Prezes Akcji Katolickiej: Pod pozorem troski o dobro dzieci dokonuje się próba zniszczenia autorytetu Kościoła i Polski

| Aktualizacja:

Pod hasłem "Z Maryją idziemy w przyszłość" 7 i 8 czerwca odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Będziemy przepraszać za akty profanacji wizerunku Matki Bożej, poniżania Kościoła i znieważenia godności dzieci - informują organizatorzy.

wróć do artykułu
  • ~tym
    (2019-05-17 16:54)
    a co to jest autorytet kosciola w polsce,czym sie to je,moze widelcami ,nozem?nie ma zadnego autorytetu w polsce ,nawet swieci sa juz mocno krytykowani.
  • ~tak to wyglada
    (2019-05-17 13:35)
    Autorytet Kosciola zniszczyli juz hierarchowie z ich zupelnie chorym i niechrzescijanskim systemem zla. Jesli ludzie Kosciola popelniaja przestepstwa i sa kryci przez wspolbraci i hierarchow dla utrzymania dobrej twarzy Kosciola, jesli Hierarchowie kumaja sie z partiami politycznymi i w zamian za pomoc i poparcie w wyborach otrzymuja dobra i przywileje, jesli Kosciol patrzy przede wszystkim na przychody a nie na dzialalnosc duszpasterska to wskazuje ewidentnie na chory, zly i skorumpowany system w Kosciele i na koniecznosc jego poprawy czy uzdrowienia orez rozliczenia. To nie poszczegolni kaplanin lecz caly system jest winny. Systemu nie da sie ukarac wyzsza kara wiezienia. Politycy beda tak dlugo chronic ten chory, skorumpowany system jak dlugo beda mieli z tego korzysci. Upadek autorytetu Kosciola ich nie interesuje. Dlatego bronia go przed niezaleznymi komisjami bez politykow i bez episkopatu polskiego ale z czynnikami spolecznymi i przedstawicielami Watykanu.
  • ~przyjaciel
    (2019-05-17 10:45)
    No to katolickie jutro nastało z owocami tego jak widzimy dzisiaj. Gdyby budowano na wartościach chrześcijańskich, ewangelicznych to i owoc byłby inny- ewangeliczny. Czy to tak trudno zrozumieć, że Pan Jezus nakazał głosić swoim uczniom Jego ewangelię i żyć według jej zasad. Trzeba się zastanowić czy stoi się za wartościami katolickimi czy ewangelicznymi Pana Jezusa, bo to wcale nie jest to samo i życie to obnaża.
  • ~neo
    (2019-05-17 08:36)
    Czoło tej osoby myślą nieskażone.Kościoł już się zorientował że alians z PiS najbardziej mu szkodzi.
  • ~Kobieta
    (2019-05-17 08:02)
    Dziwne, dla Polki słowiańska Polska i kościół katolicki to jedność? Przecież katolicyzm narzucono Słowiankom/Słowianom ogniem i mieczem. Za nieprzestrzeganie chrześcijańskich nakazów i zakazów były kary fizyczne. Zniszczyli Nasze święte Gaje, wytłukli nasze znachorki, narzucili niewolnictwo. Przeczytajcie chociazby "Wprowadzenie chrześcijaństwa [1] Autor tekstu: Joanna Żak-Bucholc, w Racjonaliście.
  • ~Sajgon
    (2019-05-17 06:13)
    Macie rację ! Będziecie Akcja tępieni jak stonka ziemniaczana !
  • ~pieter
    (2019-05-17 00:44)
    Ta pani zyje w rownoleglym swiecie.
  • ~racjonalista
    (2019-05-16 19:48)
    Autorytet kosciola zniszczyli pederasci w sutannach, purpuraci uprawiajacy polityke i kolesie z rzadu pis wchodzacy w konszachty z radio-ojcem dyrektorem.
  • ~areał
    (2019-05-16 19:23)
    co ta istota bredzi ! nie widzi różnicy między molestowaniem a walką z kościołem ? czyżby miała bezmózg
  • ~ula
    (2019-05-16 19:15)
    Widać, że pisomatołki nic nie zrozumieli.
  • ~jarek
    (2019-05-16 19:12)
    "Kościół" to nie Polska, tylko Watykański OKUPANT Polski. Polski nikt nie chce zniszczyć, ale Polacy maja już dość tej OKUPACJI! Czy to jest jasne?
  • ~stp
    (2019-05-16 18:51)
    Idźcie drogie panie z tym kibolsko faszystowskim towarzystwem, jest wam po drodze. Na Jasnej Górze już czekają na race dziękczynne.
  • ~dno, ale bedzie jeszcze gorzej.
    (2019-05-16 18:50)
    czy tej pani mezem jest ksiondz?
  • ~miś
    (2019-05-16 18:39)
    Blondynka.
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-16 18:37)
    Niech to powie Kaczyńskiemu wprost.
  • ~desmon-d
    (2019-05-16 18:37)
    Jakoś fakty przestępczej działalności niektórych pasterzy dusz do tej pani nie docierają. Pielgrzymowanie przed rzekomy tron tzw. królowej Polski to jakieś nieporozumienie. Królowa ze swoim synem królem według niektórych, jakoś nie reagują na przestępcze działania kasty, która za wszelką cenę chce uratować swoje życie w dostatku.
  • ~wyrok_i_surowa_kara
    (2019-05-16 18:35)
    Akcja katolicka ?! Co jeszcze ? No co jeszcze ?
  • ~tezet
    (2019-05-16 18:31)
    Będziemy przepraszać za akty profanacji wizerunku Matki Bożej, poniżania Kościoła i znieważenia godności dzieci. Czysta hipokryzja. Znieważenia godności ? A gwałty, przemoc zniewolenia, szantaże, wykorzystywania ciemnoty prostych ludzi. A opłaty za wszystko co się da. Nic darmo. Czy tak nauczał Jezus ??? To to nie jest żadna walka z kościołem. To jest walka z hipokryzją, zakłamaniem i rozpasaniem kleru.
  • ~Aldona z Morąga
    (2019-05-16 18:10)
    Poziom inteligencji wyznawców PiS i religii rzymskiej powszechnej poraźa. Do dziś widać efekty setek lat pańszczyzny, ciemnoty i indoktrynacji kościoła rzymskiego katolickiego. Przeciętny wyznawca PiSu to mieszkaniec prowincji, nieudacznik, wykształcenie podstawowe albo zawodowe. Gorliwy czytelnik nalepek na browarku i katechizmu.
  • ~znowu kłamią
    (2019-05-16 18:08)
    nie każdy katopisowiec to kana_lija

Może zainteresować Cię też: