Zapowiedzi prezesa PiS rozsierdziły urzędników i nauczycieli. "Czekamy do piątku"

| Aktualizacja:

Jeszcze w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników administracji. Na większe pieniądze będą też mogli liczyć pedagodzy.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-02-27 08:46)
    Efektem braku porozumienia PiS-u z nauczycielami czy urzędnikami będzie ich odchodzenie z pracy. Nikt nie będzie pracował za najniższą krajową by ratować budżet. Za chwilę rząd obudzi się z ręką w nocniku bo nie będzie wystarczającej ilości nauczycieli czy urzędników.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-02-27 09:04)
    Wyjątkowy dobroczyńca społeczny. Ale sfilcowane lemingi widzą oczywiście inaczej.
  • ~ulisse
    (2019-02-27 09:14)
    PiS teraz obieca WSZYSTKO - wszystko jest lepsze niż mokry bruk i dla coniektórych cela z hasłem "witamy panie ministrze!"
  • ~taka prawda
    (2019-02-27 09:17)
    Bo Populizm i Socjalizm nie prowadzi sprawiedliwej i przemyślanej polityki społecznej tylko próbuje kupić głosy, bo wie, że jeśli utraci władze to wszystkie przewały wyjdą na jaw i zostaną osądzone przez wymiar sprawiedliwości już wtedy niepodległej Polski.
  • ~palanty
    (2019-02-27 09:21)
    od kiedy ta demencja starcza ma prawo dzielic moje podatki niech sp------la od naszych pieniedzy
  • ~antyMOnia
    (2019-02-27 09:25)
    Nuczyciele i urzędnicy to BEZDZIETNI i OSIEROCENI frustraci? Nie korzystają z 500+, nie mogą też cieszyć się, że ich rodzice już nie dostaną 1100. Zazdroszczą dzieciom i starszym ludziom. Będą więc robić zadymę, choć i tak "pracują" jakby strajkowali.
  • ~Batko
    (2019-02-27 09:25)
    Nie rozumiem. Właścicielem Urzędów jest Państwo ,czyli to Państwo decyduje o zarobkach .Nie odpowiadają ,to zwolnić ,bilet na zmywak do Londynu. Nie ma zgody na podwyżki dla Nauczycieli ,i urzędasów. Wysypać piach z rękawów i do łopaty.
  • ~nauczyciel mianowany
    (2019-02-27 09:26)
    Panie Prezesie bardzo proszę o podwyżkę pensji.
  • ~Krzyvhu
    (2019-02-27 09:55)
    Tym 500 plus lowi sie wyborcow, wiec to sie oplaca. Tu nalezy inwestowac. Co tam nauczyciele, wekszosc to " lewactwo" ! Pis to cwaniaki!
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2019-02-27 10:02)
    DLA CZEGO ZA TUSKA I KOPACZ NIE WRZALO BO PINIEDZY NIE MA I NIE BYLO JAK MOWIL ROSTOWSKI.TERAZ RZOD ROZDZIELA JAK MOZE TO WYCHODZI CZLOWIEK KODU BRONIARZ PRZYSPAWANY DO FOTELA JUZ OD98 ROKU I ROBI ZADYME.ZATO CO MOWIL ZE EGZAMINY ZOSTANO ODWOLANE TO RODZICE I NAUCZYCIELE POWINNI ODWOLAC DZIADKA LESNEGO NATYCHMIAST.PANU DZIEKUJEMY I JUZ WIECEJ KODZIARZA NIE CHCEMY.HANBA JUDASZOWI!!!CO TEN CZLOWIEK ZROBIL DLA SZKOLY TO ZE ZARABIAL KUPE KASY.TAKI ZWIOZKOWIEC TO NIE ZWIOZKOWIEC TYLKO WDAL SIE W GRADE BANDE.DO DOMU
  • ~pomnik prezesa
    (2019-02-27 10:21)
    Kochani wasze rozsierdzenie jest wodą na młyn prezesa . On ma długotrwały orgasmus !
  • ~partia pi§$ dzieli
    (2019-02-27 10:21)
    wszyscy po 1000+ !!
  • ~Teraz Kwa My!
    (2019-02-27 10:56)
    Szczujcie na nauczycieli, szczujcie, rublowi pisowcy. Średni wiek nauczyciela w Polsce systematycznie rośnie, obecnie najliczniejsza grupa wiekowa to osoby w wieku 40-50 lat, a nauczycieli przed 30 rokiem życia jest ledwie 12%. Już w przeciągu najbliższych kilku lat zaczniemy zauważać dziurę pokoleniową, bo nie ma kto zastępować emerytów, a za 10-15 nastąpi katastrofa. Taka fucha a nikt nie chce! Sami będziecie własne dzieci uczyć, tak jak sami będziecie robić waszym rodzicom zastrzyki i zakładać cewniki.
  • ~Norbert
    (2019-02-27 10:56)
    Nie znoszę niskich ludzi ,bo nigdy nie wybaczają, że są mali ,to najgorsza rasa, zawzięta ,rozgoryczona, mściwa
  • ~Norbert
    (2019-02-27 11:38)
    To w końcu kto da te podwyżki Prezes PiS z kasy pisowskiego gangu ;bo Premier rządu nadal milczy wszyscy wiemy ,że nasz narodowo-katolicki rząd Krzywogębnego żyje na wyrost wydaje kasę jakiej nie ma podobnie jak za Gierka żyje z pożyczek ;a ostatnio te obligacje mocno podrożały dla rządu bo muszą dawać wyższe odsetki ; P.S Te pożyczki spłacamy my obywatele-podatnicy i konsumenci bo wszystko co kupujesz obłożone jest podatkiem; paliwa mają aż 78 % podatków czyli litr benzyny powinien kosztować 99 groszy ;tak walą nas w rogi . Nie dajcie się oszukiwać bredniom Prezesa to oszust i kłamca
  • ~ziutek
    (2019-02-27 13:42)
    Jak widze tego dyktatorka, to za kazdym razem musze wymienic gacie. Kupilem jeszcze pare. Wystarczy do wyborow.
  • ~ziutek
    (2019-02-27 13:52)
    A Martusi ( z zawodu: corka) dobrze sie powodzi ??? Mysle, ze tak. Spadek po takich" gerojach" zapewnia beztroskie zycie paru pokoleniom...... Kase za studia powinna oddac. Studiowala za kase podatnika.
  • ~Quak
    (2019-02-27 14:29)
    Mam takie pytanie, no troche nie na temat, ale by mnie interesowalo , kto finansuje zmiany ulic na Quaczynskich i te wszystkie pomniki swietej pamieci Quaczynskich? Quaaaaķ!
  • ~===
    (2019-02-27 18:20)
    Za pieniadze KUPUJE sie GLOSY !!! ZALOZYC Zwiazek Zawodowy Nauczycieli imieniem LECHA KACZYNSKIEGO ,kasa bedzie nastepnego dnia po poludniu!!! Niby nauczyciele ,a nic nie mysla!!!
  • ~Artur
    (2019-02-27 18:29)
    Pan Prezes wiecznie zdziwiony 🤔 13 grudnia też się dziwił dlaczego to nie jego aresztowano i intetnowano. Widać, zdziwienie ma wielką przyszłość. Dziwny się Narodzie 😊 Artur