"Bronił białej Europy". Międlar usłyszy zarzuty? Bosak widzi w skandalicznym filmie... "katolicką analizę"

Policjanci z Wrocławia zajęli się sprawą nagrania wideo, na którym były ksiądz usprawiedliwiał słowa terrorysty Brentona Tarranta. Od opinii biegłego zależy, czy Jacek Międlar usłyszy zarzuty - ustaliło RMF FM.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-03-27 13:30)
    "bronił białej Europy" buhaha... Nowa Zelandia nie leży w Europie prawacko-katolskie ć w o k i!
  • ~zin
    (2019-03-27 13:44)
    i ten czlowiek byl ksiedzem co mozna powiedziec o tych co go wyswiecili Czy nie powinni sie za niego wstydzic
  • ~1000 lat zaboru zrobilo swoje
    (2019-03-27 13:48)
    katokalmuki to tragedia polski.
  • ~peło to dno
    (2019-03-27 14:10)
    policja narusza art 54 konstytucji rp
  • ~Ob RPlitej
    (2019-03-27 14:13)
    Bardzo mi sie podoaja wielkie osiagniecia kaczyzmu w tej materii.Powiedzmy sobie Tusk nigdy by takich wspanialych wynikow nie osiagnal. a Kaczynski prosze bardzo !Nacjonalizm jest nakazem patriotycznym kaczyzmu.
  • ~rychu
    (2019-03-27 14:13)
    Miedlar, to "wypadek przy pracy", ale ani katolskie bikupy, ani sekta Jareczka nie potepiaja, nie odcinaja sie od jego dzialan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Bosak to kretyn, ktory ta wypowiedzia szkodzi kosciolowi i to bardzo szkodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~5 kolumna watykanu
    (2019-03-27 14:17)
    glupi jak polak katolik.
  • ~chaczy kuj
    (2019-03-27 14:24)
    on lubi "pomiędlić" czy "pocharamsać"???
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-03-27 15:10)
    A jaka byla, jest I ma byc Europa? W krajach muzymanskich i religii Hindu uzyskanie obywatelstwa przez bialego Europejczyka jest prawie niemozliwe. To dlaczego uzyskanie przez nich w UE ma byc acceptowane? Mysle, ze to wybieg polityczny postkomunistow, ktorzy chca nadal uprawiac polityke “proletariusze wszystkich krajow laczcie sie”.
  • ~Tylko prawda was wyzwoli
    (2019-03-27 16:17)
    Poszukajcie źródła, posłuchajcie, co tak naprawdę mówi pan Międlar. Papka przemielonych informacji podana przez "dziennikarzy" nie jest prawdą.
  • ~jurek1959339
    (2019-03-27 17:44)
    Bosak widzi w tym "katolicką analizę". Problem polega na tym, że terroryści islamscy w swoich zamach widzą "islamską analizę". A może by zamiast analizować, nazwać morderstwo, tym bardziej ohydne, że dokonane na ludziach nic niewinnych, morderstwem.
  • ~Logik
    (2019-03-27 17:51)
    Czy analiza czyichś czynów i próba zrozumienia i wytłumaczenia innym jakie jest podłoże czynu zabronionego to nawoływanie do zamachów??? Na takiej samej zasadzie można by takie zarzuty przedstawić śledczym bo oni też analizują działania sprawcy a potem wyniki tej analizy upowszechniają . Czy zrozumienie czyichś intencji jest przestępstwem ??? Niedługo pomyślenie o czymś takim będzie karalne i będziemy zobligowani do spowiadania się przed prokuraturą ze swoich myśli i snów !! Gdzieś to już było ... chyba u Kafki . W tych wszystkich zarzutach brak niezbędnego elementu : logiki
  • ~Marmaid
    (2019-03-27 18:29)
    Usłyszeć zarzuty powinni Tusk, Schetyna i banda antypolskich zdrajców w parlamencie europejskim.
  • ~Ruryk
    (2019-03-27 18:49)
    Ja też nie życzę sobie najazdu tabunów islamskich wzbogacaczy kulturowych z Azji i Afryki do Europy.
  • ~Przeżyłem FASZYZM
    (2019-03-27 20:41)
    Mlodzi , popatrzcie na to zdjęci Międlara,byłego księdza. TAKA JEST TWARZ FASZYZMU!!!
  • ~Stary Wielkopol
    (2019-03-27 20:48)
    Popatrzcie na foto tego byłego klechy Międlara ---TAK WYGLĄDA TWARZ FASZYZMU.!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Co mówi o na Świat?
    (2019-03-27 20:55)
    WYCHOWANEK KATOLICKIEJ SZKOŁY D U C H O W N Y C H, F a s z y s t ą !!
  • ~On
    (2019-03-28 04:20)
    Takich szurnietych jak ten miendler to sie za Pisu namnozylo jak pieczarek po deszczu! Pisland= naziland!
  • ~Zza kulis
    (2019-03-28 07:06)
    Jak takie coś plujące jadem, gardzące innym człowiekiem zostało księdzem, tylko w Polsce takie rzeczy
  • ~md
    (2019-03-28 09:19)
    "Mowa nienawiści", "nawoływanie do nienawiści na tle..." - niekonkretne uznaniowe pojęcia wytrychy, których zadaniem jest otworzyć drzwi do celi osobom głoszącym "niepoprawne" niewygodne poglądy.