Mazurek o sporze wokół logo: Między Solidarnością a ECS w Gdańsku iskrzy nie od dziś

| Aktualizacja:

O tym, że między Solidarnością a Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku iskrzy wiemy nie od dziś; jeśli Solidarność ma prawo do posługiwania się znakiem związku, to ma prawo zakazać innym używania tego symbolu - powiedziała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~kaba
    (2019-04-16 13:05)
    czy pani Dulkiewicz wie co to jest solidarność?! To nie arena dla lewactwa LGBT i tym podobne.To idea dobrych i prawych ludzi tak było i tak musi być nadal.Brawo panie Duda ! Nareszcie....
  • ~Ed
    (2019-04-03 14:41)
    Duda zrobiłeś ze związku solidarność przystawkę PiS. Teraz gdy partia rządzącą pożegna się z władzą obudziłeś się i udajesz że walczysz o prawa pracowników.
  • ~JMK
    (2019-04-16 12:52)
    Niech sobie tam powiewa LGBT-owska flaga. Niech się tam nie plugawi znaku Solidarności.
  • ~kosmita
    (2019-04-16 12:01)
    No i bardzo dobrze. Niektórym ludziom w Trójmieście wydaje się, że są bogami
  • ~Hanka
    (2019-04-16 11:58)
    NARESZCIE!!!!Lewactwo ,łapy precz od Solidarności!
  • ~soros
    (2019-04-16 11:35)
    Brawo. Rychło w czas . Słuszna decyzja
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 20:55)
    My studenci WAT-u murem za pomysłem przewodniczącego Dudy!
  • ~Qukiz
    (2019-04-03 15:08)
    Duda, a Kaczynskiego pytales o pozwolenie na manifestacje? Na Nowogrodziej na dywaniku byles?
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-04-03 14:54)
    Chłopie, teraz się nagle obudziłeś krótko przed Wielkanocą. Pikiety przed urzędami państwowymi w okresie wielkiego postu to grzech (może nawet ciężki). Teraz to tylko do kościoła na gorzkie żale albo z Kacperkiem na spacer rekreacyjny.
  • ~figa
    (2019-04-03 15:08)
    Piątka Solidarności. Czy chodzi o zakaz handlu 5 dni w tygodniu?
  • ~antypicer
    (2019-04-03 14:51)
    ja p..le jakiś wehikuł czasu! Mamy rok 1980, Solidarność ogłasza totalne strajki domaga się podwyżek płac, a I Sekretarz KC PiS/PZPR kombinuje jak się utrzymać przy korycie. Co robi? Daje podwyżki! A potem hiperinflacja, a zł drukowane jak makulatura,
  • ~Mok
    (2019-04-03 14:51)
    To wszystko wróży greckim wariantem. Pisowska katobolszewia rozdając publiczne pieniądze na lewo na prawo by przekupić ciemny lud wespół zespół z kacperkiem ,doprowadzi do finansowej katastrofy. Emerytura stazowa to kolejny wymysł nierobów by zadowolić darmozjadów. Już sobie wyobrażam 30 letnich byczków, którzy masowo zaczną przynosić do ZUS lewe kwity z wypracowanym limitem stażu. Ten kraj musi zbankrutowac inaczej nie przyjdzie otrzeźwienie.
  • ~Kobieta
    (2019-04-03 18:53)
    Po co taki Sellin, czy Duda w ogóle wypowiadają sie na tematy, o których nie maja pojęcia? Nie lepiej to zająć się klepaniem zdrowasiek i kąpaniem psa w hotelowej wannie?
  • ~Z.O.
    (2019-04-03 18:38)
    Duda ty to sobie możesz.
  • ~A to
    (2019-04-03 22:46)
    głupi, głupszy i nasza duda.
  • ~Belfer
    (2019-04-03 18:54)
    Gorący brat chce czegoś zabronić gorącym braciom, dziwne
  • ~nomen omen
    (2019-04-04 15:49)
    Duda stoisz tam gdzie ZOMO . Czy tego nie dostrzegasz PiSowski sługusie ?
  • ~abacab
    (2019-04-04 01:51)
    NSZZ Solidarności dawno już nie ma. Tę przystawkę PiSu na jej miejscu należy zdelegalizować, bo to żaden związek zawodowy.
  • ~Ab
    (2019-04-04 20:12)
    On nigdy nie nadawał się na przewodniczącego związku
  • ~rychu
    (2019-04-04 14:04)
    "Solidarność" nie jest twoja durny komandosie !!!!!!!!!!! ale niech ci bedzie - odbierz ECS prawo do korzystania z logo jezeli w twoim otoczeniu nie ma ludzi ze srodowiska LGTB !!!!! durna palo, to sa Polacy i w wielu, bardzo wielu wypadkach lepsi od ciebie !!!!!!! masz ta swiadomosc i dlatego ich atakujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!