Kujda dla "Sieci": Nie byłem tajnym współpracownikiem SB, jeśli...

| Aktualizacja:

Nie byłem tajnym współpracownikiem SB, jeżeli pod tym określeniem rozumie się podpisanie zobowiązania do współpracy, przyjęcie pseudonimu oraz chęć szkodzenia innym - mówi b. prezes NFOŚiGW Kazimierz Kujda w rozmowie z tygodnikiem "Sieci".

wróć do artykułu
  • ~os
    (2019-03-10 14:36)
    przecież tylko donosił i tylko to sprawiało mu przyjemność a robił to jawnie w stosunku do sbowcow w kontaktach z kolegami, sąsiadami, znajomymi nie chwalił się swoja chlubna praca donosiciela
  • ~zaser
    (2019-02-26 06:47)
    esbek w partii esbeka ------sami swoi !!!!!!!!!!!
  • ~===
    (2019-02-25 16:06)
    Teraz wiem dlaczego BONIEK to" ZIBI" !!! Sp.Hubert WAGNER to "KAT". Najwyzej w SB zaszli Sp.Wanda Rutkiewicz i Sp.Jerzy Kukuczka.Na same SZCZYTY. "Ryszard" wiele Nam WYJASNIL!!!
  • ~cuda
    (2019-02-25 10:04)
    To znaczy że każdy kto wtedy jeździł to kapuś .Wszyscy ci co studiowali z granica to kapusie i SB .
  • ~gen Walter
    (2019-02-25 09:49)
    Prezes lubi takich osobników bo tacy przekonują go ,że nie tylko on był tchórzem pod spódnicowym .
  • ~Atak na misia
    (2019-02-25 09:21)
    Jest tak wiarygodny jak Marta Kaczyńska opowiadająca w pisowskiej prasie o moralności.
  • ~kos
    (2019-02-25 09:01)
    Kujda to taki nowy WYKLĘTY - czyli PIC, jak cały PiS.
  • ~ prawda
    (2019-02-25 08:37)
    widac jeszcze komunistyczny wyglad i kapusia
  • ~Jerzyk
    (2019-02-25 08:23)
    Kujda - tajny współpracownik inaczej
  • ~z
    (2019-02-25 08:19)
    Sama pana decyzja zeby zostac agentem jest obrzydliwa.I to wlasnie zle swiadczy o panu.
  • ~Jula
    (2019-02-25 08:00)
    To jest nieprawda !Wyjezdzalam za granice ,mialam wyzsze wyksxtalcenie i nikt mi nie prponowal bycia swinia.
  • ~J.K
    (2019-02-25 06:43)
    całe PO to kapusie i donosiciele
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2019-02-25 04:51)
    menel
  • ~cyryl
    (2019-02-25 03:49)
    A gdzie ochrona danych osobowych agentów SB? Na całym świecie nie ujawnia się swoich informatorów, ale IPN jak widać to nie dotyczy.
  • ~jarekwielki ma
    (2019-02-24 23:08)
    Panie Kujda, nie rżnij głupa. Za Gierka miliony Polaków zaczęło wyjeżdżać na urlopy do Włoch, Grecji, Francji, Anglii, Skandynawii i niewielu miało styczność z SB. Tylko wybrani, jak pan, rokujący nadzieję dla komuny.
  • ~Kiuda
    (2019-02-24 22:48)
    Nie byłem współpracownikiem i donosicielem SB byłem członkiem ISIS.Wybierajcie która prawda jest mojsza.
  • ~GRU
    (2019-02-24 22:35)
    Wiadomo,ze dla SB nie byl TAJNYM.
  • ~Kuoron
    (2019-02-24 21:52)
    Kujda - wszechstronnie przeszkolony, sporty walki kraw maga i karate, wspaniale wlada nunczakami, przeszkolony w ingwilacji, uwodzeniu kobiet w celach wywiadowczych - wystarczy na niego popatrzeć, likwidacje pozasądowe - jaki kraj taki Kujda.
  • ~konsul
    (2019-02-24 21:40)
    w Austrii pracowal jako elektryk.Chlop nie wiedzial,ze KABLOWAL!!! Jaki ""TWARDZIEL"" Kazdy (wg.Kujdy) z paszportem na kraje zachodnie DONOSIL,a on NIE!!! To i HUBAL moze nie byl partyzantem???
  • ~Przyzwoity
    (2019-02-24 20:34)
    W 1973r. jako student WAT ubiegałem się o tzw. wkładkę paszportową do Fnlandii. "Zaoferowano" mi donosicielstwo jak temu totumfackiemu prezesa PiS. Odmówiłem, nikt mnie nie "zabił", pozostałem przyzwoitym człowiekiem.