2018-10-11 12:00)
    Sędziów powinna osądzać ława przysięgłych składająca się z losowo wybranych obywateli na potrzeby konkretnej rozprawy. Musi być jakaś kontrola ludzi nad tymi bezkarnymi czerwonymi, oderwanymi od rzeczywistości pseudosędziami
  • ~Kazik
    (2018-10-11 09:56)
    Wolne sądy. Jeńców nie biorą.
  • ~Tez matka
    (2018-10-11 14:31)
    Wredne, zlosliwe polactwo rzuca sie znowu na temat , jak h i e n y na p a d l i n e! Co za narod, jeden drugiego by w lyzce wody u t o p i l! Zyc samemu i dac innym zyc, mowi to wam cos?
  • ~T
    (2018-10-11 12:12)
    Nobel z medycyny. Lesbijka zapłodniła lesbijkę. NSA do wymiany.
  • ~Mama
    (2018-10-11 12:42)
    To już całkowitą paranoja.Dwie mamy dwóch tatusiów .Jak to takie pary mogą spłodzic potomka chyba mam braki z lekcji biologii i anatomii
  • ~z pisu
    (2018-10-11 10:42)
    A CO Z BIEDĄ W NASZYM KRAJU ?
  • ~qwerty
    (2018-10-11 14:19)
    i dobrze - co winne dziecko - bardzo dobrze
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-11 14:11)
    U POlszewików to dziecko może mieć i czterech ojców Rajbjajów
  • ~Facet
    (2018-10-11 16:59)
    To i do Polski dociera cywilizacja? No , kto by pomyslal!
  • ~Grzechu_comeback
    (2018-10-11 13:19)
    To jak one "TEN TEGO", że udało im się dzidziusia zmajstrować?!?!?! TO CHŁOPY JUŻ NIEPOTRZEBNE?!
  • ~Git888
    (2018-10-11 16:51)
    Ha ha ha 2 mamy ??? Ha ha haaa będzie ja w Rzymie koń był senatorem !!!
  • ~77
    (2018-10-11 14:40)
    Ja moge miec 2 dziewczyna to czemu nie dziecka ?
  • ~Darek.M
    (2018-10-11 23:58)
    Dobrze że nie ma mamy i psa bo już wszystkiego można się spodziewać. A tak w ogóle to sąd założył że jest owocem nożycowania? ...te ,,mamy" nie powinny jakiejś nagrody dostać np. Nobla? :-D ...no i co np. z trzema mamami, albo jedną gorącą mamą i trzema tatusiami, jak sąd to widzi? Zakładam też że od teraz badania DNA są już nieważne, rodzicem będzie kto zechce ;-)

Może zainteresować Cię też: