Magdalena Adamowicz o obecności premiera i prezydenta na pogrzebie męża: Dałam sygnał, że nie chcę ich w zasięgu swojego wzroku

| Aktualizacja:

Miałam wątpliwości, czy obecny premier i prezydent w ogóle powinni być na pogrzebie; dałam sygnał, że nie chcę ich w zasięgu swojego wzroku - powiedziała w wywiadzie dla "Newsweeka" wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska Magdalena Adamowicz.

wróć do artykułu
  • ~Breakout
    (2019-02-17 18:59)
    Przekupki i menele umyslowi, rzuccie sie teraz na wdowe i corki z nozami.
  • ~Basia
    (2019-02-04 21:39)
    Ale do rządowego samolotu wsiadła. Nie przeszkadzało jej, że to PIS-owski rząd go po nią wysłał. Żal.
  • ~Basia
    (2019-02-04 21:14)
    Kiedy umarł mój tata też przyszło dużo ludzi na pogrzeb. Kiedy podchodzili do mnie składać kondolencje, było mi bardzo miło i lżej na sercu w moim bólu, obojętnie co bym o nich wcześniej nie myślała. W tym danym momencie wiem, że byli szczerze ze mną. Gdyby na pogrzeb mojego taty zechciał przyjechać prezydent z premierem, uszanowałabym każdego niezależnie od politycznej opcji i przyjęła z honorami. Cóż, niektórym od dobrobytu się w głowach przewraca i nawet w obliczu osobistej tragedii nie potrafią odpuścić swojej złości i swoich animozji.
  • ~Burszuja
    (2019-01-31 20:40)
    To pani jest chyba upośledzona. Domniemanie upośledzenia
  • ~Msciwa ,nienawistna kobieta
    (2019-01-30 19:22)
    Stracilem do Pani Adamowicz wspolczucie Teraz zobaczylem na jej przykladzie obraz TEJ RODZINKI ,Msciwosc ,nienawisc na pierwszym miejscu ,Dodam jeszcze pazernosc i chytrosc ,Chyba nikt nie ma watpliwosci skad sie wziely mieszkania /podobno piec /i skad sie wziely pieniadze na ponad 30 kontach bankowych , Rozpacz tej kobiety to udawanie ,Lazi po mediach i robi z siebie meczennice przy okazji opluwajac innych ,.
  • ~Adur
    (2019-01-30 17:51)
    Złapać i ogolić łeb na łyso ,, tak robi!i czasie wojny z d.,.?....mi
  • ~iwes
    (2019-01-30 14:02)
    To widac od razu jakie to babsko perfidne. Zero uczuć ludzkich w obliczu takiej tragedii, to bardziej Gdańszczanie przeżywali śmierć człowieka.Premier i prezydent wczuli się w tę tragedię bardziej niż ona. Załosna gwazda Newstwika.
  • ~lucek
    (2019-01-29 21:54)
    spujsz wlustro a potem komentuj o innych
  • ~lucek
    (2019-01-29 21:51)
    uderz w stol a nozyce sie otworza czemu jest w ludziach taka nienawisc pamietajcie zle slowa jak bumelang wracaja troche pokory
  • ~anna
    (2019-01-29 18:27)
    Bo w zasiegu wzroku chciala miec Bolka i /Kwach i komorowskiego z żyrandolem pod pacha... Pani Adamwowicz jest żenująca... pociaga ani na dno Pana Adamowicza...
  • ~Rodzina kryla szemrane interesy
    (2019-01-29 16:39)
    Cala ta rodzinka jest beznadziejna ,Szukaja winnych smierci a przeciez to oni sa winni, Kryli szemrane interesy a teraz laza po mediach i jecza ,We wlasne piersi niech sie uderza .
  • ~Środa
    (2019-01-29 16:16)
    Rodzina Adamsów POwinna zostać prześwietlona przesz skarbówkę
  • ~Orzeł Biały
    (2019-01-29 12:50)
    Jak Pani Wielce Wierzący Mąż SPRZEDAWAŁ FRANCUZOM WODOCIĄGI I KANALIZACJĘ miał w swojej Nikczemnej głowie Patriotyzm, czy może raczej BUDOWANIE FUNDAMENTU POD FILAR Rodowy w USA za pieniądze Zdefraudowane w Polsce - Krowo Złodziejska - mówię takim samym językiem jak TY wobec Narodu. Premier i Prezydent byli Obecni na Nabożeństwie Pogrzebowym wobec Urzędującego Pracownika Państwowego, a nie na Prywatnym Pogrzebie. Teraz przyszedł jednak czas Rozliczenia Ciebie, czy STAĆ CIĘ NA KSZTAŁCENIE CÓRKI W USA, bo jeśli tak to dla czego Kowalskiego dzieci z 4tego piętra chodzą do szkoły w swojej miejscowości w Polsce ?
  • ~js
    (2019-01-29 11:28)
    O pogrzebie decyduje rodzina. Tak było w Koszalinie gdzie zgineło 5 nastolatek i do kościoła nie miał nikt spoza rodziny wstępu. To elementarz polskiej kultury, wiec Pani Adamowicz była w prawie oceniać kogo tam chce a kogo nie chce widzieć.
  • ~Ela
    (2019-01-29 06:41)
    Ludzie! Ile w was nienawisci i zazdrosci! Wezcie sie wreszcie do roboty a nie zazdroscie nikomu tego co ma .Bez pracy nic sie nie ma.Lenie i obiboki tylko tu komentuja.Wstyd !!!!
  • ~Yeti
    (2019-01-29 01:09)
    Ale tu dużo pissowych pipek
  • ~Lus
    (2019-01-29 00:13)
    Jest Pani złym człowiekiem.Proszę nie gloryfikować siebie i męża . Nienawiść wylewa się u Pani z każdego słowa .
  • ~Ości w rybie w śnie rybaka
    (2019-01-28 21:58)
    Ta rodzina jest jakaś taka kazirodcza, wystarczająco prymitywna. Córki jak wytresowane; wdowa czarna, sztucznie nawiedzona. O paserskim związku z kościołem. Obecnie "kryminogennie" naznaczona
  • ~ziuk
    (2019-01-28 20:38)
    Adamowiczowa przeczołgała Dudę jak... nawet nie będę kończył bo zaraz jakiś (...) jeszcze przeczyta to jako mowę nienawiści. Żenujące, że polski prezydent sam się tak poniża. Teoretycznie jest to 4 osoba w państwie. Pierwszy jest Naczelnik, drugi prezes NBP, trzeci premier.
  • ~🎪🦆 i jego 🦍🦍🦍
    (2019-01-28 20:04)