Magdalena Adamowicz o obecności premiera i prezydenta na pogrzebie męża: Dałam sygnał, że nie chcę ich w zasięgu swojego wzroku

| Aktualizacja:

Miałam wątpliwości, czy obecny premier i prezydent w ogóle powinni być na pogrzebie; dałam sygnał, że nie chcę ich w zasięgu swojego wzroku - powiedziała w wywiadzie dla "Newsweeka" wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska Magdalena Adamowicz.

wróć do artykułu
  • ~z O R R O
    (2019-01-28 09:02)
    Skoro już rodzinka otrząsła się już PO śmierci P.A. to może Prokuratura POwinna POnowić czynności śledcze w sprawie majątku nagromadzonego przez głowę rodu !
  • ~Lus
    (2019-01-29 00:13)
    Jest Pani złym człowiekiem.Proszę nie gloryfikować siebie i męża . Nienawiść wylewa się u Pani z każdego słowa .
  • ~kościół otwarty
    (2019-01-28 09:07)
    W kościele to nie można sobie kogoś życzyć albo nie życzyć. .My nie jesteśmy tam jedynym i ostatecznym punktem odniesienia...
  • ~Adur
    (2019-01-30 17:51)
    Złapać i ogolić łeb na łyso ,, tak robi!i czasie wojny z d.,.?....mi
  • ~ocypo
    (2019-01-28 09:41)
    "Dałam sygnał, że nie chcę ich w zasięgu swojego wzroku" - czy to nie jest wzorcowy przykład "mowy nienawiści" ??
  • ~smutek
    (2019-01-28 09:00)
    Eskalacja małostkowości rodziny...
  • ~indygo
    (2019-01-28 09:46)
    Zupełny brak klasy niestety.
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-28 09:09)
    kiedy wreszcie prokuratura prowadząca sprawę przekrętów santo subito adamowicza a także jego żony i teściowej weźmie się do roboty ? za co ci prokuratorzy biorą pieniądze ? za nic nie robienie ?
  • ~antyMOnia
    (2019-01-28 09:31)
    Czy p.Adamowiczowa z sercem przepełnionym nienawiścią przyjęła komunię św. podczas pogrzebu męża?
  • ~Batko
    (2019-01-28 09:32)
    Zadufane w sobie BABSKO ,o moralności ZEROWEJ.Ot Szm--- .
  • ~Środa
    (2019-01-28 09:54)
    Obecna władza wykazuje się świętą cierpliwością. Zanim czarna wdowa wyjedzie do UE aby opluwać Polskę niech Udzad Skarbowy prześwietli dokładnie majątek. W życiu człowieka prwne są tylko podatki i smierć.
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-01-28 09:22)
    nie wiedział jak włączyć TV.... to może tłumaczyć dlaczego Adamowicz doprowadził do upadku Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej albo dlaczego nie potrafił wypełnić oświadczenia majątkowego czy wyjaśnić źródeł dochodów... odszczekuje wszystko moje sugestie ze to był krętacz - teraz już wiem ze to po prostu był wiejski ...
  • ~Msciwa ,nienawistna kobieta
    (2019-01-30 19:22)
    Stracilem do Pani Adamowicz wspolczucie Teraz zobaczylem na jej przykladzie obraz TEJ RODZINKI ,Msciwosc ,nienawisc na pierwszym miejscu ,Dodam jeszcze pazernosc i chytrosc ,Chyba nikt nie ma watpliwosci skad sie wziely mieszkania /podobno piec /i skad sie wziely pieniadze na ponad 30 kontach bankowych , Rozpacz tej kobiety to udawanie ,Lazi po mediach i robi z siebie meczennice przy okazji opluwajac innych ,.
  • ~Orzeł Biały
    (2019-01-29 12:50)
    Jak Pani Wielce Wierzący Mąż SPRZEDAWAŁ FRANCUZOM WODOCIĄGI I KANALIZACJĘ miał w swojej Nikczemnej głowie Patriotyzm, czy może raczej BUDOWANIE FUNDAMENTU POD FILAR Rodowy w USA za pieniądze Zdefraudowane w Polsce - Krowo Złodziejska - mówię takim samym językiem jak TY wobec Narodu. Premier i Prezydent byli Obecni na Nabożeństwie Pogrzebowym wobec Urzędującego Pracownika Państwowego, a nie na Prywatnym Pogrzebie. Teraz przyszedł jednak czas Rozliczenia Ciebie, czy STAĆ CIĘ NA KSZTAŁCENIE CÓRKI W USA, bo jeśli tak to dla czego Kowalskiego dzieci z 4tego piętra chodzą do szkoły w swojej miejscowości w Polsce ?
  • ~Ości w rybie w śnie rybaka
    (2019-01-28 21:58)
    Ta rodzina jest jakaś taka kazirodcza, wystarczająco prymitywna. Córki jak wytresowane; wdowa czarna, sztucznie nawiedzona. O paserskim związku z kościołem. Obecnie "kryminogennie" naznaczona
  • ~Rodzina kryla szemrane interesy
    (2019-01-29 16:39)
    Cala ta rodzinka jest beznadziejna ,Szukaja winnych smierci a przeciez to oni sa winni, Kryli szemrane interesy a teraz laza po mediach i jecza ,We wlasne piersi niech sie uderza .
  • ~Myszolow
    (2019-01-28 10:03)
    Wybaczyła mordercy ale nie władzom,które wysłały p nią rządowy samolot.Mowa nienawiści Czarnej Wdowy.Przeswietlic sprawę do końca,tego chcą Polacy.Prawo równe dla wszystkich.Ale to wiara na pokaz.
  • ~Anna
    (2019-01-28 09:59)
    Gdyby na pogrzebie zabrakło przedstawicieli rzadu ,byłby niesamowity jazgot ze wszystkich stron,rodziny także!
  • ~.
    (2019-01-28 10:09)
    Widziałem już tańce po trumnie, skakanie po trumnie, ale żeby robić z trumny trampolinę tego jeszcze nie widziałem...
  • ~anna