Chrzanowski wynajął biurowiec za ponad 130 mln zł. Odpowiednią opinię napisał radca Kowalczyk

| Aktualizacja:

Marek Chrzanowski jako szef KNF wynajął za 131,6 mln zł biurowiec - mimo zastrzeżeń działu prawnego. Odpowiednią opinię napisał radca Grzegorz Kowalczyk. To jego nazwisko padło w korupcyjnej propozycji dla Leszka Czarneckiego - pisze w czwartek "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-12-06 08:45)
    Co za potwarze....
  • ~jajco
    (2018-12-06 08:51)
    to pewnie wziatka była od 100 mln tez 1%?
  • ~m-53
    (2018-12-06 09:41)
    75 zł/m2 biura miesięcznie, full wypas w centrum Warszawy, to akurat średnia cena. Po drugie - kto by nie wynajął to pieniądze do kasy państwa i tak by nie wpłynęły. Wątpliwości budzi sposób załatwiania i zlecenie opinii w sytuacji posiadania własnego działu prawnego.
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-12-06 09:59)
    Dlaczego nie piszecie, że po esemesie od Tusku ?
  • ~zin
    (2018-12-06 10:02)
    o przekretach to dopiero dowiemy sie ja pisowcy straca wladze Gdzie bylo CBA
  • ~taka prawda
    (2018-12-06 10:58)
    Cóż... przewały pisowskiego nominata robią wrażenie... Marek Ch. nie miałby takich jaj, gdyby nie parasol ochonny najważniejszych osób w Państwie... pech chciał, że szumidła nie zadziałały...i suweren dowiedział się jak się kręci lody "po pisowsku"...
  • ~jajeczko
    (2018-12-06 11:04)
    Jeszcze się okaże, że właścicielem budynku jest Kreml i wtedy to dopiero będą jaja
  • ~gdyby nie pan Roman
    (2018-12-06 12:35)
    no i gdyby nie pan Roman z panem Biereckim , PiS do tej pory kryłby tego "patriotę" z referencjami pani beci szydłowej i wszystkich jemu podobnych...
  • ~Wisła
    (2018-12-06 12:42)
    a próba podpisania umowy w areszcie? a udział p. Bejdy i p. Glapińskiego (remont)? a Griffin i powiązania z kapitałem sowieckim na Cyprze.. ? o tym nie piszecie?
  • ~raz sierpem raz młotem bolszewicką hołotę
    (2018-12-06 14:09)
    Przy takich kwotach musiało coś "spaść z pańskiego stołu" , ale przecież to im się należało!
  • ~GALPSINSKI
    (2018-12-06 14:20)
    To więcej jak pewne ,że nie było żadnej zmowy między panami . DOWIODŁEM ,ŻE SĄ KRYSZTAŁOWO UCZCIWI I PATRIOTYCZNI .
  • ~NOOO NIEEE !!!
    (2018-12-06 14:37)
    to wszystko nie może być prawdą , pod ojcowskim okiem prezesa pana, z błogosławieństwem szlachetnego ojca tadeusza ,z nadzorem pana piotrowicza i pana zbyszka, z wrodzonym talentem do uczciwości i kultury etycznej panny krystynki, NOO NIEEE! to jakiś brutalny, bezpodstawny i zdradziecki atak o świcie ... totalnej, ulicy i zagranicy...
  • ~siusiu, pipi albo stolec to problem,picie wody tez problem
    (2018-12-06 15:12)
    ta pajeczyna jest ponadpartyjna, jacys wlasciciele firm gdzies na cyprze, kontrakty dlugoletnie, ciezarowki dokumentow, tysiace prawnikow i biznesmenow, w tym bankierow,a w srodku europy gromada robotnikow zbierajacych fasolke bez mozliwosci napicia sie wody i pojscia zrobic siusiu, albo pipi jak kto woli, a o stolcu to trzeba najlepiej zapomniec
  • ~Mark Twain
    (2018-12-06 15:30)
    Zdolna ta dzisiejsza młodzież!
  • ~cokroktoskokalboSKOK
    (2018-12-06 16:50)
    Za mały pieniądz nie brudził rąk. Ciekawy ten wątek cypryjsko- ruski, ciekawe konto, jak na cenionego pstriotę.
  • ~ant
    (2018-12-06 18:00)
    Pawlak umorzył karę 500 mln nałożoną na ruskich muzyków handlujących z POlską gazem , których spółka także suszczestwujet w cypryjskim raju POdatkowym
  • ~Wert
    (2018-12-06 18:43)
    Glapcio musi byc dumny
  • ~Xenon
    (2018-12-06 19:10)
    Czy to jest możliwe, że PiS puści nas z torbami?! Patrząc na ich rozrzutność, na wielomilionowe wydatki na każdym szczeblu władzy, to pytanie wydaje być się bardzo zasadne. Planowane podwyżki cen prądu, pozostawiony 23% VAT pokazują, że PiS przez swą rozrzutność teraz musi szukać kasy i to szybko. A gdzie ją szuka? - jak zwykle w kieszeniach Polaków.
  • ~suweren haruje, suweren funduje
    (2018-12-06 19:24)
    suweren sam daje pozwolenie na wszelkie przekręty jakie trwają od czasu przejęcia władzy 30 lat temu przez solidarny gang. suweren oprócz biadolenia, harówki i walki o koryto dla swoich solidarnych idoli nie robi nic by odzyskać zagrabiony mu majątek i kraj. To hańba by tacy ludzie dostawali mnóstwo kasy za sprzedanie kraju razem z narodem.
  • ~ater
    (2018-12-06 19:52)
    Mafijna struktura lekko lub bardziej łysawych ( tak ich rozpoznasz) kocha władzę, ponieważ władza to dostęp do wiedzy jak wyrwać dużą kasę małym nakładem sił. Państwową z reguły kasę czyli naszą. Otoczka kato rozmodlenia to tutaj znakomita przykrywka dla lewych interesów. Obrzydliwe.

Może zainteresować Cię też: