Uszkodził miejsce wokół krzyża w Częstochowie. Trafił na trzy miesiące do aresztu

| Aktualizacja:

Pod zarzutem obrazy uczuć religijnych został na trzy miesiące aresztowany 37-latek, który uszkodził miejsce wokół krzyża w Częstochowie – wyrywał sztuczne kwiaty i metalowy stelaż oraz zniszczył obrazek religijny.

wróć do artykułu
  • ~Teheran
    (2019-01-10 16:31)
    ..pismaku z der dziennik porównaj podobny haniebny czyn gdyby obraziła Allacha....co zrobili by z nim islamiści????.....tyle w temacie
  • ~zin
    (2019-01-10 17:02)
    czy ciemniakow k. mozna obrazic
  • ~tolerancja
    (2019-01-10 18:53)
    Uczucia religijne beda tak dlugo obrazane jak dlugo wiara bedzie wymuszac na niewierzacych zycie wedlug jej dogmatow. To jest zachowanie obronne. Nikt przeciez wierzacym nie zabrania zyc wedlug ich moralnosci i nie wymusza na nich porzucanie wiary. Tylko wzajemna tolerancja jest kluczem do zgody.
  • ~7,7
    (2019-01-10 16:38)
    Do KAMIENIOŁOMÓW POlszewika jak ma takie wybryki praca to największy skarb na takich POsożytów POsowieckich
  • ~1000 lat zaboru zrobilo swoje
    (2019-01-10 21:02)
    witamy w republice katolicko kartoflanej, to dopiero poczatek, bedzie jeszcze ciekawiej. w niektorych parafiach wierni zostali wezwani do przynoszenia drewna na plebanie, po co? na stosy!
  • ~judasz
    (2019-01-10 20:51)
    Arabia Saudyjska coraz bliżej. Już niedługo zgodnie z wielowiekową tradycją rozpalimy stosiki. A mówili, że komuna opresyjna...
  • ~ateista
    (2019-01-10 16:32)
    niedługo w burkach tylko tego wyznania będziemy chodzili
  • ~czujny
    (2019-01-10 18:27)
    Bądźmy czujny bo takich zachowań będzie coraz więcej , lewacka niunia naprodukowała takich opętanych , montować kamery dla osobistych potrzeb i wyłapywać gagatków .
  • ~krzyhoo1
    (2019-01-10 19:18)
    Wygląda to na powrót ciemnogrodu. Podarł "święty" bohomazik, wyrwał dwa kiczowate, plastikowe kwiatki i trafił za kratki. Zbrodniarz ci on nad zbrodniarze, no i mógł mataczyć
  • ~m-53
    (2019-01-10 17:03)
    cyt "metalowego stelażu" Brawo pismak
  • ~zuza
    (2019-01-10 23:33)
    kretyni takimi ,,fake news,,tylko pogorszacie sprawe,i wydajcie o sobie najglubsza opinie.nieukow..tzw krzyz to narzedzie zbrodni..jezeli ktos zniszczyl narzedzie zbrodni z przed 2000 tlat..to jakim prawem ma zostac ukarany,,gdybyy to byl areologiczny aartefakt to co innego..stawianie krzyza jest tak naprawde wychwalanie narzedzi zbrodni,,i jak mozna zato kogos karac..dziwny ten swiat w nanszym kraju....
  • ~wilo 55
    (2019-01-11 06:11)
    Nie powinno byc symboli religijnych na ulicach tylko w miejscach kultu.To samo tyczy sie krzezy w miescach publicznych itd.
  • ~katotaliban +
    (2019-01-11 02:33)
    2 lata więzienia za zniszczenie obrazka...
  • ~Konkordat = sredniowiecze
    (2019-01-11 07:07)
    Na forum sami analfabeci moga popierac, to co jest przez Biblie zabronione.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6.Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 4 wiersz 10 - 20 i rozdzial 5 wiersz 8 -10.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 18 - 32.Ew.sw.Jana rozdzial 20 wiersz 29.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 - 9 i rozdzial 1 wiersz 7 - 9.Za te teksty wymordowano 60 - 65 milionow ludzi.Po 1000 lat dzisiaj jak to widac na forum ,nie zdazyliscie jeszcze poznac tego co Bog nam przekazal w Biblii.
  • ~madry
    (2019-01-11 07:03)
    Jezeli to narzedzie zbrodni -/nie tylko Pana powiesili ale i tysiace innych/bylo z metalu , to jest z pewnoscia dobry material na zlom .

Może zainteresować Cię też: