TVN pozwie Mazurek za "insynuacje"? "Materiał o polskich nazistach nie był ustawką, to skandaliczne nadużycie"

TVN zapowiada pozew przeciwko portalowi wPolityce.pl i tygodnikowi "Sieci", które napisały, że styczniowy reportaż telewizji pt. "Polscy neonaziści" był opłaconą inscenizacją. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem" - podkreśla TVN.

wróć do artykułu
  • ~co moski wymyślą
    (2018-11-15 19:49)
    TVN stacja bajkowa. Czas na kolejne bajki wyzsane z palucha. Hahahahaha.
  • ~utylizowac
    (2018-11-15 09:05)
    najmadrzejsze babsko wsiowy juz wie jak to bylo licze ze kiedys bedzie szukac miejsca do ------
  • ~koszerty
    (2018-11-15 02:42)
    no to tradycja niemiecka w rodzaju gliwice specjalnosc tego typu gadziniwek, kazdy kto to obejrzy z iq powyzej 100 musi poczuc ze cos tu smierdzi na kilometr
  • ~Yanoosh
    (2018-11-14 22:10)
    PiSowskie trolle zawsze najwięcej krzyczą tam gdzie trzeba tuszować. Mam nadzieję że jkak się ta hucpa skończy cały ten plebs pisowski dostanie po łapkach :)
  • ~guest
    (2018-11-14 21:48)
    takie ustawki robi się na całym świecie. Skoro ustawiają samobójstwa (seryjne), to czemu nie inne rzeczy?
  • ~smrod PO was zostanie
    (2018-11-14 21:06)
    Dlaczego ta tredowata stacja ciagle nadaje?
  • ~vvv
    (2018-11-14 20:47)
    To sie okaze , ustawka byla napewno
  • ~Radomskower
    (2018-11-14 20:23)
    Ewidentna ustawka. Wzieli ludzi z jakiejs grupy rekonstrukcyknej. Widac to nylo po mundursch. Lipa.
  • ~danka44
    (2018-11-14 19:50)
    Naziolstwo posłużyło się usłużnymi dziennikarzynami prawicowej gadzinówki, a ci posłusznie wykonali robotę. Wstyd i żenada...
  • ~Entelegent
    (2018-11-14 19:41)
    Nie dziwi mnie bo w sieci jest faszyzujacym szmatlawcem .Ja nawet w wychodku bym tego nie uzyl by odbytnica nie wydalala tylko frakcje jej odpowiadajace.
  • ~bol
    (2018-11-10 17:14)
    Bez urazy TVN, ale skoro nie była to ustawka, to z skąd widzieli, że będą obchodzone "urodziny Hitllera" ? Skąd wiedzieli gdzie to wydarzenie będzie miało miejsce w konkretnym lesie w konkretnym miejscu we Wodzisławiu, bo nie wieże, że dziennikarze TVN są tacy genialni i mają radar w wykrywaniu wszelakich skandali. Musieli oni zostać "zaproszeni" albo po prostu była to zwykła prowokacja.
  • ~lewacka HGW socjalistka międzynarodowa
    (2018-11-09 22:04)
    PO zdradzieckim napadzie na radiostację w Gliwicach intensywnie i na wszystkich frontach odbijamy od godziny 5:45 bufet razem ze ścianką działową
  • ~apacz
    (2018-11-09 18:50)
    czy TVN popiera neonazistów? czy redaktorka tvn ma kontakty z neonazistami? dlaczego mając wiedzę z maja nie powiadomiła prokuratury? osoba publiczna, postawić zarzuty i to poważne
  • ~baby
    (2018-11-09 18:15)
    To chyba już wystarczający powód aby tej V-tej kolumnie TVN-owi odebrać koncesję i dać zakaz wstępu do Polski!!!!
  • ~MANNEKEN PIS jak zawsze
    (2018-11-09 16:42)
    Media mają informować i odbiorcom zostawiać margines do myślenia, o to trzeba wslczyć, a nie szukać wroga domniemanego. Najgorszym sortem mediów są media siejące propagandę dla cie mnego luda, bo to ur banowski cynizm, a nie misja.
  • ~Adrian Dudowitz
    (2018-11-09 15:50)
    Narodzie powiatowy, powstań z kolan w kruchcie i po dzielnym wspieraniu narodowego przemysłu browarniczego. Dostałeś PIŃCET plus, ale podwyźki zeziarły. To nie wina Ruska ale Tuska. Narodzie, naleźy ci się TAUZEN plus za patriotyzm bo zabrakło na browarka. Narodzie, wstawaj, ruszaj na MARSZ niepodległości. Niech narody się przelękną waszych dumnych, sponiewieranych twarzy i waszego niepewnego kroku. Idźta tak co roku.
  • ~hen-live
    (2018-11-09 13:25)
    Czekam teraz aż policjanci nagrani jak zamęczyli na śmierc paralizatorem aresztowanego ujawnią że TVN im zapłacił za ten mord.Ziobro Zerem zwany oczywiście nie przesądzając sprawy zleci niezależne dochodzenie.
  • ~co jeszcze wymyślą
    (2018-11-09 12:47)
    i jak zwykle albo Gó..o wyborcze albo TVN sensacja za sensacją a to tylko te same osoby przelewają szambo. Im bardziej smród sie roznosi POza granice Polski tym moski bardziej zadowolone. Już się na tym polacy poznali.
  • ~tvn be
    (2018-11-09 10:32)
    powinno być "rocznica urodzin" a nie "obchody urodzin"
  • ~Kowal
    (2018-11-09 09:11)
    Źli, okropni, paskudni naziści zapraszają grzeczną panienkę poznaną w Internecie na swoją tajną, barbarzyńską imprezę. Takie bajki tylko w tvn.

Może zainteresować Cię też: