Kolejny hejter groził śmiercią politykom PO. Usłyszał mocne zarzuty

Wobec 47-letniego Arkadiusza M., który na portalu społecznościowym groził śmiercią politykom PO i przewodniczącemu Rady Europejskiej, a także z aprobatą wyrażał się o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-19 12:38)
    Następny PiSiaty bluzgnął swoją katolicką miłością motywowany wypowiedziami Kaczyńskiego,Pawłowicz i tym co naucza kościół co niedziela!
  • ~echo
    (2019-01-19 13:01)
    Tak myślałem że sfrustrowane zmoherzałe hejterstwo żłopie głównie tanie piwsko, zazwyczaj nigdzie nie pracują, są na garnuszku mamusi i sieją wokół siebie nienawiść z braku lepszego zajęcia...
  • ~Uwaga
    (2019-01-19 14:11)
    Tak naprawdę to świadczy o jednym , że olbrzymia część społeczeństwa jest chora psychicznie. Normalny człowiek mający jakiś kręgosłup moralny nigdy nie będzie głosował na ludzi nawołujących do zbrodni i to z każdej strony sceny politycznej.
  • ~sd2017
    (2019-01-19 13:05)
    To powinni zacząć od tego, co zrobił sobie taką internetową strzelankę do Prezydenta Komorowskiego. Jest znany, nie trzeba go w ogóle szukać.
  • ~Bronek
    (2019-01-19 13:39)
    Co ze stroną nienawidzePisu ?
  • ~łomatko
    (2019-01-19 15:12)
    Jaki dureń, przecież każdy postępowy robotnik i postępowa dziennikarka wie, że bezkarnie można grozić tylko politykom PiS-u.
  • ~Polska to nadal Stan umyslu a nie kraj
    (2019-01-19 16:04)
    Wszystko dlatego, ze w Polsce nie odbyla sie dekomunizacja. I dzisiaj glownie atakuja I sa atakowani ludzie skorumpowani z dawnymi systemami: PZPR, WSI, SB, UB, MO, ZOMO, WP, Wymiar Sprawiedliwosci, i cala byla nomenklatura komunistyczna.
  • ~Oloolo
    (2019-01-19 14:06)
    A który to przepis mówi o tym że można kogoś ścigać za publiczne wyrazenie aprobaty dla zbrodni
  • ~PissOff
    (2019-01-19 18:26)
    Dobrze byłoby przemianowac Al. Zwycięstwa w Gdansku na Al. Adamowicza... wiadomo, że tamto zwycięstwo podlega dekomunizacji, deubekizacji i wszystkim "de" więc IPN nie powinien mieć nic naprzeciw a wręcz przeciwnie. Im szybciej tym lepiej póki dobry duch w narodzie...i nie tylko chodzi o to, że był. prezydentem, ale w swoim całym życiu zrobił wiele dobrego a zbrodni na nim dokonanej nie można puścić w niepamięć
  • ~prawie emeryt
    (2019-01-19 13:18)
    To o tym "PiSiatym to jest myslenie zyczeniowe POlakow, bo przeciez sa tez inne mozliwosci . Przed kilku laty tajna organizacja polonijna o profilu pilsudczykowskim starala sie wciagnac mnie w swoja orbite, a to sie jej nie udalo. Obecnie juz sie nie stara , bo jestem dla niej za stary. Zabojstwo Donalda Tuska bylo , i chyba nadal jest, jej idee fixe. Ta ich organizacja w nieskonczonosc dyskutowala o roznych scenariuszach zabojstwa pilkarzyka Tuska, a w tych scenariuszach bracia Kowalczykowie byli wymieniani z podziwem i z szacunkiem, bo stworzyki wieke falszywych tropow dla owczesnej SB. Takze w przypadku pilkarzyka Tuska, zwanego przez polskich pilsudczykow-emigrantow "psem Makreli", falszywe tropy maja odgrywac wazna role, choc w sposob nieco inny niz po wysadzeniu wielkiego wroclawskiego budynku w powietrze przez braci Kowalczykow. Maja one zajac tak bardzo rozne sluzby specjalne, ze ochrona Donalda Tuska bedzie za slaba na to, aby powstrzymac zupelnie nieoczekiwana forme zamachu w wykonaniu polskich pilsudczykow-emigrantow. Nie majac do mnie zaufanie polscy pilsudczycy-emigranci nigdy przy mnie nie mowili o tym jaka to ma byc forma zamachu na Donalda Tuska czesto zwanego w internecie pilkarzykiem.
  • ~Dragan - serving the nation
    (2019-01-19 13:21)
    Ye bem ti deceitful swindler and mayor of Gdansk, ye bem ti Bazylika Mariacka, ye bem ti swe disgusting politicians and priests, ye bem ti Boha, ye bem ti to swe !
  • ~? ? ?
    (2019-01-19 23:34)
    Dlaczego Radek Zdradek nie został aresztowany??? Przecież podżegał do morderstwa, nakłaniała do dożynania PISowców.
  • ~JRRZY
    (2019-01-19 23:15)
    Ma zryty mózg nienawiścią. Szefuncio tylko klaszcze.
  • ~sclavus
    (2019-01-20 14:27)
    Przed chwilą, Morawiecki się wymądrzał o tym, kto tak naprawdę zamordował Adamowicza... - oczywiście, po swojemu, czyli: Matołuszek Pierwszy Kłamliwy!!!... i tylko Cyba był z PO - dziwne...
  • ~Konsekwencja
    (2019-01-20 10:22)
    Ci hejterzy, którzy ogłaszali odstrzał kaczek lub robili w teatrze zbiórkę dla kogoś kto pozbędzie się Kaczyńskiego to niby co? Dostaną premię? Co z hejterami grożącymi PISowcom?
  • ~bies
    (2019-03-18 19:32)
    Batko i starzec gór zniknęli stąd. Czyżby to...?
  • ~Konsekwencja
    (2019-01-20 10:47)
    Redaktorzy Der Dennika, co z hejterami grożącymi politykom PIS??? Nie znacie ich? Skoro jesteście tacy niedociekliwi więc morze może należy podesłać wam linki??? Rzemiosło dziennikarza to dociekliwość i obiektywizm. Wasza praca nie posiada tych cech. Hejterów antypisowskich łamiących prawo jest zdecydowanie więcej. Wy dziennikarze pracujecie w jednostronnych tubach i wasza jednostronność przestała dziwić. Wymiar sprawiedliwości taki jednak być nie może. Aresztowani są hejtrzy grożący wyłącznie politykom PO. Co z tymi hejterami z przeciwnej strony? Co nawet z samymi politykami PO nakłaniającymi do stosowania czynów zabronionych i karalnych?

Może zainteresować Cię też: