Abp Głódź przeprasza za słowa o filmie Sekielskiego: Zostałem zaskoczony pytaniem

| Aktualizacja:

"Użyłem niewłaściwych słów. Chcę zapewnić, że nie miały one na celu urazić ofiar pedofilii. Tym bardziej te osoby przepraszam i łączę się z nimi w ich cierpieniu" – napisał w oświadczeniu metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.

wróć do artykułu
  • ~Szary Wilk
    (2019-05-15 15:08)
    Panie Głódź, nie przyjmuję do wiadomości byle czego bo ja taki naiwny nie jestem.
  • ~Ed
    (2019-05-15 15:14)
    Mleko się rozlało i żadne przeprosiny tego nie zmienią. Głódź pokazał prawdziwą twarz kościoła.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-15 15:15)
    Większość biskupów, która chroni księży przestępców, to homoseksualiści. 50 proc. duchownych jest aktywnych seksualnie i nie ma z tym problemu, 40 proc. ma ogromny kłopot z własną tłumioną seksualnością, i to właśnie wśród nich lęgną się przestępcy, a tylko 10 proc. żyje w czystości.
  • ~123TAKA PRAWDA
    (2019-05-15 15:06)
    Dymisja, wykluczenie pana Głódzia z grona hierarchów kościoła to jedyna możliwa pokuta którą można przyjąć.
  • ~mam w du...zym powazaniu
    (2019-05-15 15:14)
    przeprosiny flaszki glodzia,ktore sa tak samo prawdziwe jak jego wiara
  • ~Mark Twain
    (2019-05-15 15:22)
    Generał dywizji, Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź jako osoba publiczna powinien myśleć co mówi, a nie mówić co myśli!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-15 15:18)
    Dobrze gada, dać mu wódki...
  • ~Peter
    (2019-05-15 15:38)
    Ojej, przypomniał sobie o swojej posiadłości Carringtonów i dotarło do niego, że może to stracić?! Dobrze wiedział co mówi - zakłamana szuja!!!
  • ~agent z dołu
    (2019-05-15 15:12)
    1000 lat zamiatano pod dywan i wykształcił się odruch warunkowy zwany także odruchem Pawłowa
  • ~Lewatywa
    (2019-05-15 17:23)
    Ujawnienie , że tysiąc a nawet może parę tysięcy księży molestowało to może być ciężki szok dla wierzących .Każdy biskup ordynariusz, gdyby tylko chciał, mógłby ujawnić ze szczegółami przypadki molestowania w swojej diecezji. Dlaczego tego nie robią ? Czego boją się ? Ano : Utraty majątków, rujnujących Kościół odszkodowań , utraty władzy i przywilejów , ujawnienia udziału w ukrywaniu , pustych kościołów . No właśnie !
  • ~Martadela
    (2019-05-15 15:35)
    Precz z trepami z WAT popierającymi Głodzia na głodzie !
  • ~Lewatywa
    (2019-05-15 15:07)
    ****** cenzurujecie gorzej niż w komunizmie i w " Do Rzeczy " !
  • ~flaszka
    (2019-05-15 15:41)
    zgred sie przestraszyl i cofa sie rakiem
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-15 15:07)
    My studenci WAT-u murem za arcybiskupem Głódziem!
  • ~kolejne mocno bez czelne zdanie
    (2019-05-15 15:15)
    Gdzie trzeba żyć, żeby nie mieć kontaktu z życiem ? I kto to mówi, aż przykro słuchać, przecież nie szedł na herbatkę do sąsiada, tylko na tematyczna konferencję episkopatu. P.S. Jakie media i jak abp. Głódź kontroluje ? Żadnych. Zwyczajnie nie wykonuje swoich obowiązków zleconych przez episkopat.
  • ~Szyba
    (2019-05-15 15:42)
    Jak widać z kłamaniem nasz dzielny duchowny niema żadnego problemu . Problem w tym że niewielu mu wieży !
  • ~co za czasy, co za ludzie
    (2019-05-15 18:15)
    Zeby byc w stosunku do jego stopnia generalskiego moralnie w porzadku, powinien sie go zrzec albo na niego zasluzyc tak jak musza to wszyscy robic. Stopien generalski zobowiazuje do wykazania sie odpowiednimi umiejetnosciami. Wstyd ze on sam go przyjal.
  • ~Lucyper
    (2019-05-15 15:25)
    Pijanica
  • ~sanczez
    (2019-05-15 16:04)
    Zrobił się smród, więc trzeba się ratować... Ale za późno panie biskupie, za późno załgane klechy.
  • ~sewar
    (2019-05-15 16:06)
    byle przeprosiny, trzeba mieć honor i ustąpić

Może zainteresować Cię też: