Mazurek o sporze wokół logo: Między Solidarnością a ECS w Gdańsku iskrzy nie od dziś

| Aktualizacja:

O tym, że między Solidarnością a Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku iskrzy wiemy nie od dziś; jeśli Solidarność ma prawo do posługiwania się znakiem związku, to ma prawo zakazać innym używania tego symbolu - powiedziała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-04-03 14:41)
    Duda zrobiłeś ze związku solidarność przystawkę PiS. Teraz gdy partia rządzącą pożegna się z władzą obudziłeś się i udajesz że walczysz o prawa pracowników.
  • ~Mok
    (2019-04-03 14:51)
    To wszystko wróży greckim wariantem. Pisowska katobolszewia rozdając publiczne pieniądze na lewo na prawo by przekupić ciemny lud wespół zespół z kacperkiem ,doprowadzi do finansowej katastrofy. Emerytura stazowa to kolejny wymysł nierobów by zadowolić darmozjadów. Już sobie wyobrażam 30 letnich byczków, którzy masowo zaczną przynosić do ZUS lewe kwity z wypracowanym limitem stażu. Ten kraj musi zbankrutowac inaczej nie przyjdzie otrzeźwienie.
  • ~antypicer
    (2019-04-03 14:51)
    ja p..le jakiś wehikuł czasu! Mamy rok 1980, Solidarność ogłasza totalne strajki domaga się podwyżek płac, a I Sekretarz KC PiS/PZPR kombinuje jak się utrzymać przy korycie. Co robi? Daje podwyżki! A potem hiperinflacja, a zł drukowane jak makulatura,
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-04-03 14:54)
    Chłopie, teraz się nagle obudziłeś krótko przed Wielkanocą. Pikiety przed urzędami państwowymi w okresie wielkiego postu to grzech (może nawet ciężki). Teraz to tylko do kościoła na gorzkie żale albo z Kacperkiem na spacer rekreacyjny.
  • ~Qukiz
    (2019-04-03 15:08)
    Duda, a Kaczynskiego pytales o pozwolenie na manifestacje? Na Nowogrodziej na dywaniku byles?
  • ~figa
    (2019-04-03 15:08)
    Piątka Solidarności. Czy chodzi o zakaz handlu 5 dni w tygodniu?
  • ~Z.O.
    (2019-04-03 18:38)
    Duda ty to sobie możesz.
  • ~Kobieta
    (2019-04-03 18:53)
    Po co taki Sellin, czy Duda w ogóle wypowiadają sie na tematy, o których nie maja pojęcia? Nie lepiej to zająć się klepaniem zdrowasiek i kąpaniem psa w hotelowej wannie?
  • ~Belfer
    (2019-04-03 18:54)
    Gorący brat chce czegoś zabronić gorącym braciom, dziwne
  • ~abcd
    (2019-04-03 19:10)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 20:55)
    My studenci WAT-u murem za pomysłem przewodniczącego Dudy!
  • ~veto
    (2019-04-03 21:12)
    duda,wiem,ze nie potrafisz ,ale STARAJ SIE ZEBY KOWALSKI z NOWAKIEM mieli po robocie SILE cos ZJESC!!! Co KTO ROBI po PRACY nie nalezy do twoich OBOWIAZKOW!!! Dlaczego nie pomozesz LUDZIOM ZABEZPIECZYC FINANSOWO URLOPU!!!??? Jestes PRZECIWNIKIEM CIEZKO PRACUJACYM LUDZI!!! W kazdej ""sluzbie" MUSISZ sie ZHANBIC??!!
  • ~A to
    (2019-04-03 22:46)
    głupi, głupszy i nasza duda.
  • ~Kochany
    (2019-04-03 22:49)
    Pan Bareja był prorokiem
  • ~logiczne
    (2019-04-04 00:37)
    proponuję ustawę przyznającą Solidarności wyłączność na używanie słowa Gdańsk
  • ~abacab
    (2019-04-04 01:51)
    NSZZ Solidarności dawno już nie ma. Tę przystawkę PiSu na jej miejscu należy zdelegalizować, bo to żaden związek zawodowy.
  • ~nomen
    (2019-04-04 08:54)
    SOLIDARNOŚĆ (obecna) dla PiS tym co OPZZ (kiedyś ) dla PZPR. Mamy powrót do przeszłości z pierwszym sekretarzem sorry pierwszym deweloperem.
  • ~jaki-taki
    (2019-04-04 09:03)
    czas najwyższy aby przywrócic pierwotna definicje tego Związku , pozbawic stołkow obecnych karierowiczow
  • ~Wittorio
    (2019-04-04 09:27)
    Panie Piotrze.Robi się pan coraz bardziej podobny do Don Kichota.Jest pan i śmieszny i tragiczny.Solidarność już dawno legła w gruzach,a została na placu boju tylko wierchuszka.Za panem juz nikt do boju nie ruszy.Najwyższy czas wyprowadzic sztandar.
  • ~zin
    (2019-04-04 12:26)
    najwyzszy czas zabrac tutul Solidarnosci temu zwiazkowi koltunow kaolickich