Szef NFOŚiGW w aktach IPN jako TW "Ryszard". Rzeczniczka PiS: Ja nie wiedziałam, Jarosław Kaczyński też nic o tym nie wiedział

| Aktualizacja:

Dlaczego w ustawie lustracyjnej zastosowano wyjątek, by prezes NFOŚiGW nie został objęty obowiązkiem ujawnienia, czy współpracował z SB? - pyta "Rzeczpospolita. Tymczasem głos w sprawie Kujdy zabrała rzeczniczka PiS, Beata Mazurek. 

wróć do artykułu
  • ~Klari
    (2019-02-08 07:17)
    Bujda „Rzeczpospolitej? Nie! Kolejny „kryształ”! No, pięknie! A tacy wszyscy kryształowi, "krzyżem w kościele leżą"!
  • ~Kujdzie ujdzie czy nie ujdzie
    (2019-02-08 07:23)
    Sreberka tylko zawijałem razem z prezesem ale ich nie zwijałem. Mam mocne papiery, niezbędne prezesowi. Taki tam interes.
  • ~gady
    (2019-02-08 07:27)
    Jaki wstyd ? Mąż mgr z trybunału to agent ! Witaj wśród swoich komunistów prezesa z PIS !
  • ~Zakłamańcy.
    (2019-02-08 07:41)
    No co hipokryci. Wałęsa zły, Kujda dobry. Jak Niemcy z NRD strzelał tylko w powietrze. Przegrańcy pod każdym względem.
  • ~Mark Twain
    (2019-02-08 07:47)
    To przecież dzisiejsze Michniki, Frasyniuki, TW Bolki, Tuskie inne temu POdobne nie chciały w Polsce lustracji, teraz mamy tego POkłosie i co rusz wyskakuje i będzie wyskakiwał króliczek z kapelusza !
  • ~jamnik
    (2019-02-08 07:47)
    W kaczolandzie nie ma już żadnego wstydu, a wyłącznie bezczelność. On zwróci się już w piątek do IPN o autolustrację, a powinien złożyć natychmiastową dymisję i zaszyć się gdzieś w jakiejś jamie.
  • ~5o tysia dla misia
    (2019-02-08 07:57)
    Cymański powie "Ryśki to fajne chłopy", potem coś zaśpiewa i będzie git.
  • ~belfer
    (2019-02-08 07:59)
    Też wyjeżdżałem za granicę i to w okresie stanu wojennego, na paszport służbowy i nikt nie żądał ode mnie podpisania papierów sugerujących współpracę z bezpieką. Czyżbym powinien zacząć się obawiać. Może też powinienem zażądać autolustracji?
  • ~Zgredek
    (2019-02-08 08:00)
    A jak Piotrowicz przeszedł lustrację?
  • ~Zgredek
    (2019-02-08 08:03)
    Wszyscy byli komuniści i agenci mogą być zbawieni łaską przez wiarę w Prezesa. Nowa wersja protestantyzmu w wydaniu PiS.
  • ~czyt
    (2019-02-08 08:10)
    Wcale mnie to nie zaskakuje. Czekamy na przekaz dnia PIS.
  • ~Eliza
    (2019-02-08 08:18)
    Wszyscy, w Polsce ktorzy byli na jakims stanowisku od mistrza w zak.pracy do Dyrektorow byli w Partii i byli przeciwko Polskiej Wolnosci, więc prawie kazdy moze miec jakies teczki, co nie oznacza nic, dopoki nie ma dowodow w postaci ,zaplaty za donos.
  • ~Pisowska "elita"
    (2019-02-08 08:21)
    Nie wstałem przed południem 13 grudnia ... i co mi zrobicie ? PS. Nie wszystkie kwity są w tych rejestrach
  • ~zagadka
    (2019-02-08 08:30)
    W Polsce byli jawni współpracownicy i tajni współpracownicy. Niektórzy tajni dla samych siebie. Dlaczego z reguły na TW nie rejestrowano członków PZPR? :-)
  • ~cyc
    (2019-02-08 08:32)
    Ręka prezesa jak chrzest gładzi wszystkie grzechy ,dlatego ludzie pisu są bez grzechu
  • ~mkk
    (2019-02-08 08:47)
    Idzie swój do swego. To i Kujda poszedł do PiSu. To przechowalnia dawnych SB-ków. I kazdy agent potem gra to samo: ależ ja nikomu nie zaszkodziłem! I łze, ze zapisał się "za paszport". Paszporty dawali każdemu.
  • ~Piooo
    (2019-02-08 08:53)
    Jak to bylo ? Komunisci i zlodzieje ? Kasta
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-02-08 09:11)
    nikomu krzywdy nie zrobił ale trafił do zbioru zastrzeżonego - ciekawe
  • ~Nie ma haka na wodnego ssaka.
    (2019-02-08 09:15)
    W Srebrnej druga Kujda, rodzinka na swoim. Najważniejsze to mieć kontrolę.
  • ~niestety
    (2019-02-08 09:41)
    to ilu jest w pisie klamcow wychodzi ze bardzo duzo za duzo prezes tez z komunistycznej nacji pochodzi wiec im wiecej to sie lepiej czuje i rzadzi bo sie ta zgnilizna boi o stolki