TVN pozwie Mazurek za "insynuacje"? "Materiał o polskich nazistach nie był ustawką, to skandaliczne nadużycie"

TVN zapowiada pozew przeciwko portalowi wPolityce.pl i tygodnikowi "Sieci", które napisały, że styczniowy reportaż telewizji pt. "Polscy neonaziści" był opłaconą inscenizacją. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem" - podkreśla TVN.

wróć do artykułu
  • ~Agata
    (2018-11-08 11:27)
    Kiedy nastąpi repolonizacja mediów ?
  • ~Oberschlesier
    (2018-11-08 11:26)
    TVN = Tusk Vision Network i wszystko staje się jasne.
  • ~tylko 20 tys?
    (2018-11-08 12:39)
    Przecie ż to od początku wyglądało na ustawkę. Dziwię się, że tak bogata stacja nie wynajęła sobie choć ze 20 tych "faszystów", dla udowodnienia własnych i Guyowych też;)
  • ~z.
    (2018-11-08 13:34)
    Goscie organizuja urodziny Adolfa pod koniec maja... Przeciez to smierdzialo od poczatku !
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2018-11-08 12:28)
    bua ha ha ha ha! Zawszeni obrońcy naziolstwa posuną się do wszystkoiego jak widać, nie cofną się nawet przed najbardziej groteskową brednią. To można zrozumieć. Gorzej, że znajduje się zawsze jakiś "ciemny lud" który taki kit kupi...
  • ~2erdfg
    (2018-11-08 14:32)
    TVN same łgarstwa całą dobę Repolonizacja mediów i to pilna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~mkk
    (2018-11-08 11:37)
    Oczywiścei: spisek i zmowa przeciw Prawdziwym PAtriotom. A kto miał na Dolnym Śląsku najwięcej pieniędzy do rozdania? Czyzby pan Morawiecki? I on z Tatusiem byli tymi tajemniczymi mężczyznami? Bo tego nie wyjasniacie? Oczywiście to mało prawdopodobne, ale zabawnie brzmi.. :) ....
  • ~franuś
    (2018-11-08 16:46)
    Po ostatniej wypowiedzi niejakiego Rydzyka Tadeusza sądzę ,że jest to jego ulubiony symbol i znak jego głębokiej wiary .
  • ~Slazak
    (2018-11-08 16:53)
    Ustawka ale czyja? Zero zdolny jest do wszystkiego
  • ~ha ha
    (2018-11-08 11:41)
    ha ha ha szybko tę bajkę wymyślili, a wilka tam nie było i rumcajsa z workiem dolarów
  • ~Nowy trotyl
    (2018-11-08 17:37)
    Naprawdę jest ktoś tak naiwny, że uwierzy w dziennikarzy przekazujących 20 tyś. w reklamówce, żeby być może za kilka miesięcy nakręcić reportaż? Potrzebna reintelektualizacja mediów.
  • ~fake na kilometr
    (2018-11-08 17:33)
    Wersja o "ustawce" wyskakująca jak królik z kapelusza już po wrześniowym wyroku skazującym za świętowanie. Wyskakująca na trzy dni przed marszem narodowców i kilka dni po przegranych wyborach i naradach partyjnych? Wyskakująca po roku śledztwa i poparta słowami oskarżonego? Pomijająca całkowicie aspekt broni i amunicji znalezionych u oskarżonych?
  • ~www
    (2018-11-08 17:23)
    Mazurek i Pnokio juz tak mają
  • ~Jan osik
    (2018-11-08 14:46)
    Niektórzy mają szczęście. Wałęsa wygrywał w totolotka, narodowcom dają na ulicy torby z pieniędzmi, i tak można by ciągnąć w nieskończoność. ..
  • ~olaf
    (2018-11-08 17:15)
    TVN do wszystkiego jest zdolna pokazał to przechodzień który nagrał TVN podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie gdzie na śmietniku szukali butelek po wódce aby oczernić policję. Zabrać koncesję a podłych dziennikarzy wysłać do germani niech tam bronią wolności prasy i szukają faszystów i nazistów bo w Polsce muszą robić ustawkę i słono za to płacić
  • ~cuda
    (2018-11-08 16:31)
    Wyjaśnić kto za tym stoi i dokładnie ukarać .
  • ~xxxx
    (2018-11-08 14:57)
    Od maja musieli myśleć żeby taką nie trzymającą się kupy teorię spiskową wykombinować ?! Pogratulować "intelektu" !
  • ~J.b.
    (2018-11-08 15:12)
    Ciekawe co nowego wymysli PO i ich propaganda z TVN. To na pewno bojowki PO stoja za tym.Teraz przygotowuja ruzrube na Swieto Niepodleglosci.
  • ~Warszawiak
    (2018-11-08 17:04)
    POlszewiki z TVINow POkazali że GIEBELSÓW mają za kolesi za marne 20 FENIGow zszargali POLSKĘ czy to nie JUDASZE POLSKI wygonić te SZWABSKIE NIBY media z POLSKI
  • ~już dość
    (2018-11-08 17:55)
    Odebrać koncesję TVN, to wszawe łgarstwo musi skończyć szkalować Polskę !!!

Może zainteresować Cię też: