Nowa izba SN staje po stronie sędziów przeciwko KRS i Zbigniewowi Ziobrze

Minister sprawiedliwości, Krajowa Rada Sądownictwa, prokurator generalny – to organy, które ostatnio przegrały w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-04 09:25)
    Jakby SN potrzebowal jeszcze nowej Izby, to kiedy nie mam klientow chetnie wynajme. Nie mam biurek, tylko same lozka, ale wiem ze SN sobie poradzi.
  • ~nie_dziwota
    (2019-04-03 23:33)
    To nie diwota, że Pis jest w Europie tak samo milie widziany, jak Rydzyk i Jankowski w Domu Dziecka ! 23 maja surowy wyrok od TSUE. 9 maja kolejna rozprawa. Kolejny proces, kolejny surowy wyrok i sankcje. Tak wygląda przyszłość Pisu...
  • ~antyPierek
    (2019-04-03 13:47)
    Trzeba przyaznac ze Rosjanie ustawili system komuinstyczny w panstwach podbitych bardzo dobrze. ZSRR juz nie ma, a sedziowie starej daty i resortowe dzieci i resortowe wnuki mysla tak jakby ZSRR istnial lub mial wrocic
  • ~riddick
    (2019-04-03 13:14)
    Przywilej urlopu na poratowanie zdrowia członka kasty powinien być zlikwidowany. Zbudowano bizancjum i należy je zburzyc.
  • ~homosowietikus won
    (2019-04-03 12:44)
    Całe życie pracowałam uczciwie i płaciłam podatki , między innymi na tą kastę, która zwykłych ludzi traktowała i nadal traktuje jak śmieci, gdy trafią do sądu i chcą sprawiedliwego wyroku. Kłania się DEKOMUNIZACJA.!!!!!!!!!
  • ~Karmen
    (2019-04-03 12:43)
    Wszystkie Organy prawne powinny działać zgodnie z prawem czyli zgodnie z KONSTYTUCJĄ a nie przeciw albo za Ziobrą. Każde Ziobro dla prawa jest zerem.
  • ~Git888
    (2019-04-03 10:34)
    A czemu jak minister łamie prawo jest wszystko ok ???? A jak zwykły obywatel to odrazu do więzienia ? Minister jako nadzorujący powinien jak policjant wyrok za przestępstwo podwójnie !
  • ~old 62
    (2019-04-03 10:06)
    Jak czytam wypowiedzi o nadzwyczajnej kaście,to od razu przypominają mi się czasy głębokiej komuny. Wtedy władza niszczyła sędziów z wykształceniem przedwojennym i wstawiała swoich,którzy mieli sądzić w i mieniu ludu pracującego miast i wsi. Jeżeli wśród obecnych sędziów są jeszcze sędziowie z czasów PRL-u,to trzeba ich natychmiast wysłać na emeryturę,a nie robić rewolucji w całym sądownictwie. Dlaczego prokurator stanu wojennego jest twarzą tych zmian i to nikomu z rządzących nie przeszkadza ? Zmiany w sądownictwie powinny być przeprowadzone lecz nie powinni przeprowadzać ich partyjni (tak jak za PRL-u ?). Many wydziały prawa na uniwersytetach. Niech profesorowie delegowani z tych wydziałów prawa robią reformę sądownictwa. Partyjni ,niezależnie od opcji,powinni trzymać się minimum 100 km od sędziów i prokuratorów. Czy sędzia mianowany przez członka partii odważy się wydać wyrok niezgodny z linią tej partii ? Myślałem,że metody stosowane w komunie już nigdy nie wrócą ? Głosowałem na PIS i wiele programów tej partii podoba mi się lecz nie podoba mi się sposób "reformowania" sądownictwa.
  • ~koszerones
    (2019-04-03 09:14)
    jaka nowa przeciez nadal siedzi tam ta stara pezetpeerowska prukwa i terroryzuje swoich podwladnych
  • ~ .
    (2019-04-03 09:05)
    Niech się niezdekomunizowana kasta dalej pieni. Wyborcy to widzą.
  • ~Lech
    (2019-04-03 09:02)
    Luźna rozmowa w pociągu o stanie wojennym i wojciechu jaruzelskim. Konsekwencje? Wyrok: trzy lata. Podstawa: działalność terrorystyczna. Czy opinię sędziego wydającego takie i podobne wyroki można traktować dzisiaj poważnie?
  • ~Zygfryd Biodro
    (2019-04-03 08:48)
    no to się kaczy mołojec rozpłacze....
  • ~JMK
    (2019-04-03 08:33)
    Nadzwyczajna kasta w kolejnej akcji.
  • ~cuda
    (2019-04-03 08:29)
    Kasta po PZPR ma się dobrze .
  • ~oli
    (2019-04-03 08:00)
    Siala baba mak...
  • ~ Przemo
    (2019-04-03 07:23)
    I sie kasta burzy
  • ~W
    (2019-04-03 07:21)
    I nareszcie po zmianach w SN zaczynaja byc wydawane sprawiedliwe I bezstronne wyroki. Bez zmian przeprowadzonych przez patriotyczny polski rzad wyroki nadal bylyby wydawane w mysl zalecen przekazywanych przez poprzedni nierzad PO/PSL kierowanych przez centale w Berlinie I Moskwie.