Mazurek o sporze wokół logo: Między Solidarnością a ECS w Gdańsku iskrzy nie od dziś

| Aktualizacja:

O tym, że między Solidarnością a Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku iskrzy wiemy nie od dziś; jeśli Solidarność ma prawo do posługiwania się znakiem związku, to ma prawo zakazać innym używania tego symbolu - powiedziała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2019-04-04 16:15)
    To co soba reprezentujesz panie duda to NIE jest SOLIDARNOSC tylko przystawka pisu!!!
  • ~nomen omen
    (2019-04-04 15:49)
    Duda stoisz tam gdzie ZOMO . Czy tego nie dostrzegasz PiSowski sługusie ?
  • ~Zabuzanin
    (2019-04-04 14:17)
    Teraz jeszcze jedno niech ten szef Solidarnosci odczyta postulaty tych stoczniowcow gdanskich.Czego sie domagali ,a co dostali ?.Wlasnie ,to pragne uslyszec z jego ust.Dlatego we wczesnych latach osiemdziesiatych trzymalo mnie to z dala od udzielania sie w demonstracjach.Jednak warto bylo sluchac mego ojca,mial racje.Dzisiaj te dwie nieszczesne tablice leza na zapleczu muzeum, a Polska na lopatkach,bezbronna !.Trudno chcialbym cofnac czas,ale nic w zyciu dwa razy sie nie zdarza.
  • ~rychu
    (2019-04-04 14:04)
    "Solidarność" nie jest twoja durny komandosie !!!!!!!!!!! ale niech ci bedzie - odbierz ECS prawo do korzystania z logo jezeli w twoim otoczeniu nie ma ludzi ze srodowiska LGTB !!!!! durna palo, to sa Polacy i w wielu, bardzo wielu wypadkach lepsi od ciebie !!!!!!! masz ta swiadomosc i dlatego ich atakujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Hutnik z Krakowa
    (2019-04-04 13:06)
    Wysyp bohater w Polsce,niestety orginaly skopane po twarzy.Ile Polski jest w Polsce ?.Cymbal Jankiela !.
  • ~Hutnik z Krakowa
    (2019-04-04 13:02)
    Co ten znowu ma dogadania,kogo on reprezentuje.Typ niekarny gra bohatera ale przez ( bochatera ).To mnie wywalili z pracy,zostalem bez srodkow do zycia z dwojgiem dzieci na utrzymaniu rodzicow i tesciow.Pozniej po 1970 roku wrocilem do normalnosci,moglem zyc spokojnie ,tylko do czasu komuna przypomniala sobie o mnie w 1980 roku,synu czyscibys mi buty.Bylem edukowanym oficerem rezerwy jak wielu podobnych mi kolegow.Wybralem zamiast rocznego treningu w armii,ucieczke i dezercje,zaplacilem za to cene emigracja.Ladny bohater !,co robiles w stanie wojennym !.
  • ~chichot na cały świat
    (2019-04-04 12:55)
    On jednak jest mniej mądry od efektu defekacji pana prezydenta Wałęsy .No tak to się kończy gdy zbyt długo przebywa się trzewiach ptaków .
  • ~zin
    (2019-04-04 12:26)
    najwyzszy czas zabrac tutul Solidarnosci temu zwiazkowi koltunow kaolickich
  • ~Wittorio
    (2019-04-04 09:27)
    Panie Piotrze.Robi się pan coraz bardziej podobny do Don Kichota.Jest pan i śmieszny i tragiczny.Solidarność już dawno legła w gruzach,a została na placu boju tylko wierchuszka.Za panem juz nikt do boju nie ruszy.Najwyższy czas wyprowadzic sztandar.
  • ~jaki-taki
    (2019-04-04 09:03)
    czas najwyższy aby przywrócic pierwotna definicje tego Związku , pozbawic stołkow obecnych karierowiczow
  • ~nomen
    (2019-04-04 08:54)
    SOLIDARNOŚĆ (obecna) dla PiS tym co OPZZ (kiedyś ) dla PZPR. Mamy powrót do przeszłości z pierwszym sekretarzem sorry pierwszym deweloperem.
  • ~abacab
    (2019-04-04 01:51)
    NSZZ Solidarności dawno już nie ma. Tę przystawkę PiSu na jej miejscu należy zdelegalizować, bo to żaden związek zawodowy.
  • ~logiczne
    (2019-04-04 00:37)
    proponuję ustawę przyznającą Solidarności wyłączność na używanie słowa Gdańsk
  • ~Kochany
    (2019-04-03 22:49)
    Pan Bareja był prorokiem
  • ~A to
    (2019-04-03 22:46)
    głupi, głupszy i nasza duda.
  • ~veto
    (2019-04-03 21:12)
    duda,wiem,ze nie potrafisz ,ale STARAJ SIE ZEBY KOWALSKI z NOWAKIEM mieli po robocie SILE cos ZJESC!!! Co KTO ROBI po PRACY nie nalezy do twoich OBOWIAZKOW!!! Dlaczego nie pomozesz LUDZIOM ZABEZPIECZYC FINANSOWO URLOPU!!!??? Jestes PRZECIWNIKIEM CIEZKO PRACUJACYM LUDZI!!! W kazdej ""sluzbie" MUSISZ sie ZHANBIC??!!
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 20:55)
    My studenci WAT-u murem za pomysłem przewodniczącego Dudy!
  • ~abcd
    (2019-04-03 19:10)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~Belfer
    (2019-04-03 18:54)
    Gorący brat chce czegoś zabronić gorącym braciom, dziwne
  • ~Kobieta
    (2019-04-03 18:53)
    Po co taki Sellin, czy Duda w ogóle wypowiadają sie na tematy, o których nie maja pojęcia? Nie lepiej to zająć się klepaniem zdrowasiek i kąpaniem psa w hotelowej wannie?