Szef MON zadowolony ze stanowiska Pentagonu w sprawie F-35. Pierwsze maszyny w Polsce już w 2024?

| Aktualizacja:

Skoro strona USA mówi o tym publicznie to znaczy, że zakup samolotów F-35 może być przyśpieszony - ocenił szef MON Mariusz Błaszczak. To odpowiedź na informację, że USA rozważają możliwość sprzedaży myśliwców F-35 pięciu krajom sojuszniczym: Polsce, Rumunii, Grecji, Hiszpanii i Singapurowi.

wróć do artykułu
  • ~Gary Yatese
    (2019-04-24 10:28)
    Kacapstwo ma temat do trolowania.
  • ~Owieczka
    (2019-04-08 23:08)
    Jacy łaskawi. Rozważają zarobienie kilku miliardów dolarów i wciśnięcie nam 32 samolotów. Pani ambasador wyda polecenie i będziemy musieli haracz zapłacić.
  • ~Prawda
    (2019-04-07 10:27)
    F - 35 ,sa juz dzisiaj wykrywalne ,podobnie jak samoloty rosyjskie.Rosjanie maja systemy oslepiania radarow !.Zreszta technicznie sa nieudane.
  • ~~smutne
    (2019-04-05 17:57)
    Nie mają co z nimi zrobić..............więc wciskają........... za ciężką kasę?
  • ~soc pieciolatka
    (2019-04-05 17:56)
    2024 - 5 lat - tego kaczego ***** sie tak szybko nie posprzata !!
  • ~Szeregowy
    (2019-04-05 17:51)
    W ostatnim raporcie jest ,ze na terenie Polski okręty podwodne i loTnictwo zostanie błyskawicznie zlikwidowane , wiec nie ma co szaleć . Podstawa powinna być artyleria , broń pancerna i rakietowa. A samoloty przed godzina W trzeba ewakuakowac do Niemiec aby coś z nich zostało. Dlatego mam wrażenie , ze te F35 to do bombardowania Teheranu i obrony Izraela są.
  • ~m. aryjka
    (2019-04-05 17:50)
    wot operuje na ziemi - wsparcie z nieba ma , eFfy niepridatne !!
  • ~sezon na kaczki sie zaczal
    (2019-04-05 17:48)
    bla bla bla miau miau miau kwa kwa kwa mlask mlask mlask
  • ~les