Wojskowy Sąd Okręgowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec Stefana Michnika

| Aktualizacja:

Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec b. sędziego Wojskowego Sądu Rejonowego Stefana Michnika - podał pion śledczy IPN. S. Michnik podejrzany jest o popełnienie 30 przestępstw, w tym wydawanie bezprawnych wyroków śmierci wobec żołnierzy polskiego podziemia.

wróć do artykułu
  • ~adam
    (2018-11-08 11:48)
    piękny prezent na 100 lecie
  • ~Jewriej
    (2018-11-08 11:55)
    Nic mu nie zrobią, a szkoda. Powinni kilka razy zadziałać tak, jak zadziałałby Mossad. Porwać ze Szwecji i postawić przed polskim sądem.
  • ~antyMOnia
    (2018-11-08 12:09)
    Nareszcie! To skandal, żeby ponad pół wieku stalinowski zbrodniarz sobie żył spokojnie i na wypasie polskim za granicą
  • ~Polska
    (2018-11-08 11:44)
    Prawo i Sprawiedliwość
  • ~BuhHA
    (2018-11-08 12:22)
    Ubeki i styropian kwicza na forum
  • ~S A D
    (2018-11-08 12:27)
    Niemcy tez wlasnie po 75 latach postawicli straznika z KL Stutthof przed sad. Zbrodnie przeciw ludzkosci nie ulegaja przedawnieniu. Brac ich po kolei po sad.
  • ~psubrat
    (2018-11-08 12:29)
    To Stefan nie wpada na wakacje na Hel albo do Jastarni?
  • ~Polak
    (2018-11-08 11:45)
    Robią to aby zakryć kompromitację z marszem i ośmieszenie się prezydenta i tego drugiego. Michnikowi nic nie zrobią! Powtarzam: nic mu nie zrobią!
  • ~yyy
    (2018-11-08 11:44)
    Nakaz polityczny ozywiście
  • ~Klari
    (2018-11-08 12:02)
    Nie odwrócą uwagi, choćby cofnęli się do czasów Mieszka I.
  • ~Wewior inż
    (2018-11-08 12:30)
    Ja w innej sprawie. Czy prawdą jest że poseł Budka Borys dotykał w miejsca intymne posłankę Gasiuk-Pihowicz Kamilę ?
  • ~xyz
    (2018-11-08 12:39)
    Jak się nie uda zamknąć Stefana to zamknąć Adama .Ten też nie lepszy
  • ~Cezary Lenart
    (2018-11-08 13:49)
    Brawo!!! Czekałem na to z utęsknieniem !!! :)
  • ~on
    (2018-11-08 12:19)
    Finał będzie taki sam jak z wrakiem haha
  • ~Jack
    (2018-11-08 14:06)
    a co na to Wyborcza?Atak na wolność i niezawislosc sędziego?
  • ~warszawiak
    (2018-11-08 14:31)
    a zbrodniarz prokurator PZPR i PIS Piotrowicz na wolnosci.
  • ~gitman
    (2018-11-08 13:17)
    Czuję , że szykuje się kolejny Oscar , do pary , była Ida teraz pora na Idziora. Stefek miał ciężkie dzieciństwo , wszak jąkanie brata tego dowodzi - scenariusz prawie gotowy. Panie Pawlikowski nie zasypój gruch w popiele.
  • ~ZIONSCROVLEY
    (2018-11-08 14:05)
    bufetowa może to też zablokujesz ? myślisz ze kabala ci pomoże ?
  • ~UBEK
    (2018-11-08 13:35)
    CIEKAWE CZY TEN ZBRODNIARZ DOSTAJE POLSKĄ EMERYTURĘ ?czy ktoś morze to sprawdzić i podać to do publicznej wiadomości
  • ~idee Lenina wiecznie żywe
    (2018-11-08 16:14)
    Po rozróbach i egzorcyzmach nad sądownictwem w Polsce wszystkie europejskie kraje pokarzą IPNowi gołą odbytnicę z możliwością oddania hołdu poprzez pocałunek .

Może zainteresować Cię też: