Pierwsze polskie F-35 za siedem lat. Wiceszef MON zdradza harmonogram zakupów

| Aktualizacja:

Pierwsza eskadra samolotów F-35 będzie zakupiona w tej perspektywie planistycznej, do 2026 r.; druga eskadra zostanie kupiona po 2026 r. - poinformował w czwartek w Sejmie wiceszef obrony narodowej Wojciech Skurkewicz.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-05-16 14:14)
    Najlepsze jest to, ze nawet amerykanie mówią że F-35 jest bardzo nieudany i zawodny :)
  • ~Kos
    (2019-05-16 14:26)
    Jesteśmy najbiedniejszym społeczeństwem w UE z olbrzymim długiem publicznym. Czy za to zapłacą Duda, Błaszczak, Skurkiewicz czy społeczeństwo, które ma głodowe emerytury, niedoinwestowaną służbę zdrowia, szkolnictwo itp.?
  • ~ulisse
    (2019-05-16 14:28)
    Polska powinna postąpić jak Szwajcaria i intensywnie przetestować min. 4 konkurencyjne typy ze wskazaniem na produkt "Made in EU" - każde PLN/EUR wydane w EU wraca do nas w ten lub inny sposób. Sprzęt z USA w perspektywie kolejnych 10 - 30 lat może okazać się całkowicie bezwartościowy lub wręcz sprzętem nieprzyjaciela - USA mocno śmiedzą bankructwem a ich wierzyciel ma skośne oczy.
  • ~anonim
    (2019-05-16 14:23)
    Na foto jest f-22 raptor
  • ~Kpina
    (2019-05-16 14:04)
    No i znowu zakup muzeum.
  • ~Nikita Sergiejewicz
    (2019-05-16 15:11)
    Krem l zatrząsł się ze śmiechu .
  • ~xxl
    (2019-05-16 14:50)
    A cały PiS tak SZCZYTUJE jak by te samoloty były jutro .
  • ~bekarty bratannicy
    (2019-05-16 17:44)
    a za 70 lat bedziecie mieli prawdziwy raj, szkoda ze kaczalnik nie ma potomstwa, bo bylo by jeszcze szybciej
  • ~Biały norweski wieloryb ubrany przez Rusa w szelki
    (2019-05-16 15:30)
    Ruskie trole, czy te swoje durne pseudokomentarze nie możecie produkować w Russia Today TV i w Sputniku ?
  • ~wiceszef partii o nzawie PIS, mówi
    (2019-05-16 15:22)
    Antek, co według ciebie znaczy *WKRÓTCE* ?
  • ~39marpik
    (2019-05-16 16:16)
    Jeżeli PIS porządzi następną kadencję to będziemy republiką rosyjską i armia nie ędzie nam potrzebna.
  • ~kacvaff
    (2019-05-16 15:00)
    Nasz armia słabiutka! Bronimy sie przed ruskimi jakieś dwa dni, przed Niemcami 4-5. Niektóre nasze czółgi maja po 50 lat! Jesteśmy biedni - mamy zaledwie 22% PKB Szwecji na głowę. Nas może tylko ochronić tarcza modlitewna! Jak Pan zechce to onucników i niemczurów zesamży! módlmy sie więc i szanujmy kapłanów - cichych bohaterów naszych czsów.
  • ~skoblar
    (2019-05-16 16:16)
    F-35 ruskie strąca w 2 dni i co dalej? Bądźmy realistami. "Teren zajęty to teren, na którym stoi mój żołnierz" - Napoleon. Za taką kasę można uzbroić kilkaset tysięcy wojska Obrony Terytorialnej. Tylko ona + normalna armia jest w stanie powstrzymać ruską swołocz.
  • ~z archiwum X
    (2019-05-16 15:27)
    Za siedem lat to już tego ziemskiego syfu nie będzie.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-16 15:36)
    Zmarnowane pieniądze... kupujemy samoloty których nie będziemy mogli używać...
  • ~jarek
    (2019-05-16 19:17)
    Tylko PO CO ten KOSZTOWNY kwiatek do kożucha?
  • ~Piekna Pani
    (2019-05-16 16:13)
    Polski czolg to osiol z wiadrem na glowie a polski samolot to miotla z bialoczerwona chorongiewka.
  • ~werserk
    (2019-05-23 06:37)
    Nieczęsto tu zaglądam, ale widzę, że komentarze staczają się poziomem do znanego z onetu na przykład. Dno i metr mułu.
  • ~Ona
    (2019-05-16 17:22)
    Mam nadzieję nie będą stacjonowac w Poznaniu, bo hałasu już mamy ponad normę.
  • ~MARTEN
    (2019-05-16 17:35)
    Redaktor do wyrzucenia. Jezeli nie rozróżnia sie F-35 od F-22 to radze zmienic prace.

Może zainteresować Cię też: