Kanada dołącza do USA i ostrzega swoich obywateli przed Warszawą: Omijajcie trasę marszu

Kanadyjskie MSZ wydało ostrzeżenie dla podróżujących do Polski, by w dniu Święta Niepodległości zachowali w Warszawie ostrożność ze względu na odbywające się marsze i demonstracje. Swoich obywateli ostrzegła wcześniej ambasada USA w Polsce i Departament Stanu.

wróć do artykułu
  • ~moeser
    (2018-11-12 12:50)
    Rowniez ostrzegam wszystkich przed odwiedzaniem islamskiej kanady ta niegdys oaza spokoju to dzis kraj nienbezpieczny
  • ~mkk
    (2018-11-11 16:11)
    na Pl. Piłsudskiego pełny sukces władzy przestraszonej spontaniczną "akcją balonową" pt. Konstytucja. Pod hotelem Victoria rodzinka z wózeczkiem. Do niego przywiązany różowy balon ze świnką Pepą. Funkcjonariusze też przekłuli!
  • ~MY i ONI
    (2018-11-10 21:00)
    nic nie będzie. władza testuje i tresuje dokładnie tak, jak z określeniem się poprzez wywiesznie flag przed dom. Na tej podstawie oceniają stan umysłowy społeczeństwa - obiektu manipulacji.
  • ~.Początek odbudowy godności Polski
    (2018-11-10 13:00)
    Z ostatniej chwili: Sytuacja w Polsce opanowana. 1 /słownie: jedna/ przytomna kobieta, Hanna Gronkiewicz-Waltz, zakazała marszu Szemranego Stowarzyszenia w stolicy Polski, mobilizując władze RP do zorganizowania wspólnego Marszu Pod Biało-czerwoną Flagą, w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski - pod ochroną Policji i Wojska Polskiego! Władzom państwowym nie starczyło czasu, 100 lat, na zorganizowanie państwowych obchodów rocznicy, w związku z czym Pani Hania swoją decyzją już zasłużyła sobie na pomnik w Warszawie. I kropka /na koniec pisowskiej władzy/.
  • ~XYZ
    (2018-11-10 12:34)
    B Z D U R A ! ! ! Ambasada USA z a w s z e (rutynowo) ostrzegała, żeby nie być w pobliżu j a k i c h k o l w i e k demonstracji, nawet jeżeli demonstrowało kilkadziesiąt osób.
  • ~Warszawiak
    (2018-11-10 12:11)
    POlszewik Tusskussow przyjechał brużdzić do ŁODZI na POLAKÓW ,, czemu ten szkodnik od WALENIA w GAŁĘ nie za FIRANKAMI
  • ~wer3
    (2018-11-10 08:05)
    Natomiast inne kraje oświetlą swoje topowe dzieła architektury na kolor biało czerwony, tak jak Italia, Egipt, Brazylia. Jak amerykanie są dobrzy w ostrzeganiu to czemu swoich obywateli niech ochronią przed zamachami i strzelaninami,niech zajmą się konkretami a nie ludźmi z narodowymi symbolami. Te kraje można nazwać sojusznikami. A nie udawany sojusznik USA ostrzega przed Polakami,parodia. Bo co by było w razie potrzeby.
  • ~we23
    (2018-11-10 08:01)
    A czy Polska ostrzega obywateli USA przed marszem Pułaskiego w NY?????????
  • ~Babcia Kruy🎈cha.
    (2018-11-10 03:15)
    Polacy WSZYSCY !!!pokazać światu że godni są 100 lecia niepodległości polski i z dumą przejść w zgodzie ulicami Warszawy. Pokażcie to w spokoju i z godnością.
  • ~SA-ntifa Hamburg POleca
    (2018-11-09 23:39)
    nie ma to jak fajna lewacka rozpi erducha w Bundeskalifatach, POdpalamy samochody jak leci, socjalistyczna walka klas dla wszystkich uczestników gratis
  • ~X men
    (2018-11-09 22:22)
    Jak narazie w Polsce nikt nie zginal. Tym czasem w USA faszysci wjezdzaja samochodami w tlumy, jacys kolesie strzelaja do ludzi jak na strzelnicy tak, ze nawet fanatycy islamscy wypadaja przy nich blado. No, ale media i targowica uderzaja w Polske bo przeciez za to im placa.
  • ~w porzadku
    (2018-11-09 20:36)
    Jakby jeszcze tak niemieckie bojowki sciagane na rozroby do Polski przez krytyke polityczna ominely Marsz Niepodleglosci, to byloby calkiem spokojnie...
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-11-09 19:20)
    Pan Orban też omija w tym dniu Warszawę?
  • ~~~
    (2018-11-09 19:01)
    hmm
  • ~tttt.
    (2018-11-09 18:39)
    Mysle ze ostrzegajac swoich obywateli wiedza o przygotowywanych prowokacjach a moze nawet zamachu.
  • ~marian
    (2018-11-09 18:36)
    Od jakiegoś czasu żyję w szczęsliwości, że Amerykańce,w razie co, nas obronią. A tu taki nius.
  • ~żart
    (2018-11-09 18:04)
    Prezes nakazał to ambasadorzy posłuszni i słuchają. Oby tak dalej.
  • ~Misio.,,.,,.,,,.,.,.,.,.,.,.,.,
    (2018-11-09 17:32)
    Polacy lubią obywateli USA i Kanady, więc raczej nie powinni się bać marszu. Bufetowa narobiła paniki , bo musi zdać bufet i się mści. Jak się kradnie w kraju , to się go chwali, a jak trzeba sę liczyć z odpowiedzialnością karną, to się jątrzy za granicą.
  • ~Nareszcie jesteśmy potęgą
    (2018-11-09 17:27)
    Dobra Zmiana nawet zagranicą ma znakomitą opinię ,nic dodać ,nic ująć . Jarosławie wreszcie Świat drży przed Wolską -Od morza do morza -
  • ~erbi