Przekop Mierzei Wiślanej pod znakiem zapytania. Komisja Europejska chce wstrzymania prac

| Aktualizacja:

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przygotowuje odpowiedź na pismo Komisji Europejskiej dotyczące raportu oddziaływania na środowisko przekopu Mierzei Wiślanej - zapewnił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Obiektywny
    (2019-01-10 14:11)
    Gazociąg Putin Merkel vel Ribbentrop Mołotow ryb nie płoszy i jest zer gut ,nasze inwestycje by uniezależnić żeglugę są podawane dywersji UE.Skandal.
  • ~Misio.,,,.....,,,,....,,,,..,,.,
    (2019-01-10 14:09)
    Proponuję aby załatwić sprawę jak Merkel w sprawie rurociągu bałtyckiego z Rosji do Niemiec i powiedzieć ,że Polska ma swoje interesy . Łapówki Putina dla skorumpowanych urzędników Komisji Europejskiej nie mogą mieć wpływu na polską gospodarkę.
  • ~ww
    (2019-01-10 14:19)
    Brawo głosujcie dalej za Platformą Obywatelską a będziecie niewolnikami we własnym kraju.
  • ~Batko
    (2019-01-10 13:58)
    Czy Polska to KRAJ Samostanowiący o Sobie ,czy WASAL UE . Może PORA na U Narodów ,a nie KOŁCHOZ UE?????????????????????????
  • ~De
    (2019-01-10 14:09)
    To nie Unia Europejska jest chora tylko jej przywódcy byle do nowych wyborów w maju
  • ~hydraulik patriota
    (2019-01-10 14:12)
    Szacher macher Tusku sprawka...
  • ~Wilga
    (2019-01-10 16:15)
    To niedługo będzie tak ,żeby wyjść do wychodka potrzebna będzie zgoda Komisarzy Ludowych z Brukseli .Paranoja.
  • ~Kontemplyta
    (2019-01-10 14:07)
    To już chyba ostatnia kropla przepełniająca dzban do polexitu. Czy można cokolwiek zrobić z gośćmi, którzy za chwilę obrzydzę mi brukselkę?
  • ~and
    (2019-01-10 14:34)
    Ciekawe kto doniósł.
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-10 14:06)
    a uj was to ojropejskie przyg.łupy obchodzi ? pewnie nasłał was putlerek z soroskiem
  • ~Lxx
    (2019-01-10 14:18)
    Dlaczego KE nie interweniowała gdy Rosja utrudnia żeglugę przez Cieśninę Pilawska, dlaczego KE nie interweniowała gdy rosyjscy celnicy pobierają na przejściach granicznych od obywateli polskich nielegalne opłaty przejazdowe w wysokości 150 rubli. Takich pytań można mnożyć i odpowiedź jest jedna, zachód nie lubi Polaków oraz jest przesiąknięty agentura rosyjską.
  • ~coś takiego?
    (2019-01-10 14:38)
    Co to ma być? Nie możemy decydować o własnym kraju? To ewidentna agresja wobec Polski! Wszystkich agentów wpływu i innych szkodników do więzienia! Nie wolno dopuścić aby zgraja lewackich, europejskich oszołomów ograniczała rozwój kraju. PIE-PRZ-YĆ taką unię europejską! To neomarksistowski związek republik europejskich!
  • ~Hmmm
    (2019-01-10 14:57)
    Gebelsy i folksdojcze z PO...
  • ~Tfe
    (2019-01-10 15:00)
    Byle jątrzyć,byle donosić,byle szkodzić...PO to OHYDA!!!
  • ~????!
    (2019-01-10 15:24)
    Co to jest????!!!Putin,Bruksela i PO w sojuszu!
  • ~6ujh
    (2019-01-10 15:11)
    Unia czy ZSRR? Olać ich prezesie.
  • ~Hanka
    (2019-01-10 15:06)
    Targowickiego ******a ciąg dalszy.Tym razem z Putinem na spółe.
  • ~nnx
    (2019-01-10 16:45)
    to skandal, znowu nasłali najemników z PO
  • ~Kamma
    (2019-01-10 14:54)
    Putin+ niemieckie PO z pomorskiego=Polsko masz być parobem.
  • ~PiS=POLEXIT
    (2019-01-10 14:02)
    Ale co z łopatą prezesa - może tam stać czy nie? A tak serio - pisowska sitwa podejmuje decyzje wyłącznie we własnym interesie politycznym. KAŻDĄ decyzję pisowskich kacyków trzeba traktować jako potencjalny zamach na polskie interesy, w imię realizacji interesów partyjnych. Całe szczęście że jest jeszcze ktoś kto o naszych interesach pamięta. Szkoda że to unijni urzędnicy, a nie polski rząd.

Może zainteresować Cię też: