Abp Głódź przeprasza za słowa o filmie Sekielskiego: Zostałem zaskoczony pytaniem

| Aktualizacja:

"Użyłem niewłaściwych słów. Chcę zapewnić, że nie miały one na celu urazić ofiar pedofilii. Tym bardziej te osoby przepraszam i łączę się z nimi w ich cierpieniu" – napisał w oświadczeniu metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.

wróć do artykułu
  • ~jasiu
    (2019-05-16 13:16)
    Abp Głódż za zasługi dla belzebuba , jak do niego trafi , będzie stał w kotle wyżej niż inni, bo dostanie miejsce stojące na głowie Jankowskiego.
  • ~Jasiu
    (2019-05-16 13:05)
    Jak Głódź wytrzeźwiał to mu wyjaśnili ,że nagadał głupot na temat filmu i aby przeprosił ,bo może stracić biskupią fuchę. WIĘC PRZEPROSIŁ, BO TO NIC NIE KOSZTUJE.
  • ~co za czasy, co za ludzie
    (2019-05-15 18:15)
    Zeby byc w stosunku do jego stopnia generalskiego moralnie w porzadku, powinien sie go zrzec albo na niego zasluzyc tak jak musza to wszyscy robic. Stopien generalski zobowiazuje do wykazania sie odpowiednimi umiejetnosciami. Wstyd ze on sam go przyjal.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-15 17:23)
    Ujawnienie , że tysiąc a nawet może parę tysięcy księży molestowało to może być ciężki szok dla wierzących .Każdy biskup ordynariusz, gdyby tylko chciał, mógłby ujawnić ze szczegółami przypadki molestowania w swojej diecezji. Dlaczego tego nie robią ? Czego boją się ? Ano : Utraty majątków, rujnujących Kościół odszkodowań , utraty władzy i przywilejów , ujawnienia udziału w ukrywaniu , pustych kościołów . No właśnie !
  • ~00
    (2019-05-15 17:15)
    Bella Dodd w google.
  • ~Ana
    (2019-05-15 17:03)
    Temu Glódziu Lucyfer już szykuje miejsce na dnie kotła...
  • ~Zadośćuczynienie
    (2019-05-15 16:22)
    Trzeba zadość uczynić ofiarom,czy kiecoki coś zrobią za proszę czy dziękuję? nie co łaska,tylko tyle co sąd uzna.
  • ~zin
    (2019-05-15 16:22)
    mam nadzieje ze tego czlowieku usuna z tej funkcji bo on przynosi wstyd dla calego kosciola Nie mowiac o nauzywaniu alkoholu
  • ~Nałogowy abstynent
    (2019-05-15 16:21)
    Moczymorda z podlaskiej wsi przetrzeżwiał.
  • ~sewar
    (2019-05-15 16:06)
    byle przeprosiny, trzeba mieć honor i ustąpić
  • ~sanczez
    (2019-05-15 16:04)
    Zrobił się smród, więc trzeba się ratować... Ale za późno panie biskupie, za późno załgane klechy.
  • ~Batko
    (2019-05-15 15:59)
    Dziwie Mu się ,że PROPAGANDZISTĘ PRZEPROSIŁ.Ja nawet gdybym miał ROK być w Kryminale nie przeprosił bym.
  • ~Szyba
    (2019-05-15 15:42)
    Jak widać z kłamaniem nasz dzielny duchowny niema żadnego problemu . Problem w tym że niewielu mu wieży !
  • ~flaszka
    (2019-05-15 15:41)
    zgred sie przestraszyl i cofa sie rakiem
  • ~Peter
    (2019-05-15 15:38)
    Ojej, przypomniał sobie o swojej posiadłości Carringtonów i dotarło do niego, że może to stracić?! Dobrze wiedział co mówi - zakłamana szuja!!!
  • ~Martadela
    (2019-05-15 15:35)
    Precz z trepami z WAT popierającymi Głodzia na głodzie !
  • ~Kulsonik
    (2019-05-15 15:34)
    Przecież w/g gazety NIE Głódź często odwiedzał Jankowskiego w Gdańsku w czasie gdy Głódź był biskupem polowym.Spędzał w towarzystwie Jankowskiego co najmniej tydzień.Jankowski zaś częstował gościa wyśmienitymi trunkami i tak im miło płynął czas.Jankowski raczej wolał chłopców niż alkohol więc chyba Głódż upijał się samodzielnie.To jakże mógł wiedzieć o wyczynach Jankowskiego z chłopcami jak cały czas był nieświadom.
  • ~Lucyper
    (2019-05-15 15:25)
    Pijanica
  • ~Mark Twain
    (2019-05-15 15:22)
    Generał dywizji, Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź jako osoba publiczna powinien myśleć co mówi, a nie mówić co myśli!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-15 15:18)
    Dobrze gada, dać mu wódki...

Może zainteresować Cię też: