Przekop Mierzei Wiślanej pod znakiem zapytania. Komisja Europejska chce wstrzymania prac

| Aktualizacja:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przygotowuje odpowiedź na pismo Komisji Europejskiej dotyczące raportu oddziaływania na środowisko przekopu Mierzei Wiślanej - zapewnił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Batko
    (2019-01-10 13:58)
    Czy Polska to KRAJ Samostanowiący o Sobie ,czy WASAL UE . Może PORA na U Narodów ,a nie KOŁCHOZ UE?????????????????????????
  • ~PiS=POLEXIT
    (2019-01-10 14:02)
    Ale co z łopatą prezesa - może tam stać czy nie? A tak serio - pisowska sitwa podejmuje decyzje wyłącznie we własnym interesie politycznym. KAŻDĄ decyzję pisowskich kacyków trzeba traktować jako potencjalny zamach na polskie interesy, w imię realizacji interesów partyjnych. Całe szczęście że jest jeszcze ktoś kto o naszych interesach pamięta. Szkoda że to unijni urzędnicy, a nie polski rząd.
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-10 14:06)
    a uj was to ojropejskie przyg.łupy obchodzi ? pewnie nasłał was putlerek z soroskiem
  • ~xxl
    (2019-01-10 14:07)
    Ha ha ha , PiS-owi zagotuje się w majtkach , bo w Elblągu miała by baza okrętów podwodnych .
  • ~Kontemplyta
    (2019-01-10 14:07)
    To już chyba ostatnia kropla przepełniająca dzban do polexitu. Czy można cokolwiek zrobić z gośćmi, którzy za chwilę obrzydzę mi brukselkę?
  • ~De
    (2019-01-10 14:09)
    To nie Unia Europejska jest chora tylko jej przywódcy byle do nowych wyborów w maju
  • ~Misio.,,,.....,,,,....,,,,..,,.,
    (2019-01-10 14:09)
    Proponuję aby załatwić sprawę jak Merkel w sprawie rurociągu bałtyckiego z Rosji do Niemiec i powiedzieć ,że Polska ma swoje interesy . Łapówki Putina dla skorumpowanych urzędników Komisji Europejskiej nie mogą mieć wpływu na polską gospodarkę.
  • ~Obiektywny
    (2019-01-10 14:11)
    Gazociąg Putin Merkel vel Ribbentrop Mołotow ryb nie płoszy i jest zer gut ,nasze inwestycje by uniezależnić żeglugę są podawane dywersji UE.Skandal.
  • ~Karmen
    (2019-01-10 14:11)
    Całe szczęście , że jest Komisja Europejska , która pilnuje poprawnego rozwoju Polski . Uratowali puszczę , uratowali Sąd Najwyższy , uratują dziki i żubry , uratują przekopy morskie . Nawet walczą o czystsze powietrze dla Polaków.
  • ~hydraulik patriota
    (2019-01-10 14:12)
    Szacher macher Tusku sprawka...
  • ~Bez polityki
    (2019-01-10 14:15)
    W tym wypadku obiektywnie rzecz biorac ten przekop jest niepotrzebny.Raz ekonomicznie nieuzasadniony,a drugie skutki dla flory,nie mowiac o cofce !.
  • ~Lxx
    (2019-01-10 14:18)
    Dlaczego KE nie interweniowała gdy Rosja utrudnia żeglugę przez Cieśninę Pilawska, dlaczego KE nie interweniowała gdy rosyjscy celnicy pobierają na przejściach granicznych od obywateli polskich nielegalne opłaty przejazdowe w wysokości 150 rubli. Takich pytań można mnożyć i odpowiedź jest jedna, zachód nie lubi Polaków oraz jest przesiąknięty agentura rosyjską.
  • ~ww
    (2019-01-10 14:19)
    Brawo głosujcie dalej za Platformą Obywatelską a będziecie niewolnikami we własnym kraju.
  • ~MarynRz
    (2019-01-10 14:24)
    Co teraz zrobią ze slupkiem kaczora który już raz morze zabrało i oddało a teraz pewnie unia zabierze.
  • ~ABP
    (2019-01-10 14:27)
    Przepraszam, jakich prac?! Poza wbiciem słupka nic nie jest i nigdy nie będzie robione. Chyba że znów wbiją ten słupek przed kolejnymi wyborami.
  • ~and
    (2019-01-10 14:34)
    Ciekawe kto doniósł.
  • ~coś takiego?
    (2019-01-10 14:38)
    Co to ma być? Nie możemy decydować o własnym kraju? To ewidentna agresja wobec Polski! Wszystkich agentów wpływu i innych szkodników do więzienia! Nie wolno dopuścić aby zgraja lewackich, europejskich oszołomów ograniczała rozwój kraju. PIE-PRZ-YĆ taką unię europejską! To neomarksistowski związek republik europejskich!
  • ~przeciwnik tego przekopu
    (2019-01-10 14:52)
    Przecież o tali efekt modlą się rządzący . Ten srumyk za ogromne pieniądze jest nikomu nie potrzebny ,chyba ,że kajakom ,żaglówkom pontonom itp.
  • ~emeryt70
    (2019-01-10 14:52)
    Ktoś musi tych naszych głupków pilnować.
  • ~Kamma
    (2019-01-10 14:54)
    Putin+ niemieckie PO z pomorskiego=Polsko masz być parobem.

Może zainteresować Cię też: