Nie hajlowali, tylko wykonywali "gest pozdrowienia słońca"? Sąd w Kaliszu ich uniewinnił

| Aktualizacja:

Sąd Rejonowy w Kaliszu uniewinnił we wtorek dwóch mężczyzn, oskarżonych o propagowanie faszyzmu w miejscu publicznym poprzez wykonywanie gestu hitlerowskiego pozdrowienia. Jeden z oskarżonych został jednak skazany na 8 miesięcy prac społecznych za zamieszczenie zdjęcia z gestem "hajlowania" na portalu społecznościowym.

wróć do artykułu
  • ~solonaryba
    (2019-03-22 19:03)
    Zgadzam się z piszącymi poniżej, kiedy prokuratura i sąd zajmie się tym propagatorem faszyzmu Mieszkowskim ?
  • ~cvz
    (2019-03-22 12:55)
    media po prostu chciały z nich zrobć faszysótw w tvnowski stylu
  • ~crash
    (2019-03-21 20:06)
    Jakie państwo taki sąd. Nazistowski.
  • ~ziutek
    (2019-03-20 20:22)
    Znaczy Adolf tez pozdrawial sloneczko!
  • ~leo
    (2019-03-20 16:41)
    czyli jak nosze koszulkę z wizerunkiem Che Guevary to tak jakbym południowo -amerykańskiego bożka nosił wow nie wiedziałem ze nawet w urzędach takich można mieć pomroczność jasna no cóż jakie sądy tacy faszyści
  • ~Babciajaga
    (2019-03-20 14:27)
    Polscy poganie tez tak pozdrawiali, ten jeden mowil: salve cesar, a ten drugi odpowiadal: sieg heil!
  • ~ciekawy leming
    (2019-03-20 12:22)
    A wiec to nie byli polscy faszysci, tylko polskie poganskie przyglupy ?
  • ~OSTROŻNIEMIJAJKALISZ
    (2019-03-20 12:18)
    Nie ma się co dziwić! Poruta i Syf dominuje w Kaliszu!!!
  • ~pisielec
    (2019-03-20 09:06)
    sad po dobrej zmianie to dobry dla sku----ow
  • ~antyfaszysta
    (2019-03-20 07:57)
    Polscy faszysci znowu sie uaktywnili.
  • ~Kobieta
    (2019-03-20 07:44)
    Czyli Poganie. He, he, he. kto by pomyślał, że katolicy to Poganie, tak naprawdę. Dla Słowian przedchrześcijańskich Słońce było bóstwem męskim, a Księżyc żeńskim. Po najeździe religii pustynnej zaowalowano to w obrzędach katolickich, np. Wszystko co chrześcijanie i katolicy świętują jest Pogańskie, wszystko. Nasze Święte Gaje też powrócą.
  • ~Rysiek
    (2019-03-20 07:32)
    Polskie sadownictwo ośmiesza się i bardzo dobrze!
  • ~Mt
    (2019-03-20 07:06)
    Pani sędzia z Kalisza bez problemu może spojrzeć w twarz w lustrze? Czy
  • ~Antypis
    (2019-03-20 06:59)
    Dudus, nie fanzol, godnie zarabiac! Godnie zarabiac? A co to znaczy? Bo Pis uwaza ze nauczyciele juz od dawna "godnie " zarabiiaja.
  • ~Poldi
    (2019-03-20 04:44)
    Gdybym byl tym sedzia, to bym sie upewnil, czy tego dnia slonce swiecilo? A ja dzisiaj w nocy ( pelnia ) ksiezyc pozdrawialem, wypinajac mu du......pe! No , jak by mnie ktos podejrzewal, ze ja tej kobicie na ulicy gola du....pe wypialem, to powiem, ze pozdrawialem ksiezyc! To moj stary zwyczaj!
  • ~wiewiórek
    (2019-03-20 01:42)
    ...Ha,Ha,HA,Ha,HA,HA,HA .... Ha,HA,HA,HA ....! - to taka discopolowa piosenka... Czego chcecie od wzmożonych godnościowo patriotów......? O cholera , to znaczy, że ten sąd też już został wymieniony na dublerów.... ?????
  • ~Kurka
    (2019-03-19 22:11)
    Polska była pierwszym krajem który oparł się faszystom , zapłaciła za to ogromną cenę. Dzisiaj w pisiatym kraju naziole, faszyści i im podobne ćmoki mogą się swobodnie organizować. Na swoich manifach korzystają z ochrony policji. Mało tego, na Jasnej Górze udzielane jest im błogosławieństwo. W imię demokracji i koniunktury wyborczej władza przymyka oczy na ekscesy rodzimych nazioli. Gdzie my żyjemy, czy to jeszcze wolna Polska? Czy naprawdę nigdy nie nauczymy się wyciągać wniosków z naszej tragicznej historii?
  • ~Babcia klozetowa
    (2019-03-19 21:46)
    Badko, nie perfumuj go wn a
  • ~troche historii
    (2019-03-19 21:16)
    To jest prastary Rzymski gest powitalny, niemieccy naziole przywlaszczyli sobie ten gest jako ich wlasny.
  • ~nawet gdyby
    (2019-03-19 20:40)
    wszyscy wolacy heilowali to i tak wolska nie zostanie żadnym mocarstwem, które mogłoby komukolwiek zagrozić...

Może zainteresować Cię też: