Taśmy Kaczyńskiego. "GW" publikuje kopię dowodu wypłaty 50 tys. zł

| Aktualizacja:

To już kolejna odsłona historii wizyty Geralda Birgfellnera w centrali PiS. Tym razem "Gazeta Wyborcza" publikuje kopię dowodu wypłaty 50 tys. zł, które Birgfellner miał  przekazać jako zapłatę za podpis księdza z rady fundacji Instytut im. Lecha Kaczyńskiego. Oryginał jest jednym z dowodów w postępowaniu prokuratury.

wróć do artykułu
  • ~DDD
    (2019-02-22 19:51)
    Te 50.000 to dostal na pewno Michnik za wydrukowanie tych wszystkich wypocin.
  • ~Przystepstwo po pelnione w chmurze. Wirtualne
    (2019-02-22 00:23)
    Yrs yes yes ale jaja ale jaja ale jaja hu du i kamiemi kupa . Jeszcze troche a uslysxymy za zamiast piemiedzy to wszyscy trzymali w reku.... fu...jar ki
  • ~Ilonka
    (2019-02-21 17:45)
    Wypłacić to on mógł na różne rzeczy to nie jest żaden dowód na to że zapłacił za podpis. Ważny dowód to np nagranie rozmowy z osobą której wręczył rzekomą kwotę i za co. A szanowny pan pamięta , że Kaczyński " miał kopertę w ręku" ale nie pamięta komu dał pieniądze. Ale bajki.
  • ~JGK
    (2019-02-18 18:05)
    A czego dowodzi ten "dowód"???
  • ~Konowalec
    (2019-02-18 17:01)
    Rewelacje GazWybu? Chciałem to w wychodku powiesić, ale farba kiepska i może spowodować uczulenie zadka.
  • ~Pani Zofia
    (2019-02-18 16:48)
    Tęskno za państwem teoretycznym i kamieni kupy, oj tęskno.
  • ~ale prowizja
    (2019-02-18 15:46)
    prowizja banku na tej fakturze była 11,840.-zł... wypłata 50,000.- Jezus Maria!!!
  • ~rychu
    (2019-02-18 14:31)
    jezeli byly klecha byl w radzie nadzorczej, znaczy ze Jarek mial go na jakims haku, a dalej to znaczy ze te pieniadze nie byly dla klechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyzby to znaczylo ze Jarek polaszczyl sie na jakies 50 tysiecy zl ??!!!!!!!!!!!! on ma szcunek dla pieniedzy i "schyli sie " pokazdy grosz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~tragifarsa
    (2019-02-18 12:38)
    GW zaczyna cierpieć na uwiąd szarych komórek swoich dziennikarzy i stąd takie brednie. Można przypuszczać, że długotrwała nienawiść przynosi takie skutki. A ten gostek z Austrii to jakaś podstawiona kukiełka.
  • ~Jack
    (2019-02-18 12:00)
    Czyli gdy jakikolwiek redaktor Gazety Wyborczej wypłaca swoje prywatne pieniądze ze swojego konta to proponuję go automatycznie skazywać za korumpowanie polityków i urzędników. Bo wziął czyli dał.
  • ~Morderca Stefan Michnik a brat jego w GW naczelnym !!!
    (2019-02-18 11:51)
    AUSTRIAK POBRAL PIENIADZE DLA romka I mICHNIKA ,To jasne i proste jak drut ,Teraz nie ma na zaplate PODATKU Palanty ze szmatlawca wiedza o tym ,a tak przy okazji jak sie czuje jakala z GW brat mordercy ,ktory uciekl do Szwecji przed odpowiedzialnoscia ./Stefan Michnik /.
  • ~Pani Wiesia
    (2019-02-18 11:45)
    oj posypia sie piorka, moje kochane trolki z pisu!!!!!!
  • ~Sfiks
    (2019-02-18 11:44)
    Czy zbliża się czas dymisji Kaczyńskiego z funkcji Prezesa?!! Ale kto następcą?!!
  • ~Klk
    (2019-02-18 11:11)
    Wypłacił!? Mógł! Tylko może poszedł do burdelu wydać.
  • ~tk
    (2019-02-18 11:05)
    A ja dzisiaj wypłaciłam 10 tys. z banku blisko Czerskiej, czy to znaczy że wręczyłam je J. Kurskiemu?
  • ~jaity
    (2019-02-18 10:48)
    Proponuję akcję - wszyscy wysyłamy do redakcji GW dowody wypłat z banków, ze wskazaniem, dla kogo i na jaką łapówkę były przeznaczone!
  • ~zzzsda
    (2019-02-18 10:18)
    Trzeba przyznać, że Kaczyński nie jest już krystalicznie czysty.
  • ~J
    (2019-02-18 10:14)
    Ja tez mam drukarke!!!!
  • ~Mok
    (2019-02-18 10:03)
    Austriak ma świadka żonę. Ale ciekawszy jest zaginiony ksiądz. Dlaczego się nie ujawnia?.Jednym słowem pisowskie szambo. Oto ciemny ludzie macie swoją elytę , która urządza wam waszą ukochaną bolszewie. Czyli wszystkim po równo a im przy korycie trochę więcej tzn półtora miliarda.
  • ~Nikita Sergiejewicz
    (2019-02-18 09:47)
    Opublikujemy knwiert w rękach prezesa !