Wojskowy Sąd Okręgowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec Stefana Michnika

| Aktualizacja:

Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec b. sędziego Wojskowego Sądu Rejonowego Stefana Michnika - podał pion śledczy IPN. S. Michnik podejrzany jest o popełnienie 30 przestępstw, w tym wydawanie bezprawnych wyroków śmierci wobec żołnierzy polskiego podziemia.

wróć do artykułu
  • ~cela dla zbira czeka
    (2018-11-08 20:27)
    Aaaadamm POzzdróów bbrattta już niedługo może spędzić ten zbir pozostałe lata w więzieniu.
  • ~śledź
    (2018-11-08 19:17)
    Facet w roku śmierci Stalina miał 24 lata i już był sędzią?
  • ~HUH
    (2018-11-08 16:40)
    Piotrowicz ! I tobie dobierzemy się do .upy.
  • ~HUH
    (2018-11-08 16:37)
    A co wujami Kaczyńskich Wilhelmem i Henrykiem Świątkowskimi spod Odessy, katów Polaków z AK i innych ugrupowań, polityków prawicowych.
  • ~Didur
    (2018-11-08 16:28)
    A co z wujami Jarusia jeden z nich wydawał wyroki w Katyniu a drugi był sędzią wojskowym czy cywilnym w Polsce i wydał dużo wyroków.Któryś z nich został powieszony w Moskwie po śmierci Stalina.To Wam nie przeszkadza????
  • ~idee Lenina wiecznie żywe
    (2018-11-08 16:14)
    Po rozróbach i egzorcyzmach nad sądownictwem w Polsce wszystkie europejskie kraje pokarzą IPNowi gołą odbytnicę z możliwością oddania hołdu poprzez pocałunek .
  • ~najwyższy czas
    (2018-11-08 15:40)
    Pojechać do Szwecji i przywieść mordercę w bagażniku !
  • ~Rychu
    (2018-11-08 15:18)
    Żyd sędzia Stefan Michnik syn działacza komunistycznego w ZSRR Samuela Rosenbuscha, stalinowski zbrodniarz ma obecnie 89 lat. Przypuszczam, że ze względu na stan zdrowia ewentualna ekstradycja nie dojdzie do skutku.
  • ~gdfre
    (2018-11-08 14:47)
    Nie może być tak, żeby ktoś, kto zbrodnię popełnił, pozostał bez kary . Michnik skazał kogoś z mojej rodziny tylko dlatego że tamten walczył w AK o wolność Polski.
  • ~warszawiak
    (2018-11-08 14:31)
    a zbrodniarz prokurator PZPR i PIS Piotrowicz na wolnosci.
  • ~slu
    (2018-11-08 14:21)
    po totalnej kompromitacji wyciągneli michnika a i tak go nie posadzą to taka pi sowska gów noburza
  • ~Jack
    (2018-11-08 14:06)
    a co na to Wyborcza?Atak na wolność i niezawislosc sędziego?
  • ~ZIONSCROVLEY
    (2018-11-08 14:05)
    bufetowa może to też zablokujesz ? myślisz ze kabala ci pomoże ?
  • ~Cezary Lenart
    (2018-11-08 13:49)
    Brawo!!! Czekałem na to z utęsknieniem !!! :)
  • ~UBEK
    (2018-11-08 13:35)
    CIEKAWE CZY TEN ZBRODNIARZ DOSTAJE POLSKĄ EMERYTURĘ ?czy ktoś morze to sprawdzić i podać to do publicznej wiadomości
  • ~===
    (2018-11-08 13:33)
    OCZYWISCIE, ze pod sad!!! Jednak pisuary odnajduja ZALEGLOSCI ZAWSZE jak im sie ziemia PALI,albo WYBORY!!!
  • ~gitman
    (2018-11-08 13:17)
    Czuję , że szykuje się kolejny Oscar , do pary , była Ida teraz pora na Idziora. Stefek miał ciężkie dzieciństwo , wszak jąkanie brata tego dowodzi - scenariusz prawie gotowy. Panie Pawlikowski nie zasypój gruch w popiele.
  • ~xyz
    (2018-11-08 12:39)
    Jak się nie uda zamknąć Stefana to zamknąć Adama .Ten też nie lepszy
  • ~mitex
    (2018-11-08 12:38)
    Wydał już nie jeden nakaz aresztowania i zawsze otrzymuje te same pytania o PiS-owskiej prokuraturze i sądach niezależności
  • ~Wewior inż
    (2018-11-08 12:30)
    Ja w innej sprawie. Czy prawdą jest że poseł Budka Borys dotykał w miejsca intymne posłankę Gasiuk-Pihowicz Kamilę ?

Może zainteresować Cię też: