Premier zdecydował: Rosyjski żaglowiec z kursantami z Krymu nie wpłynie na polskie wody terytorialne

| Aktualizacja:

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego Polska odmówiła rosyjskiemu żaglowcowi "Siedow" wstępu na wody terytorialne naszego kraju - poinformowała w piątek PAP rzeczniczka MSZ Ewa Suwara.

wróć do artykułu
  • ~anty_błazen
    (2019-04-12 19:15)
    O ile zakład że wylądują w Hamburgu?
  • ~Owieczka
    (2019-04-12 19:09)
    Dziecinada i tyle. Nasz naród zawsze kieruje się "sercem i wiarom" a nie rozumem, a co najgorsze jeszcze się tym szczyci.
  • ~Batko
    (2019-04-12 14:08)
    No niech Polski Rząd ZABLOKUJE prawo wpłynięcia do Gdyni. A wtedy Rosja ZABLOKUJE prawo przepływu przez Terytorialne wody Okręgu Kaliningradzkiego do Zalewu Wiślanego. Idiotów nie sieją ,sami się rodzą.Wystarczy spojrzeć na mapę.
  • ~bez wodki nie razbieriosz
    (2019-04-12 14:18)
    A za rozmowy przez internet z mieszkańcami Krymu też grożą sankcje? Mieszkanie na Krymie to jakieś przestępstwo jest?
  • ~jula
    (2019-04-12 15:05)
    Zbliżają się Święta i to powinno być motywem przewodnim ,wpuśćmy pękny żaglowiec do Gdyni i pokażmy Rosjanom przyjazną twarz Polaka . Nie mówię o twarzy prezesa z wystąpienia sejmowego gdzie używał określeń nieparlamentarnych.
  • ~Lysa
    (2019-04-12 18:19)
    Będziemy teraz ekspresowo przekopywać Mierzej Wiślaną, a Rosjanie będą się przyglądać i śmiać z kretyna Polaczka.
  • ~Maksym Gorki z Wałbrzycha
    (2019-04-12 18:32)
    Menel Morawiecki brzmi dumnie.
  • ~Zielone ludziki
    (2019-04-12 13:32)
    Maja pewnie pociski atomowe ze sklepow z militariami.
  • ~Kos
    (2019-04-12 20:48)
    Za tą decyzję Morawieckiego, już nigdy nie zagłosuję na PiS. Nie chcę żyć w groteskowym państwie.
  • ~Toczka
    (2019-04-12 13:28)
    Krym jest tak rosyjski jak polskie wojewodzctwo lwowskie.
  • ~radło
    (2019-04-12 20:59)
    czym zawinił piękny żaglowiec i kursanci obecni na żaglowcu
  • ~bertsi
    (2019-04-12 21:24)
    Nie rozumiem. Młodzi ludzie mieszkają na Krymie i co maja robić? Powinni wyemigrować czy się nie uczyć? W czasie okupacji Lwowa przez Sowietów działał uniwersytet na którymi uczyli uczeni z Uniwersytetu Jana Kazimierza i studiowali polscy studenci. Czy byli zdrajcami? Czy mieszkańcy Krymu którzy nie opuścili go po zajęciu przez Rosję są zdrajcami? Czy Kornel Morawiecki który w czasach gdy rządzili komuniści wykładał na Uniwersytecie Wrocławskim jest zdrajcą?
  • ~Mark Twain
    (2019-04-12 13:16)
    Nasi zaczynają być ostrożni nauczeni historycznym doświadczeniem, kiedy niekontrolowany wpłynął niegdyś do Gdańska SMS Schleswig-Holstein ???
  • ~odp.
    (2019-04-12 19:33)
    Głupota i tyle .
  • ~Genek
    (2019-04-12 19:50)
    Oni płyną już do Rostoku!!! Niemcy ich napewno wpuszcza!
  • ~KwidzyniakA
    (2019-04-12 19:24)
    Bohater w całej okazałości :) :)
  • ~mor
    (2019-04-13 08:48)
    Festiwal polskiej głupoty trwa w najlepsze.Nie wpuszczą starej skorupy do Polski ale droga wolna dla czołgów i rakiet amerykańskich.Wszystko co ruskie w Polsce to złe np.groby żołnierzy,ale polskie w Rosji to nic złego.Rosja nas na prawdę olewa i ma stalowe nerwy że nie reaguje na nasze głupie ruchy.Przy tak głupiej polityce Polski będziemy na wrak czekać do us.... smierci a w końcu wywalą nasze groby z Rosji.Można się stawiać ale poważnych sprawach a nie w takich błachostkach.Panie Premierze jeżeli pan podjął taką decyzje,myślałem że jest pan mądrzejszy.Rosja sobie da radę,a my zostaniemy sami bo naokoło udawani sąsiedzi.
  • ~gorszy sort
    (2019-04-12 20:20)
    Płynie z wytycznymi od Putina dla kierownictwa MON-u, które mogą być upublicznione. Strach! Pinokio się boi, że dla niego też mogą coś mieć.
  • ~Weteran
    (2019-04-12 20:53)
    To tak jak: Kargul z Pawlakiem.
  • ~Ps
    (2019-04-13 08:47)
    Czyżby Pan Morawiecki znalazł właściwe dla siebie miejsce pracy? Zwrotnicowy na Bałtyku. Rzeczywiście o tak poważnych sprawach powinien decydować osobiście premier rządu.