Ojciec Rydzyk o zakazie Marszu Niepodległości: Naród dostał nóż w plecy

Decyzję prezydent Warszawy dotyczącą zakazu Marszu Niepodległości dyrektor Radia Maryja uznał za pogardę dla patriotów i młodych ludzi.

wróć do artykułu
  • ~Olecki
    (2018-11-08 07:32)
    Ludzie kosciola powinni jedjoczyc narod , uspokajac, lagodzic, no tak po chrzescijansku, a nie " dolewac oliwy do ognia" . Zabroniono tylko marsz nacjonalistow, wasza swieto j e b l i w o s c !
  • ~Bingo
    (2018-11-08 07:39)
    Marsz w Warszawie sie odbędzie! Kancelaria Prezydenta organizuje a minister brudziński zapewnia bezpieczeństwo. Nie ma żadnych noży. Serdecznie zapraszamy tadeusza rydzyka i rodzinę Radia Maryja do przyjazdu.
  • ~jazgot podsycany redemptorystycznie
    (2018-11-08 07:48)
    Szok, porażająca niewiedza - w gruncie rzeczy Rydzyk to antypaństwowiec ? Czy on rozumie, kto musi organizować uroczystości rangi państwowej ? Do wczoraj nikt w państwie rządzonym przez PIS o tym nie pomyślał ! 100 lat czasu mieli, żeby na te obchody się przygotować, a jedna Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowała się przytomnie. I po co on jeszcze Jezusa do tego miesza ? Bluzni.
  • ~Kacaff, wybitny mędrzec.
    (2018-11-08 07:52)
    Ojciec już bardzo stary, sterany pracą dla Narodu, ale chabedzi dobrze! Prosimy cię Ojcze, nie ustawaj! Wal jak to robisz od lat. Wybacz tym co zło czynią, bo nie wiedzą.Nie chcemy w Polsce mastactwa, kaundelizmu, koprofilii czy oederastii.Nie chcemy cywilizacji tzw. kondonów. Chcemy tego wszystkiego co Ty uosabiasz - dobra, piękna i prawdy nieogarnionej.Jesteśmy z Tobą! A warsiawsioki wstyd - zamiast głosować na patryjotę szczerze oddanego......Ake wy wolicie chlać tanie piwo z Biedronki i obżerać sie słoniną z grila.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-11-08 08:02)
    Zamilcz czarny kłamco, złodzieju i oszuście !!!
  • ~sic.
    (2018-11-08 08:03)
    Swieta prawda - dostal z reki Rydzyka i PiSu.
  • ~head
    (2018-11-08 08:09)
    Zgroza co się w tym kraju dzieje. KK popiera faszyzm. Nic nowego, w czasie wojny też tak blo.
  • ~Qwerty
    (2018-11-08 08:10)
    Rzyg hajl towarzyszu z Torunia!:-/
  • ~ziutek
    (2018-11-08 08:25)
    S w i e to sie nie udalo fa sz y s tom?
  • ~xxxx
    (2018-11-08 08:34)
    Mów prawdę klecho ; nie Naród,tylko FASZYŚCI I NARODOWCY , co na jedno wychodzi. Tą decyzją prawdziwych Polaków i patriotów pani Prezydent chciała ochronić przed fizycznymi atakami i utratą dobrego imienia
  • ~zutylizowac
    (2018-11-08 08:45)
    wystarczy posluchac tego smi---cia medlara to wystarczy to jest cos strasznego zeby taki mlody de----il taki jezyk uzywal czy tak go nauczono w czasie nauki religi
  • ~oko z bruzdą na czole
    (2018-11-08 08:50)
    Czy ten okryty facet jakimiś szatami satanistycznymi musi coś dokładać pod kocioł ze smołą swojemu ideałowi z czeluści swojej wiary w zło.
  • ~alleluja i do przodu
    (2018-11-08 08:53)
    martwi mnie bardzo, serce wręcz pęka ,ze bez wątpienia największy nasz patriota narodowy, szlachetny ojciec tadeusz czuje się bezsilny i "zleca" niejako, sądząc ze stylu wypowiedzi,te nasze, powikłane ziemskie sprawy Panu Jezusowi, dodaje jednak, że "ten nóż w plecy, tę pogardę " on błogosławi , ja powiem szczerze , zwykły zjadacz chleba, nie rozumiem tej zawiłości uczonego duchownego, ale wierzę mu bezgranicznie, alleluja i do przodu...
  • ~Slazak
    (2018-11-08 09:05)
    To macie waszego ajatollacha w calej krasie
  • ~Marlenaa
    (2018-11-08 09:07)
    ma rację, chociaż rozumiem też zakaz marszu, tak naprawdę nie ma dobrego wyjscia z tej sytuacji
  • ~OB_Sir_VaTor
    (2018-11-08 09:08)
    Really??!! X.Tadeusz dziś krytykuje, alejak przyjdą wyboru to znowu poprze herszta Jarosława (s. Rajmunda) i jego kamratów
  • ~uznanie
    (2018-11-08 09:10)
    Pięknie to Ojciec Dyrektor skomentował.
  • ~Obywatel
    (2018-11-08 09:11)
    Sukienkowy z Torunia próbóje wyrwać kasę, dlatego tak mówi. Z tego wniosek że dobra zmiana się kończy.
  • ~opętanie
    (2018-11-08 09:18)
    Jak coś o Ojcu Rydzyku to zaraz zlot jadowników. Cokolwiek powie. Nawet gdyby powiedział "Ludzie myjcie się codziennie" to będzie wrzask. A niektórzy ze złości przestaną się myć...
  • ~TTT
    (2018-11-08 09:21)
    KLER .......przemówił :)

Może zainteresować Cię też: