Niemiecki przedsiębiorca skazany za mowę nienawiści wobec Polaków

| Aktualizacja:

Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał w poniedziałek Hansa G. - działającego w Polsce niemieckiego przedsiębiorcę - za winnego szerzeniu mowy nienawiści wobec Polaków. Sąd nakazał G. przeprosić powódkę. Mężczyzna ma też zapłacić 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienia.

wróć do artykułu
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 13:56)
    Być może posunął się za daleko, ale nie zupelnie bez racji. Dla ludzi z Zachodu, mentalność Polaków jest naprawdę frustrująca, Anglicy wam nie powie, ponieważ to nie jest grzeczne, ale Niemcy sa bardziej direkt !!!
  • ~poprawnosc polityczna tu nie dziala
    (2019-02-11 13:52)
    Za to ,ze mowil ze zabijal by i nie mial by z tym problemow, to po tym co pokazali niemcy w czasie wojny ,powiniem dostac taki wpier..l ,ze omijal by Polske
  • ~Lilu
    (2019-02-11 14:50)
    Zabawne, że przy tak dużej abominacji do Polaków prowadził właśnie tu interesy. Mógł w Czechach, na Litwie, tam podobno działalność gosp. łatwiej prowadzić. Masochista jakiś:)
  • ~Baczny obserwator
    (2019-02-11 15:01)
    Przecież dzisiaj nie jest 1 kwietnia. Ten wyrok to jakiś żart. Facet powinien dostać co najmniej 5 lat - miałby dużo czasu na refleksje. I jak sądy mogą mieć w Polsce szacunek?
  • ~Tomasz
    (2019-02-11 15:04)
    Biedny czlowiek. Skoro tak bardzo nienawidzil Polakow dlaczego tu prowadzil biznes czy mieszkal? Najgorsze to byc tam czego sie nienawidzi. Z drugiej strony, skoro tu prowadzil biznes to musialo byc tu dla niego lepiej niz w Niemczech, bo inaczej bylby w Niemczech. To o co temu biedaczkowi szlo?
  • ~sensod
    (2019-02-11 13:59)
    Sąd w Gdansku............czyli
  • ~Lutekkk
    (2019-02-11 16:03)
    Wielkie mecyje! No i co sie tak podniecacie , polscy patryjoci? Tacy oburzeni, a co pisza tutaj Polacy o Polakach. Polacy tez sie nienawidza, obrzucaja blotem, peowiec pisiaka, pis dziel peowca, katol homoseksualiste, moze i odwrotnie, Hanka Manka, Maniek Hanke, i tak dalej!
  • ~Hannes
    (2019-02-11 15:47)
    Wielu Polakow mowi tak o Niemcach i pisze to tez w internecie. Ja tego Niemca nie usprawiedliwiam, powinien byc ukarany i to surowo! Ale tak szczerze, mnie sie wydaje, ze procentowo, to jest wiecej Deutschhasser w Polsce ( poczynajac od Kaczynskiego) , niz Polenhasser w Niemczech!
  • ~TW w sutannie
    (2019-02-11 21:14)
    Ciekawe ile dostanie ,narodowiec Piotr R za mowę nienawiści.
  • ~Jamka lech
    (2019-02-11 23:02)
    Mieszkalem 12 lat w Niemczech. Znam ich i nie wierzę żadnemu. Tyle że ci inteligentniejsi z nich potrafią się lepiej maskować i ukrywać swe właściwe uczucia w stosunku do Polaków.

Może zainteresować Cię też: